Chůva do zahájení povinné škol. docházky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Barborika
Zasloužilá kecalka 855 příspěvků 4 inzeráty 17.07.19 09:44
Kurz - chuva do zahájení škol. dochazky

Ahoj, mate prosím s tímto kurzem zkušenosti?

Dekuji

Reakce:
azaleila
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 44 inzerátů 17.07.19 10:26

Ne a ani jsem o něm neslyšela…

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15941 příspěvků 17.07.19 10:32

A seženeš práci?

Uživatel je onlineCaboverde
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 17.07.19 10:39

Nevím, jaké procento populace by bylo ochotno za takovou službu platit. Já rozhodně ne, dítě mi nikdy do žádné školky nechodilo, a už ani chodit nebude. Vzdělávám doma, ale sama. Většina rodičů si takový luxus dovolit nemůže a děti mají od útlého věku v různých zařízeních předškolního typu. Služby chůvy bych byla ochotná využít v případě krajní nouze, když bych nesehnala jiné hlídání. Rozhodně bych si ale nepřála, aby se pokoušela mi dítě jakkoliv vzdělávat.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15941 příspěvků 17.07.19 11:03
@Caboverde píše:
Nevím, jaké procento populace by bylo ochotno za takovou službu platit. Já rozhodně ne, dítě mi nikdy do žádné školky nechodilo, a už ani chodit nebude. Vzdělávám doma, ale sama. Většina rodičů si takový luxus dovolit nemůže a děti mají od útlého věku v různých zařízeních předškolního typu. Služby chůvy bych byla ochotná využít v případě krajní nouze, když bych nesehnala jiné hlídání. Rozhodně bych si ale nepřála, aby se pokoušela mi dítě jakkoliv vzdělávat.

tak chůva pracuje i ve školce

Shiroi.Ichigo
Kecalka 261 příspěvků 17.07.19 11:10

Ja tedy mela posledni dva roky pred skolou chuvu, ale jenom na odpoledne. Duvodem byla skuecnost, ze jsem po obede nechtela spat a ve skolce to tenkrat proste bylo povinne a matka nemohla mit castecny uvazek. Na chuvu vzpominam moc rada, ale ona na me asi ne :-) terorizovala jsem ji stolnimi hrami… :-)

Uživatel je onlineCaboverde
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 17.07.19 11:20
@ka2ka píše:
tak chůva pracuje i ve školce

Ano, v soukromém sektoru, ale řekla bych, že i v soukromých předškolních zařízeních budou preferovat člověka s pedagogickým vzděláním pro MŠ. V jeslích zase spíš střední zdravotnický personál.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15941 příspěvků 17.07.19 11:35
@Caboverde píše:
Ano, v soukromém sektoru, ale řekla bych, že i v soukromých předškolních zařízeních budou preferovat člověka s pedagogickým vzděláním pro MŠ. V jeslích zase spíš střední zdravotnický personál.

ne i ve státních školkách

Uživatel je onlineOnline
Kecalka 414 příspěvků 17.07.19 12:12

Je koukám že tady tomu většina z vás vůbec nerozumí a přesto „radí“… Jestli sežene práci s tímhle kurzem, ve větším městě stoprocentně. Může dělat v DS, ve státních MŠ a i v jeslích nebo v chůvu v rodinách buď na sebe nebo pod nějakou agenturou. Ve školkách jsou chůvy většinou na dopoledne, na zkrácený úvazek jako pomoc k malým dětem dvouletým s hygienou, se sebeobsluhou apod. Přímo s kurzem zkušenost nemám ale znám dost holek co ho dělaly a teď pracuji v DS.

Váš příspěvek
Reklama