Chtít milence za partnera? Když bude otec?

Anonymní
7.4.21 23:47

Chtít milence za partnera? Když bude otec?

Zdravím, ráda bych se tu obešla bez nějakých nadávek. Pokud se to někomu nelíbí nemusí komentovat.

Mě je 27 milenci 38 ženatý, 9 letá dcera. Známe se 7 let, seznámili jsme se přes naše polovičky. Od začátku jsme si strašně sedli a ve všem si rozuměli. Prošli jsme si takovým vtipným románkem. Strašně jsme se přitahovali, bylo nám spolu dobře, ale nechtěli jsme podvést své partnery. Takže vše skončilo na hezkých slovem, pohledech a letmých dotacích. Zůstali jsme si na blízku jako opravdu blízcí přátelé. Oba jsme měli spokojený vztah, ale stále nás k sobě něco táhlo. Nevím jak z jeho strany, ale za sebe, vždy když jsme ho viděla nebo cítila jeho vůni, měla jsem hned lepší den ( připadala jsme si jak puberťák ).

Oboum nám ve vztahu začalo asi něco chybět, protože jsme si byli čím dál bližší. Na silvestra nám uškodil alkohol a vyspali jsme se spolu. Co jsme trošku podcenili byla ochrana. Já prášky brát nemohu ze zdravotních důvodu a kondom jsme neměli. Touha byla silnější a spoléhali jsme na to, že si dá dostatečný pozor. Pilulku po jsem nestihla. Tak nezbývalo než doufat. Samozřejmě zákon schválnosti a jeden šťouch stačil.

V lednu jsem zjistila, že jsem těhotná a se svým partnerem se v únoru rozešla.
Kvůli předchozím problémům s těhotenstvím jsem čekala až budu nebo nebudu mít potvrzeno od doktora. Tentokrát prozatím prosperující těhotenství ( vzhledem k předchozím problémům mi interrupci nedoporučil ) Šla jsem tedy za milencem. To byl skoro konec února cca 9tt. Vzhledem k tomu, že zná můj problém, jsem mu řekla, že bych si dítě chtěla nechat a interrupci nechtěla riskovat. Ale že má 2 týdny na rozmyšlenou a když řekne ať jdu na potrat, tak půjdu.

Na potrat mě neposlal, že to nějak vymyslíme. Stejně bylo veliké riziko, že opět potratím do 13tt. Zůstal mi v té době oporou, že to bude v pořádku. Přes menší komplikace jsem se přenesla a jsem v 17tt.

Par dní zpět mě dost překvapil a přišel s tím, že by chtěl být s námi.

Nevím jestli hormony nebo co? Ale váhám jestli je to dobrý nápad být spolu. Mám ho moc ráda, jsme si neskutečně blízcí, je mi velkou oporou, to co pro mě udělal je pro mě opravdu cenné. Ale pořád je tu jeho rodina a hlavně jeho dcera. Vím, že na to jsme měli myslet dřív. Ale nevím co by teď bylo lepší udělat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
350
7.4.21 23:57

Tak ho vezmi tak jak se ti nabízí…i když to bude asi složité, no nechtěla bych být v tvé situaci… A promiň, ale do budoucna bych mu nevěřila. skrz věrnost a oddanost :think: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3311
7.4.21 23:58

No jo, fakt vtipný románek. Jeho žena se musí za břicho popadat :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7673
8.4.21 00:23

Jo zkus to. Kdyžtak ho zase vrátíš manželce se slovy Dík za půjčení.
Ne teď vážně. Nevím no, vztah založený na oboustranne nevěře. Byt tebou tak nevěřím jemu, že to za chvíli neudělá znovu, stejně tak naopak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5310
8.4.21 00:47
@Anonymní píše:
Zdravím, ráda bych se tu obešla bez nějakých nadávek. Pokud se to někomu nelíbí nemusí komentovat.

Mě je 27 milenci 38 ženatý, 9 letá dcera. Známe se 7 let, seznámili jsme se přes naše polovičky. Od začátku jsme si strašně sedli a ve všem si rozuměli. Prošli jsme si takovým vtipným románkem. Strašně jsme se přitahovali, bylo nám spolu dobře, ale nechtěli jsme podvést své partnery. Takže vše skončilo na hezkých slovem, pohledech a letmých dotacích. Zůstali jsme si na blízku jako opravdu blízcí přátelé. Oba jsme měli spokojený vztah, ale stále nás k sobě něco táhlo. Nevím jak z jeho strany, ale za sebe, vždy když jsme ho viděla nebo cítila jeho vůni, měla jsem hned lepší den ( připadala jsme si jak puberťák ).

Oboum nám ve vztahu začalo asi něco chybět, protože jsme si byli čím dál bližší. Na silvestra nám uškodil alkohol a vyspali jsme se spolu. Co jsme trošku podcenili byla ochrana. Já prášky brát nemohu ze zdravotních důvodu a kondom jsme neměli. Touha byla silnější a spoléhali jsme na to, že si dá dostatečný pozor. Pilulku po jsem nestihla. Tak nezbývalo než doufat. Samozřejmě zákon schválnosti a jeden šťouch stačil.

Kvůli předchozím problémům s těhotenstvím jsem čekala až budu nebo nebudu mít potvrzeno od doktora. Tentokrát prozatím prosperující těhotenství ( vzhledem k předchozím problémům mi interrupci nedoporučil ) Šla jsem tedy za milencem. To byl skoro konec února cca 9tt. Vzhledem k tomu, že zná můj problém, jsem mu řekla, že bych si dítě chtěla nechat a interrupci nechtěla riskovat. Ale že má 2 týdny na rozmyšlenou a když řekne ať jdu na potrat, tak půjdu.

Na potrat mě neposlal, že to nějak vymyslíme. Stejně bylo veliké riziko, že opět potratím do 13tt. Zůstal mi v té době oporou, že to bude v pořádku. Přes menší komplikace jsem se přenesla a jsem v 17tt.

Nevím jestli hormony nebo co? Ale váhám jestli je to dobrý nápad být spolu. Mám ho moc ráda, jsme si neskutečně blízcí, je mi velkou oporou, to co pro mě udělal je pro mě opravdu cenné. Ale pořád je tu jeho rodina a hlavně jeho dcera. Vím, že na to jsme měli myslet dřív. Ale nevím co by teď bylo lepší udělat.

A manželka s jejich dcerou o vás ví?

Jinak se mi nezdá, že bys ho extra chtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4237
8.4.21 01:20

Tvoje miminko má stejný nárok na otce jako jeho starší sourozenec. A taky má nárok na sourozence a rodinu od otce. Jeho manželka s ním zůstane i když bude mít nemanželské dítě? Asi ne…
Postavil se k tomu čelem a to je dobře.
První dceru opouštět přeci nebude, vždy bude její táta. Ale obelhavat první manželku a obírat ji o životní čas a šanci na věrného partnera je přece taky hnus.
Sice to nebude příjemné ale ať se rozvede a můžete to zkusit spolu. Důležité je že obě děti budou mít otce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4007
8.4.21 02:17
@Anonymní píše:

Ten tvuj starej to vyhral a utekl za pet dvanact. Neskutecny klikar

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30417
8.4.21 05:07

Způsobíte bolest hned několika lidem jen proto, že nemáš u sebe jediný kondom. A jaké to bylo přátelství a teď, když se nabízí, ho najednou nechceš. On vrchol zodpovědnosti nebude, ale co, za zkoušku nic nedáš. Dávám mu max rok. On se nejspíš doma svěřil a zákonitá ho vykopla. Takže hledá jiný teplý pelech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9470
8.4.21 05:40

Nejvíc na tom vydělal tvůj ex. Zbavil se neverne, hloupé ženské. A ještě jsi čuník protože spíš s cizím chlapa bez kondomu. Dopadne to nejspíš tak, že budeš samozivitelka. Kdo chce kam…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3612
8.4.21 06:49

Antikoncepci nemůžeš, kondom jste asi nesehnali, pilulku po jsi zapomněla, haha, dobrá storka.
Jinými slovy, další milka, co tímhle primitivním způsobem natlačila chlapa na zeď :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 06:59

@Trojlístek ano, ví o nevěře. Neví, že jsem těhotná, vzhledem k předchozím problémům to víme jen my dva a moje kamarádka.

Nevím co se změnilo. Předtím, kdyby přišel s tím, že to chce zkusit, bych asi neváhala. Teď se ve mě něco pere. I přes to jak hezky se zachoval, nechápu se.

• Citovat
  • Nahlásit
5508
8.4.21 07:05

To fakt nemáš na nezadaného? I tom, že své štěstí nemáš stavět na neštěstí jiných jsi neslyšela? Chudák manželka :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1617
8.4.21 07:05

Hezká pohádka, a co bude dál? Fakt ti to není hloupý rozbít rodinu. Však ono se ti to vrátí, neboj. Doufám že tě j
eho manželka pořádně propleskne, až se to dozví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 07:07

@JOHNDENVER nezapomněla, ale nesehnala.. a ani bych jí neměla užívat, to je myslím ale vedlejší. Kdybych otěhotněla „zázračně“ přes antikoncepci, tak neřeknu. Ale měl svobodnou volbu, k ničemu jsem ho nenutila. O tom riziku velice dobře věděl. Pak měl taky volbu. Ano, dítě jsem si sice nechat chtěla, ale kdyby řekl ať jdu na potrat, šla bych.

• Citovat
  • Nahlásit
1893
8.4.21 07:12

A po jakých předchozích zkušenostech? To už ses předtím snažila otěhotnět nebo už jsi dřív otěhotněla náhodou a potratila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat