CHTĚLA BYCH TROJKOLKU - CO KOČÁREK BEXA AX3

325
11.5.10 12:31

CHTĚLA BYCH TROJKOLKU - CO KOČÁREK BEXA AX3

Holky, pořád se rozhoduju s kočárkem. Už bych se pomalu měla rozmyslet, protože mimi by mělo být na světě za 3 měsíce :-D . Původně jsem chtěla v-cross trojkolku. Ovšem po tom, co jsem ji zkusila v obchodě mi nesedí. Jde hodně těžko ovládat. Mám zkušenost s trojkolkami a nedám na ně dopustit, ale se zdvojeným kolečkem je to jiná manipulace. Taky jsem uvažovala o Austinovi, ale ten má malou korbičku a hodně úzký sporťák a taky nejde do lehu. Teď jsem na netu objevila Bexu AX3. Vzhledově se mi líbí a taky proto, že má jen jednoduché kolečko vpředu.

Chtěla bych vědět, zda s ním máte někdo zkušenosti. Přijde mi hodně malá korbička. Potřebuju, aby v ní byla malá aspoň prvních 6měsíců přes zimu. A je sporťák dost prostorný?

Pokud mi doporučíte jiný, budu ráda. Ale musím se vejít s cenou kolem 10 000,–. Kdybych mohla jít výš tak neváhám a beru Jane. :mrgreen: :palec:

Děkuji za vaše zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6217
11.5.10 12:37

Ahoj,

moje rada zní - jestli toužíš po Jané, kup si jetý na nějakém internetovém bazaru :wink: Myslím, že nebudeš litovat a do těch 10000 se v pohodě vejdeš. Možná, že seženeš i v záruce.Na první dítě jsem taky chtěla nový kočárek. Měli jsme omezené fianční možnosti, tak podle toho vypadal :roll:
Podruhé už jsem byla chytřejší. Koupila jsem právě jetý Jané a nelituju. Mám svůj vysněný kočár za skvělou cenu a podotýkám, že byl v perfektním stavu :wink:

A co Bumbleride Indie? je levnější než Jané (nový stojí kolem 9000,–) a stačí dokoupit vložnou tašku na miminko.

Příspěvek upraven 11.05.10 v 12:52

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11408
11.5.10 12:42

co takhle implast bolder ?
jinak nasla jsem novy jane slalom za 8900 starsi model a treba dokoupit starsi korbicku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
325
11.5.10 12:57

Xreni: na implast bolder jsem taky koukala, ale zase má to zdvojené kolečko. A čtyřkolka se mi už zase tak nelíbí. A ten Jane je krásný i tu barvičku bych brala. Ale musím koupit i autosedačku a to už bych možná byla na nějakých 13000 minimálně a to se bojím, že by už neprošlo.

Efča: taky jsem uvažovala o starší verzi použitého Jane Slalom. Ale bude mi na kočárek přidávat taťka a tak nevím, jak by se tvářil, že chci použitý.

Manžel mi pořád říká, vyber si takový, jaký se ti líbí, abys ty s ním byla spokojená. A když pak řeknu Jane a podobně, tak mi řekne, že je pro něj osobně nejdůležitější cena. Tak si pak vyberte. :twisted: Já ho chápu, nechci dávat kupu peněz za kočárek, ale chci, aby byla prostorná korbička pro malou aspoň na těch 6 měsíců, a prostorný a pěkný sporťák, který využijeme asi nejvíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1063
11.5.10 12:58

Habebe, trojkolka trojkombinace za 8.000 bych se obávala. Když už levnější polský kočárek radši bych vybírala mezi čtyřkolkami. Pokud bys chtěla trojkolku, souhlasím s holkama, vzala bych jetou Jané nebo Quinny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1063
11.5.10 13:03

Ještě doplním svůj příspěvek, co se týká kočárků Implast bolder, přečti si vlákno, které se zabývá nějakou konstrukční vadou, jakože sjela korbička z podvozku, jestli se dobře pamatuju. :zed: :zed: Bohužel mi u kočárků vychází, že cena se rovná kvalitě (i když obecně to tak neplatí), takže se mi zdá dobré řešení koupit jetý kočárek, nebála bych se toho, maminky si své kočárky opečovávají, já sama jsem měla z druhé ruky hluboký kočárek a byl jako nový, ještě se chystám ho prodat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11408
11.5.10 13:03

jinak kvalitni autosedacka stoji aspon 3tisice, takze za 7tis. kvalitni kocar i s korbou nesezenes

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17068
11.5.10 13:07

já měla možnost ozkoušet jetý jané na dovče ve špindlu (sama mám jinou trojkolku) a byl naprosto super. Už vypadal hodně jetě (vyšisovaný, potah špinavý apod.) ale jinak funkčně byl naprosto v pohodě bez jediného problému. Když budeš dobře vybírat tak jetý seženš i hezký a za míň peněz. Zkus popátrat. Taťka by to uričtě zkousnul, když mu přidáš své argumenty pro a proti :wink: Navíc korbička je na chviličku takže tím spíš bych nekupovala novou. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1443
11.5.10 13:19

habebe, taky se přikláním k Jané. Já budu rodit v srpnu a koupila jsem si před měsícem sporťáček Jané 2008, který má záruku do září 2010 a před týdnem mi dorazila od jiné maminky korba a autosedačka taky model 2008 se zárukou do ledna 2011. Vše za cenu Kč 9800,–. Vše je ve skvělém stavu a zvlášt korba a autosedačka vypadají jako nové. Takže zkus pohledat a jestli by jsi raději chtěla Jané, tak určitě taky něco takového najdeš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4319
11.5.10 13:23

Myslím, že když budeš hledat určitě najdeš.

Třeba
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
11.5.10 13:24

Jané, Jané, Jané ................ :lol:
Miluju ten kočár. Mám jetej a úplně v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12419
11.5.10 13:28

Já už bych po své zkušenosti taky nešetřila a koupila pořádný kočárek, který bud využiješ na další dítko nebo prodáš. Já chtěl kočárek i se sedačkou do 10tis amám doma pěkný krám. V obchodě za něj chtěli 12 tis a já naštěstí na MMB našla cenu 7790,–- takže mě t oaž tak neštve. proto radím fakt nešetři-nic tím nezískáš, jen nekvalitní kočárek. Nám ten náš všude vrže,už jsmereklamovali kolečna a celkově to zrpacování je děs :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
11.5.10 13:53

Zrovinka v patek jsem prodala muj slalom cherry s korbou za 5500 :-D

Ale co bych chtela podotknout…

na strankach www.janecz.cz je v sekci maloobchod seznam prodejcu, kterym Handy praha nedela zarucni ani pozarucni servis!!!! A Fa. Ondalek je mezi nimi. Toz aby pak nebyla zklamana, ze ji kocar nevemou do servisu.

Bohuzel na Jane je jediny servis prave Handy Praha.

Ten Ondalek tusim prodava kocarky z nemecka a nevim. jak to ma pak se servisem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20547
11.5.10 16:01

Já jsem měla Jané Slalom 2007 a byla jsem opravdu spokojená. Na druhé dítko chci kupovat taky Jané, asi starší kolekci, možná i použitý. Moje kamarádka je blázen do kočárků, měla jich asi 15, Jané jako poslední a říkala, že jiný už nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1063
11.5.10 16:23
ka-tka píše:
Zrovinka v patek jsem prodala muj slalom cherry s korbou za 5500 :-D

Ale co bych chtela podotknout…

na strankach www.janecz.cz je v sekci maloobchod seznam prodejcu, kterym Handy praha nedela zarucni ani pozarucni servis!!!! A Fa. Ondalek je mezi nimi. Toz aby pak nebyla zklamana, ze ji kocar nevemou do servisu.

Bohuzel na Jane je jediny servis prave Handy Praha.

Ten Ondalek tusim prodava kocarky z nemecka a nevim. jak to ma pak se servisem.

Katko, je to tak. Známá má od Ondálka Slalom 2010 a je z Německa. Sice jsem jí záviděla, že už ho má, zatímco nás Handy tak napínalo :mrgreen: , ale raději bych si počkala nebo připlatila, bála bych se, jak to bude s tím servisem. Čekat měsíce, než se něco vysprechenzuje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama