Chtěla bych vytvořit podobu emimina pro dospívající

10.4.16 15:56

Chtěla bych vytvořit podobu emimina pro dospívající

Ahoj
Napadlo mě, že by možná nebylo na škodu vytvořit podobnou komunitu/fórum jako je emimino, ale pro puberťaky. Sama jím jsem…no už skoro ne a přijde mi že krom bravíčka a krásná. cz tu nikdy nebylo nějaké fórum pro dospívající. Myslím že by bylo fajn vytvořit stránku kde by jsme mi mladí mohli řešit problémy. Celkem vám maminkám závidím tuhle stránku kam můžete napsat že má Adélka prdíky, Tomáškovy roste první zoubek a maželova matka mi leze krkem. :lol:… Pochopte, stránka kde by se diskutovalo o „Naši zjistili že kouřím, jak si říct mámě o antínu, mladej mě zbouchnul, naši mi zebrali kapesný“ by bylo něco co tu ještě nebylo :P :P Celkem mě zajímá váš upřímný názor na tento nápad a případné tipy ;)

Příspěvek upraven 10.04.16 v 16:46

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16907
10.4.16 16:03

Sežen kámošku, co umí pravopis o dost líp než ty, ju?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1299

Klidně si forum založ, ale napřed teda zapracuj na pravopisu. I admin by měl mít nějakou úroveň

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669

@Takovaholka

Zvrhne se to. Stačí si číst příspěvky pod různými články. Jak tam nastoupí chlapci ve vývinu, nebude o čem psát. Sem píší ženy a ty jsou přece jen trochu slušnější. To je můj názor.

Pravopis neřeším. Každý věk má svoje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4786
10.4.16 16:05

@Takovaholka založ skupinu na FB

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24108
10.4.16 16:06

@Takovaholka byznys? Vy si mezi sebou nepovídáte? Já už teda nějaký ten pátek puberťákem a dorostenkou nejsem, ale dokázali jsme se o tom mezi sebou bavit i bez fóra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
10.4.16 16:09

„Biznis“ :lol: Ani nenapíšeš správně to slovo a myslíš, že na tom budeš vydělávat majland? Myslím si, že možností, kde si tohle pubertaci můžou rozebírat je plno.. a „nasi zjistili že kouřím, jak si říct mámě o antínu, mladej mě zbouchnul…“ hm, super… to je spis jak vymyslet stranku kde se sejdou mladí, problemoví lidé… děs běs…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.16 16:10
@Kobliha51 píše:
@Takovaholka

Zvrhne se to. Stačí si číst příspěvky pod různými články. Jak tam nastoupí chlapci ve vývinu, nebude o čem psát. Sem píší ženy a ty jsou přece jen trochu slušnější. To je můj názor.

Pravopis neřeším. Každý věk má svoje.

Pod to se podepisuju. Mně je 17 a někdy když vidím či slyším své spolužáky, nebo když si vzpomenu na „povedené“ internetové vtípky kluků ze základky…

Já osobně adminuju na jednom nejmenovaném fóru (věnovaném seriálu) a někdy je to fakt dobrodružství. Do správy fóra pro adolescenty a jejich problémy bych nešla. Obávám se, že takové fórum by nemělo žádný řád, ale to by samozřejmě všechno záleželo na návštěvnících.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
10.4.16 16:10
@Takovaholka píše:
Ahoj
Napadlo mě, že by možná nebylo na škodu vytvořit podobnou komunitu/fórum jako je emimino, ale pro puberťaky. Sama jím jsem…no už skoro ne a přijde mi že krom bravíčka a krásná. cz tu nikdy nebylo nějaké fórum pro dospívající. Myslím že by bylo fajn vytvořit stránku kde by sme mi mladí mohli řešit problémy. Celkem vám maminkám závidím tuhle stránku kam můžete napsat že má Adélka prdíky, Tomáškovy roste první zoubek a maželova matka mi leze krkem. A mám dojem že by to byl i super biznis :lol:… Pochopte, stránka kde by se diskutovalo o „Naši zjistili že kouřím, jak si říct mámě o antínu, mladej mě zbouchnul, naši mi zebrali kapesný“ by bylo něco co tu ještě nebylo :P :P Celkem mě zajímá váš upřímný názor na tento nápad a případné tipy ;)

za me internet nebyl ani mobily a s kamaradama jsme se schazeli venku kde jsme vsecno resili povidali si sverovali se atd proste jsme se hejbali vnimali realitu ten osobní kontakt a nedrepeli doma u pc a jak jsme byli spokojeny ;) mi prijde ze se dneska všechno resi přes diskuze fora fb sms telefonu atd :nevim: coz je docela skoda protože si pak lidi neumi mezi sebou ani popovídat o tom co je trapi jakej ma kdo problém nebo co by chteli :think:

• Citovat
  • Upravit
16848
10.4.16 16:11
@Anonymní píše:
„Biznis“ :lol: Ani nenapíšeš správně to slovo a myslíš, že na tom budeš vydělávat majland? Myslím si, že možností, kde si tohle pubertaci můžou rozebírat je plno.. a „nasi zjistili že kouřím, jak si říct mámě o antínu, mladej mě zbouchnul…“ hm, super… to je spis jak vymyslet stranku kde se sejdou mladí, problemoví lidé… děs běs…

Nauč se psát. Když už chceš rýpat :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31872
10.4.16 16:11
@Takovaholka píše:
Ahoj
Napadlo mě, že by možná nebylo na škodu vytvořit podobnou komunitu/fórum jako je emimino, ale pro puberťaky. Sama jím jsem…no už skoro ne a přijde mi že krom bravíčka a krásná. cz tu nikdy nebylo nějaké fórum pro dospívající. Myslím že by bylo fajn vytvořit stránku kde by sme mi mladí mohli řešit problémy. Celkem vám maminkám závidím tuhle stránku kam můžete napsat že má Adélka prdíky, Tomáškovy roste první zoubek a maželova matka mi leze krkem. A mám dojem že by to byl i super biznis :lol:… Pochopte, stránka kde by se diskutovalo o „Naši zjistili že kouřím, jak si říct mámě o antínu, mladej mě zbouchnul, naši mi zebrali kapesný“ by bylo něco co tu ještě nebylo :P :P Celkem mě zajímá váš upřímný názor na tento nápad a případné tipy ;)

než něco založíš, tak se douč gramatiku. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1518
10.4.16 16:16

@Takovaholka
Celkem slušně toto supluje diskuze a fórum na vinted.cz (bývalý votocvohoz)
A tam také vidíš, jak to s diskuzemi mezi puberťáky dopadá ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3775
10.4.16 16:20

Myslím, že tady se to puberťáky jen hemží - http://www.zpovednice.cz/
Můžeš využít a nemusíš nic zakládat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31872
10.4.16 16:23

… „Naši zjistili že kouřím, jak si říct mámě o antínu, mladej mě zbouchnul, naši mi zebrali kapesný“ by bylo něco co tu ještě nebylo…
chytrý holky nehulej a nenechají se zbouchnout od prvního debílka, co šel okolo :mrgreen:
Ovšem, to není Tvá cílová skupina :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4707
10.4.16 16:26

Vy jste se do slečny zakladatelky pustily jak pěkné furie! :zed: Kvůli pravopisu, to je směšné. Jako kdyby na tom snad stál svět!
Já oceňuji, že má mládí nápady! Ale ohledně tohoto konkrétního nápadu se spíše přikláním k pár věcným názorům, co tu již zazněly.

• myslím, že by se fórum zvrhlo
  • je to ztráta času, kecat po netu, lepší kecat naživo
  • je třeba znovu se učit vydělávat něčím smysluplným (to se týká všech)

Zakladatelce přeji spoustu dobrých nápadů. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama