Chtěla bych opět zažít pocit, že se někomu líbím

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.19 10:34
Chtěla bych opět zažít pocit, že se někomu líbím

Ahoj, nechci zaujatě tvrdit, že za nic nemůžu, já nevím, jsme s manželem 10 let, vím snad jistě, že mě miluje, je to celkem hodný chlap, ale ten pocit, že po mě touží a chce mě je už prostě pryč. Už jsem mu to tolikrát říkala. On má pocit, že je vše v naprostém pořádku, nebo je unavenej nebo nemá čas… Pro mě jsou to výmluvy. Máme syna 4 roky, hlídání na noc tak jednou za půl roku. Častěji to prostě nejde. Miluju ho a vždy jsem věřila, že spolu budem napořád, takový zvláštní pocit už na začátku vztahu, že je to prostě ono… Ale občas se přistihnu jak myslím na to jaké by to bylo zažít zase tu vášeň na začátku, pocit, že se někomu líbím a chce mě. Jako manžel tehdy :-( ach jo :-(

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Lexter
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 3 inzeráty 27.03.19 10:35

Pobláznění skončilo, teď začíná práce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.19 10:36

Jenže když chci jen já a z jeho strany je vše v pořádku, tak je to těžký…

Biedronca
Kecalka 276 příspěvků 27.03.19 10:39
Mám to podobně..

A víš co, asi Ti trochu, rozumím. Ja jsem s přítelem deset let, děti nemáme. A taky ho miluju, vše nám klape, jezdíme na dovolenou, penízky jsou, bydlení. Romantické večery, sex… všechno je.
Ale občas se přistihnu, že mě to „nebaví“? Nebo jak to nazvat. Prostě není vášen, chtíč, flirt. A taky to je můj vubec první partner, stereotyp… Možná mě jen pálí dobré bydlo, rouham se a potřebuju proplesknout. Ale jak já bych chtěla zažít to napětí, randění, flirt a třeba i vášen..

Příspěvek upraven 27.03.19 v 10:43

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26617 příspěvků 27.03.19 10:42
@Anonymní píše:
Ahoj, nechci zaujatě tvrdit, že za nic nemůžu, já nevím, jsme s manželem 10 let, vím snad jistě, že mě miluje, je to celkem hodný chlap, ale ten pocit, že po mě touží a chce mě je už prostě pryč. Už jsem mu to tolikrát říkala. On má pocit, že je vše v naprostém pořádku, nebo je unavenej nebo nemá čas… Pro mě jsou to výmluvy. Máme syna 4 roky, hlídání na noc tak jednou za půl roku. Častěji to prostě nejde. Miluju ho a vždy jsem věřila, že spolu budem napořád, takový zvláštní pocit už na začátku vztahu, že je to prostě ono… Ale občas se přistihnu jak myslím na to jaké by to bylo zažít zase tu vášeň na začátku, pocit, že se někomu líbím a chce mě. Jako manžel tehdy :-( ach jo :-(

Jsi krůček od nevěry… tyto pocity k ní dohnaly nejednu ženu :nevim:

Lalelale
Závislačka 4104 příspěvků 27.03.19 10:44

Tohle je těžký… Pro chlapa je vše v pořádku, má svůj klid a když žena po letech přemáhání v nevyhovujícím vztahu odejde, chlap žasne, protože přece vztah byl bez chyby a jemu nic nechybělo. Pokud tě muž odmítá vyslyšet, tak bych lehce dala najevo, že jiný chlap by třeba zájem měl… Nemyslím trapné výstupy a la odchod v plné večerní v pátek večer a tajemné mlžení, kdes byla, ale prostě i bez ohledu na to, že on zájem nemá, se pěkně oblékat, chodit upravená, nebýt jen doma ale mít aktivní sociální život… protože pokud chlap začne stále ještě mladou ženu brát jen jako kamarádku a mamku svých dětí, tak je to konec.

Paoloska
Echt Kelišová 8287 příspěvků 27.03.19 10:46

Ono, když budeš tlačit na pilu, nevynutíš si to. Manžel má pravdu, všechno je v pořádku. Ale chápu tě. Zkus změnu - oblečení, líčení, zájmy, buď aktivní, nebuď nudná, buď kreativní, vyzkoušej třeba něco nového při milování ;). Udělej prostě něco, z čeho mu spadne brada, sama ho znáš nejlépe :)

Sany80s
Kelišová 7187 příspěvků 27.03.19 10:53

Tu vášeň jako na začátku přece vrátit nemůžeš.
Jestli chceš přesně tohle, tak si dej jednu pořádnou ránu do hlavy, aby se ti rozsvítilo.
Pokud chceš, aby ti někdo řekl, že se mu líbíš a co se mu líbí, tak zkus začít z tvojí strany a něco změnit na svém chování k manželovi.
Třeba byste si mohli vzít jeden den v týdnu dovolenou, dítě bude ve školce a udělat si den pro sebe.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.19 10:58

Já mu to naznačila i přímo řekla, že ani ne ve 30 letech mi přijde škoda dožít život ve vyhaslem vztahu. On mě miluje, má pitomí řeči, že by se zabil, což nevěřím, že by udělal, aby si někdo nemyslel, je to normální člověk. Ale zároveň pro to nehodlá nějak něco udělat. Oblíkám se bych řekla dobře, chodím ke kadeřnici občas, jednou týdně do fitka. Nevěra je pro mě skoro sprosté slovo, ale ten pocit, že bych se někomu líbila a chtěl mě, ten mě občas napadá. :-(

Lalelale
Závislačka 4104 příspěvků 27.03.19 11:02
@Paoloska píše:
Ono, když budeš tlačit na pilu, nevynutíš si to. Manžel má pravdu, všechno je v pořádku. Ale chápu tě. Zkus změnu - oblečení, líčení, zájmy, buď aktivní, nebuď nudná, buď kreativní, vyzkoušej třeba něco nového při milování ;). Udělej prostě něco, z čeho mu spadne brada, sama ho znáš nejlépe :)

Podle mě pravdu teda fakt nemá. Žít ve 30 vedle sebe jako bratr a sestra, to vážně v pořádku není. Neřeknu, kdyby zakladatelce bylo přes padesát…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.19 11:07

Jako bratr a sestra zas nejsme. Já vím, že jako na začátku to být nemůže. Ale dávat ženě najevo občas, že ji to sluší a že po ní pořád touží by trochu mohl… Alespoň za mě…

Sany80s
Kelišová 7187 příspěvků 27.03.19 11:08
@Anonymní píše:
Já mu to naznačila i přímo řekla, že ani ne ve 30 letech mi přijde škoda dožít život ve vyhaslem vztahu. On mě miluje, má pitomí řeči, že by se zabil, což nevěřím, že by udělal, aby si někdo nemyslel, je to normální člověk. Ale zároveň pro to nehodlá nějak něco udělat. Oblíkám se bych řekla dobře, chodím ke kadeřnici občas, jednou týdně do fitka. Nevěra je pro mě skoro sprosté slovo, ale ten pocit, že bych se někomu líbila a chtěl mě, ten mě občas napadá. :-(

A co tě vede k tomu, že si myslíš, že žiješ ve vyhaslém vztahu?

mrav
Nadpozemská drbna 26514 příspěvků 27.03.19 11:14

Nikdy není všechno jako na začátku, ale přesto ho miluješ. Kdyby se mu něco stalo, věř tomu, že by ti scházel. Já jsem chlap, který přišel o ženu a možná se nedokážu vžít do tvých pocitů. Co poradit? Snad - udělejte si víkend jen sami pro sebe. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.19 11:15

@Sany80s přijde domů z práce, lehne na gauč a je hrozně unavenej. Což asi je ale že by tolik že by nezvládl vůbec nic? Jen mobil v ruce a je často protivnej. Taky chodím do práce, abyste si nemysleli,že jsem znuděná panička.

Dirndljager
Závislačka 4627 příspěvků 27.03.19 11:17
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama