Reklama

Chtěla bych už rodit - nějaké rady?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

arventis_2
Stálice 56 příspěvků 19.03.18 03:52
Chtěla bych už rodit - nějaké rady?

Ahoj holky, nemá některá z vás radu jak si pomoct k porodu? Jsem 40+2, nechtěla bych už rodit kdybych večer mohla spát. Trpím totální nespavosti celou noc nemůžu usnout, většinou usnu až kolem 5-6 ráno a v 8 jsem vzhůru stim že jsem protivná a nevyspáná. Navíc jsme s přítelem na hotelu blízko nemocnice a čekáme už jen až mě to chytne. Popravdě bych nejradši byla doma, bolí mě už celý člověk z těch matrací a polštářů tady :,( takové ty rady jako je sex a masáž bradavek jsme zkoušeli. Sex pomohl tak max na 2 hodinky kde mi tvrdlo břicho a bolelo. Teď mi břicho už jen tvrdne a malá kope jako by místo nožek měla jehličky. Prosím o radu něco co vám pomohlo k uspisení porodu. Děkuju

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Malinkydablik
Kecalka 145 příspěvků 19.03.18 05:12

Já jsem ten den sla plavat a udělali jsme si na večeři talíř se sušenými rajčaty s chilli, sušenou šunkou a zajedli to zmrzkou, no a půl hodiny na to jsme jeli. Pet dnů před termínem. :mrgreen: asi už to dál nechtěla trpět :mrgreen: a bylo to rychlý

cecetka
Kelišová 7215 příspěvků 19.03.18 05:39

@arventis2 Neporadim, ale chapu :? Kdyby mi syna ve 40+5 nevytahli ven cisarem, asi bych byla tehotna doted :nevim:

Malinkydablik
Kecalka 145 příspěvků 19.03.18 05:39

@cecetka :mrgreen:

Rive
Ukecaná baba ;) 1016 příspěvků 19.03.18 05:57

Den pred vyvolanim jsem si v zoufalosti udelala ricinovy kokteil, zadna reakce, byla jsem trosku zklamana, ale v noci me to chytlo.
V 6:15 jsem mela nastoupit na vyvolani, syn se narodil 5:05 :D 41+5

beruska9
Extra třída :D 10629 příspěvků 19.03.18 06:03

Fyzicka aktivita a palive jidlo (plus ten sex)…nevyzkouseno, doporuceno na predporodnim kurzu.
Nebo tu ricinovou srajdu, ta pry pomohla kamaradce.
Ja mela opacny problem, rodila jsem brzo :mrgreen:

pajulinkaa
Závislačka 4336 příspěvků 19.03.18 06:15

@arventis2 :mavam: mě bohužel také nic nepomáhá, čípek drží jako beton :roll: :mrgreen:,dnes jsem 40+6tt a chápu tě :hug:. Nevyspala jsem se kvůli kyčlím a tvrdnutí už dobrých pár týdnů. Nezbývá než držet palce a doufat, že to budeme mít brzy za sebou :hug: ( což už určitě ano ;) )

elinka90
Ukecaná baba ;) 2478 příspěvků 19.03.18 06:25

Ikdyž píšeš, že sex nezabral zkoušela bych to znovu. Hlavně se do tebe musí partner udělat. My jeli do půl hodiny po sexu :-D

Onlythis
Stálice 75 příspěvků 19.03.18 06:34

Nevím, do jaké míry to mělo na porod vliv nebo ne, ale pár dní před tím jsem schválně výrazně zvýšila aktivitu (byla jsem riziková, takže jsem do té doby spíš ležela) - procházky, úklid, místo výtahu jsem chodila po schodech, manželovi jsem upekla koláč, plus relativně horká sprcha…No a v den, kdy jsem vytřela podlahu a upekla ten koláč jsme jeli :lol:. V hotelu samozřejmě nejde zkoušet vše, ale třeba něco z toho by pomohlo. Co se týká sexu, tak prý to jsou hlavě ty spermie, co může pomoc porod vyvolat.

Šarlota4
Echt Kelišová 9726 příspěvků 19.03.18 06:57

Drzim palce :kytka: ja rodila 42+1 nepomohlo nic, ani vyvolani v porodnici :D

Uživatel je onlinesladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 19.03.18 07:09

Tak ten ricinový koktejl, kamarádce pomohl dvakrát ;)

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 2075 příspěvků 19.03.18 07:14

Zkus si udělat klystýr doma, většinou, pokud k miminko připravené, tak to rozpohybuje peristaltiku a vyvolá porod

Tichošlápek
Extra třída :D 10081 příspěvků 19.03.18 07:24

Nepomohlo nic, oba kluci sli az 42tt. Pokud mas aspoň trochu připravené cesty, tak si nech udělat Hamiltona(sice mi taky nezabral, ale lepší jak ricinovy koktejl, to je fakt sajrajt). Pokud nemáš, tak proste musíš vydržet

Lanna
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 19.03.18 07:33

Ricinovy koktejl, ve 3 jsem ho vypila a v 9 jela

Uživatel je onlinehapolda
Zasloužilá kecalka 975 příspěvků 19.03.18 07:38

A vy bydlite nejak super extra dakeko od porodnice ze jsi na hotelu? Ja bych se teda v takovym stadiu tehu taky na hotelu nevyspala. Neni nad svoji postel i kdyz nespis tak si odpocines vic. Me pomohlo k vyvolani vytreni podlahy tezkej nakup a hopsani na mici :kytka: preji at uz to mas brzo zasebou a je to rychlovka :srdce:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >