Chtěla bych miminko, přítel se nevyjadřuje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  28.03.18 18:25
Chtěla bych miminko, přítel se nevyjadřuje

Ahoj.
Potřebuju asi pohled někoho nezúčastněného, tak se vás jdu zeptat na názor, případně radu…
Mám přítele, jsme spolu 5 let. Mě je 28, jemu 32. Já mám syna z předešlého vztahu, kterému je 8 let. S přítelem si neuvěřitelně rozumí, říká mu táto…
No a delší dobu vím, že bych s přítelem chtěla miminko. Jsem si jistá, že i on by chtěl, občas se bavíme o jménech pro děti, přítel má vybraný už i kočárek jaký by jsme koupili :), jen má prostě asi pocit, že času je dost, a měli by jsme nejdříve mít na úctě alespoň pár milionů :roll:
Dokonce nedávno na oslavě 1.narozenin, prohodil, že by chtěl holčičku. Nějakou dobu jsem se odhodlávala mu říct, že bych chtěla aby jsme se začali snažit (Mám špatnou štítnou žlázu, tak by snažení mohlo trvat i déle). Vše jsem mu řekla a nic… prostě neodpovídal. Když jsem teda vyžadovala nějakou komunikaci, jen se na mě podíval, stylem jako, že si dělám srandu… Od té doby ani slovo na tohle téma :nevim:
Finančně jsem na tom si myslím dobře, vztah máme skvělý. Přítel obecně o vážnějších věcech neumí mluvit, ale touha po miminku je silná a já o tom potřebuju mluvit…
Co si o tom myslíte? Nechci na přítele nějak tlačit, ale ten kdo po miminku touží, ví jaké to je. :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Verurizeckova
Kecalka 184 příspěvků 28.03.18 18:39

Jsou dvě možnosti, buď mu dýl trvá než zpracuje informaci, že byste se opravdu mohli začít snažit, i když celou dobu naznačuje, že dítě chce. Najednou ta tíha zodpovědnosti chlapy děsí a neví, co jak s tím naložit. Tím pádem bych se ho na to zkusila zeptat třeba za nějaký čas, jestli už se nad tím zamyslel a pokud bude pořád reagovat negativně, tak je to určitě dvný.
Druhá možnost je, že to dítě zas tolik nechce. Můj chlap o miminku mluvil, bylo vidět, že se těší, žádné děti nemáme, rezervu nějakou finanční mále, ale že by to bylo něco extra moc, tak to ne… když jsem mu řekla, že to může nějakou dobu trvat, tak sám řekl pojďme do toho a měl hroznou radost, když jsme do toho šli na ostro…
Uvidíš, držím palce, ale asi bych to nenechala dlouho vyhnít, je to celkem vážné a když není schopen řešit tohle, co budete dělat až byste to dítě fakt měli a ty bys něco potřebovala?

belladonna
Ukecaná baba ;) 2231 příspěvků 28.03.18 18:40

Jak se znám, už bych si s ním na rovinu popovídala, abych byla v obraze. Kašli na pohledy, chce to rozhovor.

zudina
Ukecaná baba ;) 1798 příspěvků 1 inzerát 28.03.18 18:43

Tak si o tom s nim promluv ne?

Anonymní  28.03.18 18:46
@zudina píše:
Tak si o tom s nim promluv ne?

Skvělá rada. :) Kdyby i tom mluvi chtěl, nemusela bych se tady na nic ptát…

Anonymní  28.03.18 18:48
@belladonna píše:
Jak se znám, už bych si s ním na rovinu popovídala, abych byla v obraze. Kašli na pohledy, chce to rozhovor.

Asi jo. Ale s nim je to fakt těžký, když o něčem mluvit nechce, tak o tom nemluví… :?

zudina
Ukecaná baba ;) 1798 příspěvků 1 inzerát 28.03.18 18:50
Skvělá rada. :) Kdyby i tom mluvi chtěl, nemusela bych se tady na nic ptát…

Tak mu dnes rekni, ze na to snazeni chces hupnout a uvidis jeho reakci

Anonymní  28.03.18 18:52
@Verurizeckova píše:
Jsou dvě možnosti, buď mu dýl trvá než zpracuje informaci, že byste se opravdu mohli začít snažit, i když celou dobu naznačuje, že dítě chce. Najednou ta tíha zodpovědnosti chlapy děsí a neví, co jak s tím naložit. Tím pádem bych se ho na to zkusila zeptat třeba za nějaký čas, jestli už se nad tím zamyslel a pokud bude pořád reagovat negativně, tak je to určitě dvný.
Druhá možnost je, že to dítě zas tolik nechce. Můj chlap o miminku mluvil, bylo vidět, že se těší, žádné děti nemáme, rezervu nějakou finanční mále, ale že by to bylo něco extra moc, tak to ne… když jsem mu řekla, že to může nějakou dobu trvat, tak sám řekl pojďme do toho a měl hroznou radost, když jsme do toho šli na ostro…
Uvidíš, držím palce, ale asi bych to nenechala dlouho vyhnít, je to celkem vážné a když není schopen řešit tohle, co budete dělat až byste to dítě fakt měli a ty bys něco potřebovala?

Možná právě toho se bojím, že zjistím, že dítě vlastně teď nechce…
Nevím jak ho „přinutit“ aby mluvil i o vážných věcech.

Anonymní  28.03.18 18:57
@zudina píše:
Tak mu dnes rekni, ze na to snazeni chces hupnout a uvidis jeho reakci

To mě taky napadlo. Že bych vynechala to promlouvání a před tím mu řeknu, že se teda snažíme a hotovo. Ale jaká bude reakce… :nevim:

truelly
Ukecaná baba ;) 2463 příspěvků 28.03.18 18:57

Hlavně si promluvte. Bože, dnes je tady naprosto příšerná diskuze, kdy chlap vykopl přítelkyni vyslovene s igelitkou, protože hypotéka byla na něj a barák je tedy jen jeho. To, že tam makala a starala se o jejich dítě se jaksi nepočítá. Takže pokud dítě a kdy…ale mít pořešené bydlení, kdo koho bude živit…ale bys vše netáhla jen z rodičáku.
Být tebou, sepíšu si pro tebe ideální verzi. Vím, že se o tomhle mluví těžko…ale raději teď než těhotná. Takže svatba ano, ne, proč? Příjmení dítěte? Bydlení? Kdo jak dlouho bude na rodičáku? Kolik kdo prispiva do domácnosti? Jak to bude když bude jen mateřská a pak rodičák…

truelly
Ukecaná baba ;) 2463 příspěvků 28.03.18 19:06

Mno mu to sepiš jako email nebo dopis s tím, že to bereš jako začátek konverzace na toto téma. Tak tě nemůže přerušit a verim, že si to přečte do konce.

Pesimistaa
Ukecaná baba ;) 1927 příspěvků 28.03.18 19:17
píše: Ahoj. Chtěla bych miminko, přítel se nevyjadřuje

tak ja s evyjadrim, aj ti miminko udelam, takove male, mile, krasne
:hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
:kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:
:srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

Pesimistaa
Ukecaná baba ;) 1927 příspěvků 28.03.18 19:19
píše: Možná právě toho se bojím, že zjistím, že dítě vlastně teď nechce…
Nevím jak ho „přinutit“ aby mluvil i o vážných věcech.

neprinutis, spise ho tim vyzenes, musi dozrat sam, jinak to nejde,
muzes pouzit jen primereny natlak

Pesimistaa
Ukecaná baba ;) 1927 příspěvků 28.03.18 19:21
@Verurizeckova píše: je to celkem vážné a když není schopen řešit tohle, co budete dělat až byste to dítě fakt měli a ty bys něco potřebovala?

to prece vyresi zenska, nebo ne

truelly
Ukecaná baba ;) 2463 příspěvků 28.03.18 19:23

@Pesimistaa tak po pěti letech vztahu, když si nabalil babu tohoto věku, holt byla otázka času, kdy na toto přijde řeč a pokud děti třeba nikdy nechce, tak měl jít po nějaké čtyřicítce.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Čtyři svatby a jeden pohřeb: Jak změnily osud Harryho z rebela v královský vzor

Je to opravdu výjimečný okamžik moderních dějin, královský syn z tradiční... číst dále >

Američtí Homolkovi: Rodina Meghan zůstala za zdí, na svatbě by dělali ostudu

Zatímco rozvedená americká herečka Meghan Markle, nově známá jako vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Reklama