Chuť na sex po přechodu?

Anonymní
29.12.19 18:17

Chuť na sex po přechodu?

Ahoj, jsem muž a jen bych se rád zeptal: Jak se změní chuť ženy na sex a její vnímání milování po přechodu?

Nedělám si starosti, jen bych rád věděl, co můžeme čekat. Manželce je 47 stejně jako mě a zatím v přechodu není. Články na netu některé straší, jiné zase ne… Ať to bude, co to bude, půjdeme do toho, stejně jako do všech životních etap dosud. Jen jsem chtěl, vědět, co asi přijde.

Píšu anonymně, žena by z takového dotazu radost neměla ;-) Díky za odpovědi Vám, co s tím máte zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22207
29.12.19 18:27
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem muž a jen bych se rád zeptal: Jak se změní chuť ženy na sex a její vnímání milování po přechodu?

Nedělám si starosti, jen bych rád věděl, co můžeme čekat. Manželce je 47 stejně jako mě a zatím v přechodu není. Články na netu některé straší, jiné zase ne… Ať to bude, co to bude, půjdeme do toho, stejně jako do všech životních etap dosud. Jen jsem chtěl, vědět, co asi přijde.

Píšu anonymně, žena by z takového dotazu radost neměla ;-) Díky za odpovědi Vám, co s tím máte zkušenosti.

Mám šedesátiletou známou, co se netají tím, že má milence. Ale žije teda sama. Ženy jsou klidně v přechodu až po padesátce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10958
29.12.19 18:28

Za jednoho smutnýho chlapa: Šlo to totálně do kytek. :,(
Jde tedy o umělý přechod kvůli rakovině. :?… taky by radost něměla :roll:
edit: Z toho titulu žádné doplnění hormonů nepřichází v úvahu, ani fytoestrogeny. :(

Příspěvek upraven 29.12.19 v 20:57

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1311
29.12.19 18:35
@Anonymní píše:

Některý ženský si to pak víc užívaj, že nemusí řešit antikoncepci a bát se nechtěného otěhotnění… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3536
29.12.19 18:37
@bse.pedro píše:
Některý ženský si to pak víc užívaj, že nemusí řešit antikoncepci a bát se nechtěného otěhotnění… 8)

Tak nějak to plánuji taky :) tak snad jsem teď pana Boha nerozesmála :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.12.19 18:42

Kdyz mi to zacalo blbnout, tak jsem zacala manzela nenavidet a naprosto me presla chut na sex. A manzel mi zacal smrdet. Bylo to silene.
Zacala jsem brat pripravek s prirodnima hormonama a vse je zase jak ma byt.
Takze za me, pokud jsou ty problemy tak velke, pom, uze bud hormonalni terapie od gynekologa a nebo jine prirodni prostredky obsahujici fytoestrogeny.

• Nahlásit
  • Citovat
4220
29.12.19 18:42

Je mi 50.k přechodu se to „tam“ zatím nijak nechysta, nebo asi jo, ale žádná trága…
Nedělám z toho událost, patří to k věku na životu, nic nenadelame nikdo…

Chuť na sex mám víc než dřív, ale je to ovlivněné domácí situací…chlap funguje po svém mužském přechodu jako chlap a konečně se po letech na něj mužů spolehnout…
On ten vas přechod je taky náročnej…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50281
29.12.19 19:01

Osobne ani virtualne neznam nikoho, kdo by mel problem. Mne je o skoro o sedm vice a prechod zrejme jeste nedorazil nebo jsem to nepostrehla :D Rozhodne zadna zmena v teto oblasti. Moje temer sedesatileta sestra ma milence, takze vsechno funguje, jak ma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1311
29.12.19 19:12
@Akinee píše:
Tak nějak to plánuji taky :) tak snad jsem teď pana Boha nerozesmála :andel:

Já myslím, že děvčatům „to“ funguje pořád, jen klucíí to maj složitější, na jejich fungování se může podepsat řada faktorů - např. zdravotní stav, vzhled nebo blbý kecy partnerky, atd… :nevim: 8)
Bývalá přítelkyně si odbyla přechod v 45ti a sexování jí šlo furt…
Já jsem asi taky v přechodu nebo snad už po, v létě jsem měl návaly, šílené pocení, když jsem běhal po lese s košíkem, atp… :nevim: A sexování mi taky zatím docela jde, teda pokud je zrovna s kým… 8) 8) 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3536
29.12.19 19:14
@Stevia píše:
Je mi 50.k přechodu se to „tam“ zatím nijak nechysta, nebo asi jo, ale žádná trága…
Nedělám z toho událost, patří to k věku na životu, nic nenadelame nikdo…Chuť na sex mám víc než dřív, ale je to ovlivněné domácí situací…chlap funguje po svém mužském přechodu jako chlap a konečně se po letech na něj mužů spolehnout…
On ten vas přechod je taky náročnej…

Přesně, moji chuť nejvíc ovlivňuje pohoda ve vztahu, kam se hrabou hormony.
Ptala jsem se mého gynekologa, jestli je pravda, že přechod je ve stejném věku, jako u matky a potvrdil mi, že to tak bývá. Jestli i průběh je dědičný, tak žádné katastrofy nečekám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4220
29.12.19 19:23
@bse.pedro píše:
Já myslím, že děvčatům „to“ funguje pořád, jen klucíí to maj složitější, na jejich fungování se může podepsat řada faktorů - např. zdravotní stav, vzhled nebo blbý kecy partnerky, atd… :nevim:

A ta si myslím, ze na ženský nemají vliv kecy, zdravotní stav a vzhled?
Najivko…
A vas přechod opravdu není o návalech :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4220
29.12.19 19:27

@Akinee to me právě mrzí, ze se to už nikdy nedozvim, matka umřela v 54 a neměly jsme dobrý vztah…segra taky neví…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3536
29.12.19 19:30
@Stevia píše:
@Akinee to me právě mrzí, ze se to už nikdy nedozvim, matka umřela v 54 a neměly jsme dobrý vztah…segra taky neví…

To je mi lito. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4220
29.12.19 19:40

@Akinee díky, ale co už nadelaš? Nic…
Uvidíme, co život přinese, jako vždy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1311
29.12.19 19:49
@Stevia píše:
A ta si myslím, ze na ženský nemají vliv kecy, zdravotní stav a vzhled?
Najivko…
A vas přechod opravdu není o návalech :jazyk:

A o čem tedy…? :nevim: Jo, už vím, nechutná mi fernet, takže už nemám „své dny“… 8) 8) 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama