Chtěla bych uzavřenou skupinu - porod červen/červenec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 11:16
Chtěla bych uzavřenou skupinu - porod červen/červenec

Ahoj. Jsem na neschopence na začátku prvního trimestru. Přidala jsem se do uzavřené skupiny, abych si příjemně zkrátila čas, ale jsem celkem zklamaná. Skupina má hodně členů a řeší se tam jen nadýmání, kdo je v kolikátém týdnu, kdy kdo má ultrazvuk apod. Možná jsem divná, ale nebaví mě celý týden číst jen to jak se cizím 50ti ženám objevilo srdíčko na ultrazvuku. Jedna to napíše a zbytek jí gratuluje a o tom je celá ta diskuze. Tím, že je jich tam tolik a nebavíme se o ničem jiném než o těhotenství, o nich nic nevím a veškeré mé snahy začít se bavit o něčem jiném, o práci, o rodině apod. skončili neslavně - chtějí se bavit jen o tom jak je bolí záda, jak jim je špatně a jak silně vnímají pachy. Chtěla bych založit novou uzavřenou skupinu, kde by bylo maximálně 10 členů a kde bychom se bavili úplně o všem a mohli se tak lépe poznat. Kdyby měl někdo zájem být součástí takové menší skupiny, tak mi dejte vědět a já jí založím. :kytka:
Nechci se dotknout členek té skupiny, ve které ještě jsem - proto anonymně.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 11:22
@Anonymní píše:
Ahoj. Jsem na neschopence na začátku prvního trimestru. Přidala jsem se do uzavřené skupiny, abych si příjemně zkrátila čas, ale jsem celkem zklamaná. Skupina má hodně členů a řeší se tam jen nadýmání, kdo je v kolikátém týdnu, kdy kdo má ultrazvuk apod. Možná jsem divná, ale nebaví mě celý týden číst jen to jak se cizím 50ti ženám objevilo srdíčko na ultrazvuku. Jedna to napíše a zbytek jí gratuluje a o tom je celá ta diskuze. Tím, že je jich tam tolik a nebavíme se o ničem jiném než o těhotenství, o nich nic nevím a veškeré mé snahy začít se bavit o něčem jiném, o práci, o rodině apod. skončili neslavně - chtějí se bavit jen o tom jak je bolí záda, jak jim je špatně a jak silně vnímají pachy. Chtěla bych založit novou uzavřenou skupinu, kde by bylo maximálně 10 členů a kde bychom se bavili úplně o všem a mohli se tak lépe poznat. Kdyby měl někdo zájem být součástí takové menší skupiny, tak mi dejte vědět a já jí založím. :kytka:
Nechci se dotknout členek té skupiny, ve které ještě jsem - proto anonymně.

Ano! Já bych chtěla, do těch starších už se ani nedívám, protože je to tam furt všechno dokola.

AR

deard
Stálice 76 příspěvků 29.11.18 11:24

ahoj, já bych byla pro :)

nika5555
Kecalka 394 příspěvků 29.11.18 12:10

ahoj, jsem na tom podobně, jako ty a úplně s tebou souhlasím. Ráda se přidám. Jsem dnes 12+0, termín mám 13.6. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 12:26
@Anonymní píše:
Ano! Já bych chtěla, do těch starších už se ani nedívám, protože je to tam furt všechno dokola.AR

Když mi napíšeš nick pošlu ti pozvánku. JInak je to VIP skupina červen/červenec

Katulák91
Povídálka 39 příspěvků 29.11.18 12:31

Ahoj holky, ráda bych se k vám také přidala. :) Dneska jsem se rozhodla vyhledat nějakou skupinu, ale je to jak říkáš a mezi zajeté skupinky už se mi také úplně nechce. :)

Rive
Ukecaná baba ;) 1122 příspěvků 29.11.18 13:25
@Anonymní píše:
Když mi napíšeš nick pošlu ti pozvánku. JInak je to VIP skupina červen/červenec

Tak já prosím pozvánku :) děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: „Snílek“ Feri formuje EU. Proč ho v Česku neberou vážně?

Nejmladšího českého poslance Dominika Feriho z TOP 09 zařadil server Politico... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >