Chuť na sex je po dvou letech pryč

Anonymní
14.7.20 14:46

Chuť na sex je po dvou letech pryč

Ahoj, je mi 30 a mám partnera 2 roky, rok spolu žijeme. Vše klape, sžili jsme se a máme velice hezký vztah…který má jako každý své mouchy. Neklape nám to v posteli, resp. klapalo by, kdybych já měla chuť na sex. Bohužel nevím, co s tím a už jsem z toho zoufalá :( když už sex mám, dokážu mít orgasmus, v tom problém není…ale já to prostě vlastně skoro vůbec nepotřebuju. HA neberu. On na mně netlačí a není na mně protivný…ale vím, že ho to trápí a mně také, jelikož nechat chlapa bez sexu je jak svatokrádež a stejně nakonec zdrhne. Máte někdo zkušenost? Co pomohlo?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

27
14.7.20 14:47

Ahoj a není to třeba tím, že si nejsi jistá sama sebou? Třeba že si přibrala? Nebo třeba nezměnil se fyzicky nějak chlap? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3431
14.7.20 14:50
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 30 a mám partnera 2 roky, rok spolu žijeme. Vše klape, sžili jsme se a máme velice hezký vztah…který má jako každý své mouchy. Neklape nám to v posteli, resp. klapalo by, kdybych já měla chuť na sex. Bohužel nevím, co s tím a už jsem z toho zoufalá :( když už sex mám, dokážu mít orgasmus, v tom problém není…ale já to prostě vlastně skoro vůbec nepotřebuju. HA neberu. On na mně netlačí a není na mně protivný…ale vím, že ho to trápí a mně také, jelikož nechat chlapa bez sexu je jak svatokrádež a stejně nakonec zdrhne. Máte někdo zkušenost? Co pomohlo?

A to te partner. nepritahuje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4248
14.7.20 14:51

A mas srovnani se stejne dlouhymi vztahy s jinymi muzi? Je to konkretne jen s timto partnerem, pripadne se ti ve vztazich stava opakovane?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.20 14:53

Ahoj, mam to stejne, co poradit nevim :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.7.20 14:55

Před tím jsem měla čtyřletý vztah, tam se toto stalo po 3 letech, ale bylo to mimo jiné způsobené i krizí a ani jsem o jakýkoli fyzický kontakt nestála.
Současný partner se mi líbí, chci být v jeho objetí, chodíme spolu za ruku atd., ale sex prostě…nemám na něj chuť, takže se ani dostatečně nevzruším atd.

• Nahlásit
  • Citovat
1503
14.7.20 14:58

Těžko radit ale dobrá cesta k úspěchu je, že se to snažíš řešit a uvědomujes si že to většinou znamena začátek konce..
Jinak funguje cvičení či jiná aktivita u které se člověk zpoti..
To funguje u nás doma na jedničku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5181
14.7.20 15:21
@Anonymní píše:
Před tím jsem měla čtyřletý vztah, tam se toto stalo po 3 letech, ale bylo to mimo jiné způsobené i krizí a ani jsem o jakýkoli fyzický kontakt nestála.
Současný partner se mi líbí, chci být v jeho objetí, chodíme spolu za ruku atd., ale sex prostě…nemám na něj chuť, takže se ani dostatečně nevzruším atd.

Precti si neco o asexualite, treba ti to pomuze.

Nejferovejsi by bylo si najit stejny typ partnera, kteremu nebude vadit nepritomnost sexu anebo pak mit otevreny vztah. Tuhle radu jsi asi slyset nechtela, ale jine moznosti jak to vyresit nejsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.20 15:49

Zkuste něco jiného, trojku, swingers party, sex na veřejných místech, hračky, různé hry 8). Nebo zkuste se opít a uvidíš :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
14.7.20 15:55

Pokud mluvis o tom, ze zmizel hormonalni koktejl, ktery doprovazi zacatek vztahu, tak to je normalni.
Pokud mluvis o tom, ze touzis po sousedovi vic nez po svem Pepovi, tak to je normalni a souvisi to s hormonalnim koktejlem na zacatku vztahu. Jestli se ti porad libi i Pepa, zustala bych s nim. Vsak nemusis vyskat radosti nebo se svijet v milostnem opojeni, abys partnera pomilovala a jinak potesila, ne? Muzes to udelat proste jako sluzbu z lasky k nemu.
Pokud mluvis o tom, ze te opustily sexualni touhy, muze pomoct uprava zivotniho stylu.
Vymenu partnera bych zvazovala v pripade, ze k nemu z nejakeho duvodu prestavam citit cokoli pozitivniho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.20 16:04

Taky to tak mám. Vždycky se do sexu více či méně přinutím, vnímám to spíš jako partnerskou povinnost, než nějaký chtíč nebo snad potřebu.

• Nahlásit
  • Citovat
401
14.7.20 16:12

Někdy mě napadá, jak lidé vlastně vnímají chuť na sex? Protože já to často mám tak, že si řeknu, bude sex. Bez nějaké vnitřní touhy a tím co se děje jsem až v průběhu nadržená jako veverka, do ničeho se nenutím, nic mě neovládá a hlavně na nic nečekám. Vím ale, že můj chlap to se mnou umí a při tomto postupu mu trvá jen několik málo minut mě dostat do stavu, že bych ojela sloup.

Ale kdybych měla čekat, až mě nad prací a hnaní se za vším popadne nějaká chuť, tak nevím, mám chuť spát :lol: leda. Miluji sex, tak mu jdu naproti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1264
14.7.20 17:07
@Altavista píše:
Někdy mě napadá, jak lidé vlastně vnímají chuť na sex? Protože já to často mám tak, že si řeknu, bude sex. Bez nějaké vnitřní touhy a tím co se děje jsem až v průběhu nadržená jako veverka, do ničeho se nenutím, nic mě neovládá a hlavně na nic nečekám. Vím ale, že můj chlap to se mnou umí a při tomto postupu mu trvá jen několik málo minut mě dostat do stavu, že bych ojela sloup.Ale kdybych měla čekat, až mě nad prací a hnaní se za vším popadne nějaká chuť, tak nevím, mám chuť spát :lol: leda. Miluji sex, tak mu jdu naproti.

Moc hezky napsané a hlavně to hezky v partnerství máš. Ale řekl bych, že to není úplně přenositelné nebo nastavitelné u každého.
Vypíchnul bych tu myšlenku, že nemusí být člověk nadržený, aby na skočil, a že ta nadrženost přijde se vzrušením. To koneckonců trochu popisuje i zakladatelka.

Přijde mi, že tam přišel nějaký blok. Možná jí přijde, že za hodně práce, je málo muziky. Chtělo by to zkusit nahlédnout na sex ne jen jako na uspokojení potřeby, nebo honbu za orgasmem, ale jako sdílení něčeho příjemného s partnerem/partnerkou.
Možná blbé přirovnání, ale do hospody jdu leckdy víc proto, že uvidím kamarády, než proto, abych pil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
401
14.7.20 17:20

@riccius Právě mi to přišlo naopak, když sex je, má orgasmus a užije si ho. Jen ho nepotřebuje. Mé vnímání tu potřebu sexu naprosto překračuje.
Vím, že to bude skvělé, bez ohledu na okolnosti. Ona taky, jen jí chybí to puzení k tomu.

A ano, to co říkáš ty je druhá, možná ještě důležitější část. Miluji partnera nade vše, je úžasný i na zabití. A strašně moc chci tu intimitu a naladění sdílet a když se vhodně sejdeme je to dokonalý propad do souladu. A to je to co chci, tohle tvořit a ne být omezená tím, že moje tělo sex nechce, chce se otočit a chrnět :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1503
14.7.20 20:39
@Anonymní píše:
Zkuste něco jiného, trojku, swingers party, sex na veřejných místech, hračky, různé hry 8). Nebo zkuste se opít a uvidíš :joy:

Pri běžné sexuální aktivitě zdravých jedinců zní bude brzo alkoholik.. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama