Chuť na sladké - homeopatika

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
525
27.12.21 08:09

Chuť na sladké - homeopatika

Prosím o radu, četla jsem článek, kde doporučuji homeopatika, která pomůžou s boji se sladkým. Já jsem šílený závislák, sním i tři čokolády denně, postava mě ale nějak extra netrápí, spíš bych ráda přestala kvůli zdravotní stránce. Nemáte některá zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13311
27.12.21 08:16

Tak můžeš zkusit „léčit“ závislost placebem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43135
27.12.21 08:54
@Mamca_1234 píše:
Prosím o radu, četla jsem článek, kde doporučuji homeopatika, která pomůžou s boji se sladkým. Já jsem šílený závislák, sním i tři čokolády denně, postava mě ale nějak extra netrápí, spíš bych ráda přestala kvůli zdravotní stránce. Nemáte některá zkušenost?

Začít jíst víc bílkovin. Obědvat a večeřet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
27.12.21 09:23

Když se místo homeopatik pomodlíš, bude účinek stejný a ušetříš. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7774
27.12.21 09:32

Cukrem bych chut na sladke nezahanela. Zmen jídelnícek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.12.21 09:35

Určitě se s tím v homeopatii pracovat dá a docela dobře. Najdi si homeopata, který s tebou probere tvoje individuální nastavení a určí homeopatikum přímo tobě na míru. To přes sociální síť fakt neuděláš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
27.12.21 10:56

@Mamca_1234 léčit závislost na sladkém drahým cukrem no když myslíš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
308
27.12.21 20:30
@Mamca_1234 píše:

Léčit,, závislost'' na sladkém bonbóny, to je gól :palec: :mrgreen: Jinak žádná závislost na sladkém neexistuje. Je to jen projev nedostatku živin a/nebo psychických problémů. Chce to pravidelnou, pestrou a dostatečnou stravu. Nedržet diety, včetně rádoby zdravých. Naučit se pracovat se svými emocemi, mít dobrý vztah sama k sobě. Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1938
28.12.21 23:15

Homeopatika jsou placebo. Lidem, kteří mají neodolatelnou chuť na sladké obvykle chybí hořčík, železo nebo měď. Případně mají špatný poměr živin v jídelníčku. Takže by bylo třeba vidět, co jíte kromě toho sladkého… Pokud máte dost vitamínů a minerálů a poměr živin je ok, přikláněla bych se k tomu, že to jíte kvůli psychice. Zkrátka vás to uspokojuje, případně máte naučeno, že se tím léčí problémy s emocemi. To má třeba moje mamka a naučila to i mě. Jakmile jsem pochopila, že je to pro mě jen prostředek, jak se cítit lépe, našla jsem si jiný způsob navození dobré nálady. Jóga a meditace fungují ještě daleko lépe… A jinak: co na postavě není vidět dnes, může za deset let být vidět opravdu hodně, až zpomalí metabolismus…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat