Chutě v těhotenství a druhé miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 13:43
Chutě v těhotenství a druhé mimi

AhOoj vím ze je tady toho moc ale hrozné me zajímá jestli to má nekdo jak já. Moje 1 tehu chlapecek zle mi bylo akorát od tlaku. Měla sem chutě k jídlu asi na vše, jidlo sem si vychutnavás. (24kg nahoře ????????????) vlasy krásné pleť nic :D moc. Od 27tt rizikové těhotenství malý chtěl ven, nakonec jsem šla vyvolaným porodem????.
2. Tehu aktuálně 26 tt pohlaví nevím nechce se ukázat. Ale zvracela sem parkrat, zle od žaludku mi bylo tři měsíce. Pleť mám norlmalni ale vlasy si umyju a přijdou mi mastné ☹️????. Chutě sem ze začátku měla na ovoci byla to závislost, jinak moc na jidlo ne musela sem se nutit. Sladké musím mít každý den. Někdy me případně silena chuť na bananek v čokoládě domaci???? nebo zmrzlina ale jen svěží ????váha zatím 6 kilo nahoře. Myslíte ze to muže být holcicka?? :D

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10888 příspěvků 21.09.18 13:47

Jo. Na 50%. Měla jsme každé těhotenství jiné a mam dva kluky. O ničem to nevypovídá

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8782 příspěvků 21.09.18 13:50

Je to asi tak 50:50 ;)
První těhotenství - pohlaví jsme věděli - kluk. Měla jsem pouze pár dnů žaludek na vodě, jedla jsem všechno, pleť hezká, vlasy dobrý, přibrala jsem 10kg.
Teď druhé aktuálně 23+0tt - pohlaví nechceme vědět, jim všechno jeden den maso, druhý den koblihy, pleť stejná, vlasy stejné, ve 20tt nahoře 3kg :)

kacakaca
Závislačka 2614 příspěvků 21.09.18 13:54

Mela jsem chute obracene (v prvnim tehotenstvi jsem snesla jen ovoce, v druhem rybicky, feferonky, olivy kazdy den) a mam dve holky. Plet a vlasy dle mne souvisi spis s pocasim a tim, jak se clovek poti.

OT otaznik znaci otazku. Nechapu, co znamena dvanact otazniku za oznamenim…

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1184 příspěvků 1 inzerát 21.09.18 13:57

Tohle nic nevypovídá ;) mě všichni říkali, že budu mít kluka, že mi to strašně sluší, pleť jsem měla bez chybičky, vlasy jsem si myla jednou za pět dní a to jen pro můj pocit, jinak by mi vydržely ještě déle bez mytí a celkově jsem vlasy měla opravdu kvalitní v těhotenství :) a co se týče nevolnosti, tak mi bylo asi dva týdny (tuším 6 a 7) blbě od žaludku, ale ani jednou jsem nezvracela :) celkově jsem přibrala 14 Kg a malá měla porodní váhu 3.390 g :srdce:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8782 příspěvků 21.09.18 13:58

@kacakaca to dělají smajlíci které emimino nepřečte, slečna/paní dala smajlíky z mobilu a stránka je nepobírá, proto ty otazníky ;)

Tarinka
Echt Kelišová 8224 příspěvků 21.09.18 13:59

Ja dve tehotenstvi, prvni pribrano 18kg, hrozne mi chutnaly brambory, zle mi bylo prvni tri mesice, druhe tehotenstvi pribrano 7kg, chutnal mi pernik, zle mi nebylo ani jednou a mam dve holcicky, obe narozeny 39+4 podle utz, obe 50cm, jedna vaha 3090g, druha 3020g, obvod hlavy 34cm. Takze ze dvou ruznejch tehotenstvi dve stejne deti :lol: jo a plet a vlasy jsemela v tehotenstvi vzdy lepsi nez ,normalne' :)

kacakaca
Závislačka 2614 příspěvků 21.09.18 14:06
@Kristyna.Vechto­va píše:
@kacakaca to dělají smajlíci které emimino nepřečte, slečna/paní dala smajlíky z mobilu a stránka je nepobírá, proto ty otazníky ;)

Diky za vysvetleni, uz jsem to nekde videla a nechapala, co to znamena.

dickys
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 21.09.18 14:06

Já měla v obou těhotenstvích chutě stejné, soufl mi bylo podobne, pribrano taky plus minus na stejno, vlasy i pleť krásné taky u obou a jedno byla holčička a druhé chlapeček :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 14:17

@kacakaca omlouvám se to ti smajlici☹️

Miska922
Nováček 1 příspěvek 21.09.18 14:28

Mate pravdu holky nejdůležitější je stejně zdraví , ale já si říkala to není možné ze v jednom těhotenství mi chutnalo jidlo všechno bylo jiné teď spis nechuť a vypadam jinak , tak sem si říkala ze me zajímají názory vaše. Já mám sice vysněnou holčičku ale pokud to bude chlapecek stejně to noc nezmění. Mám jednoho a miluji Jo nejvíc a tak to bude u druhého ❤️Děkuji za názory ????

Dermabion
Ukecaná baba ;) 1374 příspěvků 21.09.18 14:28

Jedno těhotenství jsem bláznila po sladkém a špatně mi bylo jen tak do 10tt bez zvracení a byla to holčička u druhého mi bylo zle do 24tt pořad jsem chtěla jen sladkokyselé a kyselé a byl to chlapeček. V obou vlasy i pleť luxusní jež bych to měla i jako netěhotná

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 17:56

Vůbec bych se neřídila babskýma radama. Jsem konec 38tt, pořád mám nevolnosti, zvracím pravidelně 2× denně, nahoře mám 5 kilo. Pleť mám ošklivou, cpu se každý den sladkým a čekáme kluka :))

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >