Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

luciferka25
Kecalka 333 příspěvků 2 inzeráty 21.03.18 13:25
Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda někdo v poslední době nedělal tento kurz.Jak jste byly spokojené, obohacené? A co bylo předmětem ukončení( písemná práce, test, zkouška)?Děkuji za vaše postřehy ;)

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 23:47

Tak to mě taky budou zajímat odpovědi. Já v něm učím :lol: :lol:. Zkouška se skládá z písemného testu a pak je praktická-vytáhneš si otázku a předvádíš. např. první pomoc u dusícího se dítěte apod… Ale záleží asi na vzdělávací fa u koho to absolvuješ. Také jak s touto rekvalifikací chceš dále naložit. ES.

hedvika72
Povídálka 32 příspěvků 22.03.18 10:55

Teda, dcera plánuje mimi. Nevím jestli to bylo i za nás, spíše se o tom nevěděla, ale jsem ráda, že chůvy musí dělat nějaké testy :)
Jak vlastně takový kurz dlouho trvá? Pár týdnů?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama