Chtěla jsem holčičku, čekám chlapce. Jak se s tím vyrovnat?

Anonymní
16.7.20 05:14

Chtela sem holcicku, cekam chlapce. Jak se s tim vyrovnat?

Ahojte.. asi je to hrozne sobecke, hnusne a zle, ale dozvedela sem se z ultrazvuku, ze cekame kluka. Bohuzel sem ja i manzel chteli holku. Byla sem si,,napravit chut,, do Pepca, rikala sem si, ze koupim nejake obleceni a bude to lepsi. Ale kdyz jsem videla 5 stojanu pro holku a jen jeden pro kluka a jeste s hnusnyma vecma, bylo mi z toho zle… Porad doufam ze mi na dalsi kontrole reknou ze se spletli. Muj muz je taky zklamany i kdyz se snazi delat, ze je to v pohode… jak se s tim vyrovnat? Ani pokojicky a vybava pro kluky se mi nelibi :(.
Vim ze mnoho lidi by bylo stastnych za jakekoliv zdrave dite, snazim se to resit v sobe, ale nejde mi to.. co mam delat.. prosim.. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18617
16.7.20 05:20

Tak nechoď do hnusneho Pepca (pro věci na novorozence, to vážně?) a jdi do Nextu, Lindexu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10155
16.7.20 05:35

I HM doporučuju a dokonce i Lidl. Potom F&F, pokud chceš levný věci. Jako Pepco jen v nouzi nejvyšší.
Taky jsem chtěla vždy spíše holku, na kluka jsem nemohla vymyslet ani jméno. Druhorozeny syn má problémy, při následujících těhotenstvích jsem chtěla holku i proto, že jsem měla větší jistotu, že holka bude v pořádku.
Teď mám půlročního kluka a já celé těhotenství trnula, zda je vše ok.
Porod komplikovany.
Hele a jak se narodil, tak jsem si nadávala, že jsem v duchu řemesla, že to bude kluk. Vždyť je to fakt jedno, milovat ho budeš stejně! A počkej, jak te bude bavit kupovat věci. Na holčičky se nakupuju lépe, to je pravda.
Buď v klidu, kluci jsou stejně roztomilí jako holčičky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3914
16.7.20 06:07

Pepco pro miminko? Jdi jinam!!!Ještě se ti tak obsype. Prosím tě až se narodí budeš šťastná že ho máš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
241
16.7.20 06:10

I pro kluka seženeš super věci, mrkni třeba na Pinokio, kolekce Old Cars, Secret Forest, Prince ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5612
16.7.20 06:20

To, že na kluka jsou"hnusné" věci si jen namlouváš nebo tady definuj pojem hnus. Dohodněte se s manželem, že si budete přát zdravé dítě. Začínat svou pouť na tomto světě tak, že už v děloze jsi nechtěný, není vážně dobrá startovací čára. Za pocity a myšlenky, co člověka napadnou, nemůžeš. Ale můžeš již za to, jak s tím nadále budeš pracovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3435
16.7.20 06:20

Jako kdybych šla nakupovat pro mimino do Pepca, tak jsem naštvaná, že jsem vůbec těhotná. :D Skoč do H&M, Lindexu, Nextu, tam si z outfitů pro chlapečka cvrkneš. :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18617
16.7.20 06:21

A jinak, dej tomu cas. Na zklamani mas narok, at jsou tve pocity jakoli posetile. Pockej par mesicu po porodu, na nejakou holcicku si jiz vubec nevzpomenes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63286
16.7.20 06:29

Nevim, u nekoho ten pocit bohuzel nezmizi nikdy si myslim. Pokud chce mit clovek deti, mel by byt pripraveny i na kluky :roll: a dite neni jen panenka na oblikani :zed:

Tak treba bude druhe dite holka nebo muzete mit 4 kluky, s tim musite pocitat. A do Pepca opravdu nechodit, za me nekvalitni obleceni, vyperes a muzes vyhodit. HM Ti vydrzi mnohem dele a i to pak treba prodas.

Příspěvek upraven 16.07.20 v 06:29

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26539
16.7.20 06:29

Souhlasím s tím, že na kluky jsou hrozné věci. Nejen oblečení, my teď bojujeme se školní taškou…
Nezáleží na obchodě. Když jsem pátrala po oblečení, tak to byla detektivní práce, než jsem našla něco hezkého. Já si pro kluky šiju, aby měli něco jiného, světlého bez superhrdinů, SW a dinosaurů. Na FB jsou maminky, co šíji na zakázku a to jsou kouzelné kousky. Je to výzva.
Jinak pokojíčky jsou hezčí klučičí. Pro holky jen růžová a fialová, že by z toho měl jeden hyperglykémii.
Uvidíš, že to bude fajn. Kluci jsou bezva. Mně ten můj denně říká, že jsem nejkrásnější. Jasně, řekne ti to i dcera, ale od chlapa (jakékoliv velikosti) to je prostě jiné. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63286
16.7.20 06:32

@Billi dcera miluje navic ruzovou. Jsem rada, ze mame ted kluka, navic je MNOHEM klidnejsi a dinosaury mam rada :-) batmani a podobne, to je prisernost, snad to nebudu nucena nekdy kupovat. Oblibila jsem si Lidl, ne kvuli cene, ale materialu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
736
16.7.20 06:35

Taky jsem si moc prala holcicku, cekala jsem ji asi do 22 tydne a pak ouha :lol: nakonec jsem s chlapecka nadsena, holky jsou vesměs hodne ruzovy a ja si hraju s cernou, sedou a dalsima barvama. Neboj, kluci jsou suprovi a uz se tesim ze bude mit odreny kolena a bude lumpacit s jinyma klucikama :srdce: nakupuju hodně v ffku a hmku, dinosauri nejsou spatni :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26539
16.7.20 06:39

@blumen tak klidnost je záležitost povahy. Mám 2 kluky a jsou hodně jiní. Jeden je po mně a druhý po manželovi. U obou jsem chtěla holku. U druhého hlavně „z povinnosti“ mít páreček. Když se v 16tt ukázal pytlík, tak se mi hodně ulevilo. Jak jsem šťastná, že mám kluky. Neměnila bych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8595
16.7.20 06:41

Úplně jsem čekala tu smršť, že sis dovolila jít do Pepca. A víš co, já tam nakupuji úplně normálně, stejně tak v Kiku, když se mi tam něco líbí. A kupodivu, obě moje děti jsou ještě celé. A to si dražší oblečení můžeme dovolit. Na dětské oblečení existují v EU normy. A tepláky do školky, fakt nemusí mít z H&M, když stejně přijde s prodřenými koleny. Ale na novorozence jsem hodně nakupovala značkové z druhé ruky. Souhlasím s tebou, že na kluka se nakupuje hůře, ať už jsou to boty, oblečení nebo jakékoliv doplňky. Ale fakt to není důvod, proč ho nechtít. Taky jsem toužila po holčičce, manžel obzvlášť, má dva kluky z předchozího vztahu a narodil se kluk. Milujeme ho úplně stejně. Taky mi to tenkrát bylo trochu líto, ale byla jsme ráda, že je zdravý :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
604
16.7.20 06:43

U těhotenství je to vždy 50:50, buď ráda, že je dítě v pořádku. V rodině máme případ, prvně měli holku fajn, ale druhé se narodil kluk. Bohužel otec dítěte se s tím nesmířil, neměl ho rád, kluk se ho bál. Nechtěl kluka, dítě za to nemůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama