Reklama

Chtěla bych nějaký nábytek za odvoz, ale nemám auto

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2012 příspěvků 11 inzerátů 21.02.17 22:02
Chtěla bych nějaký nábytek za odvoz, ale nemám auto

Ahoj holky, budu se stěhovat, a dneska jsem nějak projížděla internet a narazila sem na pár pěkných kousků nábytku za odvoz. ALE nemám auto. Takže tím vlastně padá celá myšlenka „za odvoz“. Je nějaká jiná možnost? Myslíte, že by to šlo třeba za poštovný? Budu se stěhovat do Prahy. Taxíkem, to bych si mohla rovnou koupit ten nábytek pomalu nový :D. Máte s tím někdo zkušenost?

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18967 příspěvků 21.02.17 22:04

Mas aspon ridicak? Da se pronajmout dodavka na den. Nebo pokud znas nekoho s autem.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18130 příspěvků 21.02.17 22:12
@Quinn7 píše:
Ahoj holky, budu se stěhovat, a dneska jsem nějak projížděla internet a narazila sem na pár pěkných kousků nábytku za odvoz. ALE nemám auto. Takže tím vlastně padá celá myšlenka „za odvoz“. Je nějaká jiná možnost? Myslíte, že by to šlo třeba za poštovný? Budu se stěhovat do Prahy. Taxíkem, to bych si mohla rovnou koupit ten nábytek pomalu nový :D. Máte s tím někdo zkušenost?

Nábytek za poštovné? Pochybuju, že to vůbec lze. Máš snad nějaké přátele, známé, kteří ti budou ochotni pomoci s odvozem, ne?

Tereza1986
Kelišová 6747 příspěvků 21.02.17 22:13

Pochybuju, že někdo bude chtít posílat nábytek poštou. Nemít z toho ani korunu a balit se s tím, táhnout to tam… :nevim:

lauraka
Závislačka 2842 příspěvků 21.02.17 22:16

No uvaha je celkem nesmyslna, lidi to nabizi za odvoz prave proto, aby se toho co nejdriv zbavili, aby jim to nekdo vyklidil a nemeli s tim zadne starosti.

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2012 příspěvků 11 inzerátů 21.02.17 22:22

@lauraka no já vím, právě proto se ptám :nevim:

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2012 příspěvků 11 inzerátů 21.02.17 22:23

@pikola No řidičák mám, ale neřídila jsem 7 let :/. V Praze mám akorát dvě kamarádky a ty jsou ve stejný situace. Jako nevím jestli to uskutečním, prostě mě to jen tak dneska napadlo, jak jsem projížděla na netu ty inzeráty.

zrnko
Kecalka 390 příspěvků 21.02.17 22:58
@Quinn7 píše:
@pikola No řidičák mám, ale neřídila jsem 7 let :/. V Praze mám akorát dvě kamarádky a ty jsou ve stejný situace. Jako nevím jestli to uskutečním, prostě mě to jen tak dneska napadlo, jak jsem projížděla na netu ty inzeráty.

Když jsem takto jednorazove potrebovala, dala jsem to do inzerátu na jobs jako brigáda a vždycky se někdo ozval. Ale je to samozřejmě za peníze. Nabidni a uvidíš. Můžeš si pak nechat kontakt na ty lidi pro případnou budoucí potřebu.

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2012 příspěvků 11 inzerátů 21.02.17 23:00

@zrnko ty jo tak to je super nápad, na to bych v životě nepřišla. Když budu potřebovat, tak určitě zkusím.

harpyje
Extra třída :D 10663 příspěvků 22.02.17 08:22

Ano, jsou lidi, kteří jsou ochotni a mají možnost ti to dovézt, i v kategorii za odvoz. chce to se - velice slušně- zeptat.

Někdo ti vysvětlí, že „přece je jasný, že když to dává za odvoz, tak se s tím nechce otravovat“, ale někdo tvou situaci pochopí, a když má možnost, tak ti to doveze :) Zkus a uvidíš.

Xsvel
Kecalka 398 příspěvků 22.02.17 08:34

Já dost věcí nechávám za odvoz právě proto, že chci, aby si to někdo odnesl a já se o to nemusela starat, můj čas je drahý.

Takže si myslím, že jen velmi těžko narazíš na člověka, který ti to pošle. To, co píše harpyje je celkem nepravděpodobné.

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 22.02.17 08:41

Na netu je milion onzeratu, ze chlapek s dodavkou ti za 200/h + nafta odstehuje po Praze cokoliv… staci guglit

Paola21
Závislačka 3409 příspěvků 22.02.17 08:53
@Quinn7 píše:

pronajmi si dodávku nebo nějaký známý nemá větší auto?

renduli
Závislačka 2977 příspěvků 22.02.17 08:53

Kdysi jsem potřebovala odvést staré haraburdí do sběrného dvora a využila jsem hodinového manžela. Oproti taxíkům a speciálním autodopravcům to vyšlo neporovnatelně levněji. Hodně hodinových manželů má v „náplni práce“ právě i odvozy, takže bych koukla na net.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama