Chuť na sex v šestinedělí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.18 17:34
Chuť na sex v šestinedělí

Ahoj holky, trochu hloupá otázka. Mám strašnou chuť na sex jsem po porodu 3 týdny. Byla jsem při porodu jemné nastrizena, ale jak se umývám už nic necítím žádné stehy jen jizvičku. Špinit už jen takový jakoby výtok bez krve. Ale přítel se bojí, že co když nejsem ještě zahojená a že pořád aby se něco nestalo říká že tam můžu mít stehy třeba i uvnitř aby mi něco neudělal aby jsme neudělali něco špatně. Nevím jak se umývám tak si přijdu v pohodě teda až na to že mi přijde že mi tam něco čouhá jakoby mě zašila špatně nebo tak. Měla jste některá takový pocit a jak jste to měli se sexem.

Přečtěte si článek: Jaký je sex po porodu?

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10921 příspěvků 30.11.18 17:40

Dodrž sestinedeli a po prohlídce u dr uvidíš. Přítel ma víc rozumu než ty

Šarlota4
Extra třída :D 10091 příspěvků 30.11.18 17:41

Nemela pze jsem nerodila prirozene, ale sestinedeli bych dodrzela. Od toho totiz je. Za pripadny problem to fakt nestoji.

Diana69
Kecalka 154 příspěvků 11 inzerátů 30.11.18 17:41

Chápu že je chuť,ale zkuste si to vynahradit jinak než sexem:)) ještě to chvíli vydrz :) držím palce :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.18 17:43

Stehy se ještě můžou vstřebávat. Taky jsem měla takový pocit že tam ještě něco je. Chuť na sex jsem měla skoro hned po porodu. Vydrželi jsme asi 4 týdny. Ale už jsem neměla žádný výtok a použili jsme kondom a lubrikační gel. A šli na to opatrně. Určitě ti nemůže nic prasknout nebo tak. ;) Ale chce to opatrnost a žádnou divočinu. A jak někdo říká, že vydržet, tak mně to teda spíš pomohlo, že jsme s manželem byli zase chvíli spolu a já nemusím řešit plinky atd 8)

Anna766
Hvězda diskuse 72196 příspěvků 30.11.18 17:51

Máš přítele co má rozum.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.18 17:51

Moje mamka byla na prohlídce v šestinedělí již těhotná (před 20 lety), takže asi tak… Když budete opatrní a cítíš se na to, proč ne…

ivašot.
Kelišová 6743 příspěvků 30.11.18 17:53
@Anonymní píše:
Moje mamka byla na prohlídce v šestinedělí již těhotná (před 20 lety), takže asi tak… Když budete opatrní a cítíš se na to, proč ne…

Blbý je, že se na to necítí partner zakladatelky…Já bych to na nejím místě respektovala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.18 18:15
@ivašot. píše:
Blbý je, že se na to necítí partner zakladatelky…Já bych to na nejím místě respektovala.

No, manžel měl taky obavy, ale šli jsme na to opatrně a bylo to v pohodě. :) To, že se na to necítí on nebo ona a spíš oba dva, to je po porodu normální. Já sex chtěla, ale taky jsem si úplně jistá nebyla. A asi bych si nebyla jistá ani po prohlídce. :oops: BTW: Doktorka se mě po šestinedělí ptala, jestli je v sexu vše ok.

Normální člověk přece jenom nějaké obavy má. Mě by překvapilo, kdyby žádné neměl.

Zabatko
Závislačka 4300 příspěvků 30.11.18 18:16

c

Příspěvek upraven 10.12.18 v 07:18

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 30.11.18 18:31

Vydrželi jsme to pět týdnů a šitá jsem teda byla hodně, ale mazala jsem se a cítila jsem se na to a použili jsme kondom… Sice to bylo trošku nepříjemné, ale nic zásadního :) Ale pokud tam cítíš něco divného, ještě bych počkala, já tam měla jizvu jako kráva, protože mě nastřihli až k zadku, ale nikde nic nečouhalo…

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1245 příspěvků 4 inzeráty 30.11.18 20:06

Mela jsem nastrih,par stehu vevnitr a vydrzela jsem pet tydnu :mrgreen: sli jsme na to pomalu a vsechno bylo v pohode ;) z pocatku trochu tahla ta jizva z nastrihu,ale pak jsem si to milovani opravdu uzila :kytka:

Medičkaa
Kecalka 154 příspěvků 5 inzerátů 30.11.18 20:12

Pocit který popisuješ, jako by mě špatně zasili jsem měla po vypadnutí stehů taky. Nebolelo to ale na dotek mi ta rána přišla taková jakoby ještě nezcelena. Nicméně šestinedělí jsme normálně dodrželi a po prohlídce bylo vše v pořádku, teď po půl roce jizva není cítít na dotek vůbec

Leni_2019
Povídálka 25 příspěvků 07.12.18 18:28

Pokud jsi po nástřihu, počkej na kontrolu po šestinedělí. Jizva potřebuje klid na hojení.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >