Chuť na tvrdý alkohol v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 17:40
Chuť na tvrdý alkohol v těhotenství

Prosím zachovat anonym, známí ještě nemusí vědět, že jsme takoví králíci :mrgreen:

Dcerka bude mít tři měsíce a podařilo se nám znovu hned první den po šestinedělí :oops: S malou jsem prozvracela skoro celé těhotenství, skoro nic jsem nejedla a stejně nabrala monstruózních 26 kg :cert: Celé těhotenství jsem nesnesla cítit žádný alkohol, ani pohled na něj, v obchodě jsem nemohla ani projít tou uličkou. Když šel partner na pivo (opravdu jen jedno!), musel spát v obýváku při otevřeném okně, tak moc zle mi to dělalo.

No, druhé těhotenství trpím opět nevolnostmi, ale bohužel, můj čich a chuť začaly požadovat tvrdý chlast :nevim: Najednou mi nedělá zle, když při pečení naleju do těsta rum (to mi nadavovalo i před otěhotněním), najednou bych tak ráda seděla v autobuse za alkoholičkou :( Samozřejmě by mě ani nenapadlo si něco dát, na to jsem pedant, a uvědomuju si, že je to nestandartní „chuť“.

Co mě zajímá je - měla jste to tak některá a přešlo to někdy? Neumím si představit tyhle stavy další měsíce, tohle mě umučí :lol: Nejsem alkoholička, takže toho, že se napiju, se fakt nebojím. Jen prostě jak to potlačit? Nealko pivo a nealko víno mě „neuspokojí“, já vyloženě potřebuju cítit lih :roll:

Prosím případné moralistky, které třeba ani nemají děti, nebo neměly nezvladatelné chutě, aby se zdržely komentáře :palec:

Děkuju :srdce:

Reakce:
kve-tinka
Závislačka 4849 příspěvků 3 inzeráty 27.02.19 17:42

Tak ho čuchej,treba domaci slivovici :nevim: ja si v tehu klidne dve deci vinka dam. Mam hroznou chut na klasickou vodku s dzusem,ale to vydrzim. :mrgreen:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26267 příspěvků 27.02.19 17:53

V klidu si občas čuchni.
Já jsem měla strašnou chut čuchat benzín. Vždycky jsem manžela prosila, aby až ho bude brát, mi trošičku kápnul na kapesník. Prděl na mě.

katintheBOx63
Kecalka 248 příspěvků 27.02.19 18:11

Ja mam chut na gin s tonikem ale ten si asi taky cca nejblizsi rok nedam :lol: Ale kdyz jsme v praci na obedu a vidim nan reklamny plakat v hospode, tak bych i slzicku zatlacila :lol:

tininas
Ukecaná baba ;) 1840 příspěvků 27.02.19 18:11
@Anonymní píše:
Prosím zachovat anonym, známí ještě nemusí vědět, že jsme takoví králíci :mrgreen:

Dcerka bude mít tři měsíce a podařilo se nám znovu hned první den po šestinedělí :oops: S malou jsem prozvracela skoro celé těhotenství, skoro nic jsem nejedla a stejně nabrala monstruózních 26 kg :cert: Celé těhotenství jsem nesnesla cítit žádný alkohol, ani pohled na něj, v obchodě jsem nemohla ani projít tou uličkou. Když šel partner na pivo (opravdu jen jedno!), musel spát v obýváku při otevřeném okně, tak moc zle mi to dělalo.

No, druhé těhotenství trpím opět nevolnostmi, ale bohužel, můj čich a chuť začaly požadovat tvrdý chlast :nevim: Najednou mi nedělá zle, když při pečení naleju do těsta rum (to mi nadavovalo i před otěhotněním), najednou bych tak ráda seděla v autobuse za alkoholičkou Samozřejmě by mě ani nenapadlo si něco dát, na to jsem pedant, a uvědomuju si, že je to nestandartní „chuť“.

Co mě zajímá je - měla jste to tak některá a přešlo to někdy? Neumím si představit tyhle stavy další měsíce, tohle mě umučí :lol: Nejsem alkoholička, takže toho, že se napiju, se fakt nebojím. Jen prostě jak to potlačit? Nealko pivo a nealko víno mě „neuspokojí“, já vyloženě potřebuju cítit lih :roll:

Prosím případné moralistky, které třeba ani nemají děti, nebo neměly nezvladatelné chutě, aby se zdržely komentáře :palec:

Děkuju :srdce:

Mé kritické myšlení (i zdravý rozum) říkají, že jsi troll. :)

Kriss Tina
Echt Kelišová 9547 příspěvků 27.02.19 18:14

@katintheBOx63 já bych si dala i ten samotnej tonic, ale ani ten se těhotným nedoporučuje :mrgreen: no těším se na léto, si dám aspoň malou skleničku becherovky s tonikem 8)

Anais
Kelišová 5712 příspěvků 23 inzerátů 27.02.19 18:35

Já normálně piju tak maximálně víno a v těhotenství jsem měla šílenou chuť na tvrdý alkohol jako gin, becherovka a pod…
Taky jsem si připadala trochu nepatřičně, ale samozřejmě jsem to vydržela… Ale věřím, že to člověka zaskočí :mrgreen: :mrgreen:
Celé těhotenství i dobu kojení ( do 1,5 roku ) jsem poctivě abstinovala, ani kapku ničeho, ale ty chutě mě zaskočily… :jazyk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 18:49
Zakladatelka

@kve-tinka
Jee, takže to není nenormální, uf :D Občas přivoním tátovu slivovici :lol: Měla jsem jen strach, nemůžu se tím „opít“ nebo nějak narušit vývoj mozku třeba? Jako toluen to není no, nebo co se dnes čichá :lol: @jenny.fields Na benzín jsem ulítlá odmala no, teď máme auto na CNG, tak mám po srandě :nevim: @katintheBOx63 Jo tak gin vůbec :think: Ten nemá ten typickej alkoholovej odér, kterej momentálně potřebuju :lol: @tininas Pak jste toho zdravého rozumu moc nepobrala :palec: @Anais Přesně, člověk se pak bojí to okolí přiznat, aby se na něj nedívali jak na notora :roll:

katintheBOx63
Kecalka 248 příspěvků 27.02.19 19:01
@Anonymní píše:
@kve-tinka
Jee, takže to není nenormální, uf :D Občas přivoním tátovu slivovici :lol: Měla jsem jen strach, nemůžu se tím „opít“ nebo nějak narušit vývoj mozku třeba? Jako toluen to není no, nebo co se dnes čichá :lol: @jenny.fields Na benzín jsem ulítlá odmala no, teď máme auto na CNG, tak mám po srandě :nevim: @katintheBOx63 Jo tak gin vůbec :think: Ten nemá ten typickej alkoholovej odér, kterej momentálně potřebuju :lol: @tininas Pak jste toho zdravého rozumu moc nepobrala :palec: @Anais Přesně, člověk se pak bojí to okolí přiznat, aby se na něj nedívali jak na notora :roll:

No jedna moje znama se s tym nijak nemazlila - po dobu obou svych tehotenstvi pila minimalne jedno pivo 12ku denne a obcas i niaky tvrdsi veci. Jednou jsem ji potkala, a to akurat kojila mesicni mimco, na oslave kde na ex vypila flasu slivovice a pak sla kojit… A jeji manzel ani tchyne s tchanem co tam taky byli ji vubec nic nerekli :cert: :cert: Nechapu, ale i takove matky jsou :zed: Bohuzel se to projevuje na detech - jsou obe na svuj vek mentalne trochu zaostale - starsi neumi poradne mluvit ani ve veku 8 let navic ma zdravotni problemy s travenim a ocima dioptrie -8 a ten mladsi stale spi a vubec nemluvi. Kdyz ji pak slysim mluvit o tom, ze by chtela jeste jedno dite, aby mela tri a mohla pak zustat uz natrvalo doma jako zena v domacnosti, tak se mi otevira kudla v kapse :poblion:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9547 příspěvků 27.02.19 19:05

@katintheBOx63 jsou ženské co si to nemůžou odpustit, to je jak s kouřením :roll: známá má Vinohrady a taky sem tam neodolala a pár skleniček vína si dala, nevi se jestli to má nejakou souvislost, ale její dítě má adhd, tak si říká jestli to nemá i z toho :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 19:11

@katintheBOx63 jo tak to vůbec :poblion: Já jsem měla víno dva dny před vyvoláváním porodu, společne se sexem a maliníkem se to do tří hodin spustilo samo :dance: A už když mi začaly křížové kontrakce, tak jsem si byla jistá, že to bylo z toho vína a že jsem si oddělala játra :roll: Maličká se zdá zatím úplně v pořádku teda :D

Váš příspěvek
Reklama