Chtěla bych se podělit o první zjištění těhu

7
2.5.20 19:22

Chtěla bych se podělit o první zjištění těhu

Ahoj holky, emimino čtu něco přes rok a půl a marně jsem zde při snažení hledala odpovědi na příznaky apod. Ikdyz vždy neuspěšně, byla jsem tím posedlá. Ale nakonec přišla pauza s přítelem, nová práce nový život a kariera… Na miminko jsem neměla ani pomyšlení. Po4 měsíční odmlce a opětovnemu obnovení soužití s přítelem(snoubencem), musím za sebe říct, že to co mate v hlavě při snažení, je to nejdůležitější, protože jsem si takhle jeden den uvědomila, že mám cca 10 dni spožděni(ms si nezapisuji) Celá už z dřívějška zklamana jsem si šla koupit test a nedavala jsem tomu šance a ejhle? Na testu dálnice jako svině :srdce: dnes jsem 15+1 tt a nejspíš podle screeningu to bude moje vysnivana holčička. :srdce: Příznaky jsem neměla žádné, až na dvě zatočeni hlavy při mytí nádobí, a 3 vyražek na stehnu… Takže holky snažilky, nečíst příznaky nevyhledavat a opravdu jak jsem se vždy dočetla zde až to budete nejmíň čekat miminko se objeví. Jsem moc rada, že to můžu napsat po roce a půl pročitani všech diskuzi a závisti :srdce: všem držím palečky. :mavam: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25380
2.5.20 19:38

@Sabb22 Gratuluju. Řekni to těm, které se snaží několik let, určitě ti poděkují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4165
2.5.20 19:42

Koho to zajima? Dalsi tvoje diskuze bude o tom, ze te chlap opustil… aneb nefunguje to, zalepime a udelame mimiska :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2103
2.5.20 19:44

Hele naprosto s tebou souhlasím, někdy to je jen v hlavě, zbytečné testování, sugerováni příznaků před MS, lovení duchů..
My se snažily skoro 9 let. Nakonec jsme se na to vykašlaly a najednou bum, čekáme holčičku. Taky jsem neměla žádné příznaky jen mě bolely a pálily prsa :D. Test negativní. Takže přišlo to nakonec když jsme to už nečekaly. Někdy to je jen v hlavě - samozřejmě ne vždy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2103
2.5.20 19:44

A gratuluji :srdce: :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
2.5.20 19:53

@EvieK děkuju :)), opravdu a já tomu nevěřila když to tady holky psavali, a myslela si, že problém bude na zdravotní stránce a ono fakt taková hloupost jako posedlost :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
2.5.20 19:56

@Kaileee pokud tebe ne tak se vůbec nemusíš vyjadřovat, ani jsi to stejne nepochopila, chlap mě určitě neopustí jsme spolu 4 roky a 8 měsíců do svatby ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4165
2.5.20 20:00
@Sabb22 píše:
@Kaileee pokud tebe ne tak se vůbec nemusíš vyjadřovat, ani jsi to stejne nepochopila, chlap mě určitě neopustí jsme spolu 4 roky a 8 měsíců do svatby ;)
:mrgreen: jo takze jste si dali odmlku z velké lásky… muzu se vyjadřovat jak chci, to ty jsi tady založila trapnou diskuzi pro cizí lidi… kterým je fakt úplně putna jestli jsi nebo nejsi těhotná
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
2.5.20 20:06

@Kaileee tady je tisíce diskuzí o snažení a o tom komu se to podařilo a komu ne. Pro holky které to zajímá, lidi které to nezajímá do debaty ani nevstoupí, takže se nemusíš zbytečně namahat komentovat něco co tě nezajímá :lol: :lol: :lol: :lol: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13350
2.5.20 20:07
@Kaileee píše:
Koho to zajima? Dalsi tvoje diskuze bude o tom, ze te chlap opustil… aneb nefunguje to, zalepime a udelame mimiska :roll:

Proč tak strašně hnusně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.5.20 20:08

@Kaileee
Mne to neni putna, ze je tehotna. Ja ji to moc preju.
A neni mi ani jedno, co tady kdo pise. Napriklad kdyz vidim zlostny prispevek, rikam si, co asi tu dotycnou / toho dotycneho trapi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
2.5.20 20:09

@Sabb22 Moc gratuluji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13350
2.5.20 20:12

Gratuluju, ať vše dobře dopadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
2.5.20 20:12

@Sedmnactnulajedna to je o lidech, mě taky trápilo, že snažení bylo a nic, ale nikdy jsem nekomentovala holky, které se zrovna podělily s pozitivníma testama :D někdo si hold řeší problémy a nebo jen rype. Ono je to anonymně takže co by ne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4165
2.5.20 20:13
@Sabb22 píše:
@Kaileee tady je tisíce diskuzí o snažení a o tom komu se to podařilo a komu ne. Pro holky které to zajímá, lidi které to nezajímá do debaty ani nevstoupí, takže se nemusíš zbytečně namahat komentovat něco co tě nezajímá :lol: :lol: :lol: :lol: :mavam:

Presne tak tisice diskuzi a porad se najdou dalsi inteligentky, ktere zakládají dalsi a další :roll: aby ses za chvili nedosmala az si zase date odmlku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat