Reklama

Chůvička hlásí ztrátu signálu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ikulka
Závislačka 4099 příspěvků 03.02.10 12:18
Chůvička hlásí ztrátu signálu

Potřebovala bych poradit, ohledně chůvičky Philips. Asi před dvěma měsíci jsem koupila novou chůvičku Philips 480/00 a zpočátku fungovala naprosto v pořádku. Ale poslední týden mi pořád problikává červeně rodičovská jednotka, jako že ztráta signálu, bliká to třeba 10 minut pak se to na 2 minutky rozsvítí zeleně a pak znovu bliká červeně a pořád dokola. Zpočátku to dělalo jen občas, hlavně večer, teď už i přes den. Přitom mám pocit, že funguje normálně, jakmile se malý vzbudí tak se zvuk přenáší a kontrolka svítí normálně zeleně. Pak začne znovu blikat a pořád dokola… Vůbec netuším čím to může být, vyzkoušeli už přeladit na všechny kanály, dát na jiné místo, ale žádná změna.
Nemáte někdo podobnou zkušenost? Budu to asi muset reklamovat, nebo nevím…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 03.02.10 12:24

A nemáš slabou baterii v té dětské jednotce? Asi blbost, já vím, ale nic mě laicky nenapadá, nám se to párkrát stalo…

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 03.02.10 12:29

Taky bych to viděla na baterie..

Nám něco podobného dělá meteorologická stanice - základna „nemůže najít“ sondu, která se dává ven (my ji teda máme v dětském pokoji).

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 03.02.10 12:46

mam taky philips a cervene to blika kdyz dochazi baterka :wink:

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 03.02.10 12:49

a co vim..tak i me i koho znam a ma philipse…tak blbe fungujou tyy jejich nabijeckx..je lepsi baterky vydelat a nabit zvlast..pak ti to zas vydrzi dva mesice bez nabijeni :) ale treba ti to pujde :)

Ikulka
Závislačka 4099 příspěvků 03.02.10 13:13

Já je právě na baterky nepoužívám, mám obě jenodotky zapojené v zásuvce. Na baterky jsem měla pouze rodič. jednotku, ale vydržely tam asi 3 týdny a pak už to začalo signalizovat slabé baterky. Tak jsem to foukla do zásuvky a byl klid.

Mikito když jsou slabé baterky tak bliká ta horní kontrolka, mě bliká ta uprostřed a horní svítí zeleně.

ditiska
Kelišová 5784 příspěvků 03.02.10 14:02

Ahoj, bohužel neporadím, ale nyní s tím už mám taky zkušenost. Chůvičky už nám ale slouží 3 roky takže má odmakáno, ale dříve jsem na chůvičku mohla obejít skoro celou vesnici a signál jsem neztratila. Fakt co píšou že mají dosah 200m tak to platilo.(no výhodou je taky 5té patro kde signál nemá žádné překážky). Ale nyní mi to už ztrácí signál i v koupelně kde je to přes zeď :nevim: dělá přesně to co ty popisuješ, chvílí pípá, že nemá signál pak se chytne a za chvíli znova. Nevím čím by to mohlo být. je pravda že dřív jsem nabíjela tu rodičovskou jednotku tak za 2-3 dny a neměla jsem ji jinak ve zdi. nyní musí být v elektrice pořád, protože bez toho vydrží tak 5 minut a už začíná blikat, že dochází baterie. ale to už bude „únavou“ materiálu.
Takže ti bohužel neporadím, ale stále přemýšlím co s tím, protože bez elektriky se už neobejdeme a to je v létě na prd. Ale zase kupovat nové… fakt nevím :zed: :zed:

Meduza
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 03.02.10 14:21

Mám taky Philips, baterka a signál blikají odlišně, takže na baterku bych to neviděla. Vysílačku u dítěte mám v síti, takže u mě baterka fakt nehrozí. Ale občas se mi taky stane, že z ničeho nic začne pípat, že nemá signál, taky hlavně večer. Jdu se podívat do pokojíčku, ale tak je vždycky všechno v pořádku. Tak to řeším tak, že chůvičku vypnu a zapnu a ono to vždycky přestane. Už má po záruce, takže to ani nemám sílu opravovat. Pravda ale je, že mi to udělá tak jednou za týden, častěji naštěstí ne.
Pokud ji ale máte novou, tak bych s ní šla hned k reklamaci.
 M.

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 03.02.10 14:31

ikulka…tak to bude asi na opravu v tom pripade jestli to fubngovalo driv spravne na stejnych mistech a je to novy!!

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34056 příspěvků 03.02.10 16:01

maqte nekdo uplne starou philipsku? ja mam po sestrenici a nemam navod.
ma to jen jednu kontrolku, ktera umi blikat a pak to umi pipat. usoudila jsem, ze blikani je ztrata signalu a pipani slaba baterie. myslim se?

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 03.02.10 16:16

pudli: presne naopak fungovala ta stara…:) pipani - signal
blikani - baterka :)

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34056 příspěvků 03.02.10 16:39
mikitaa píše:
pudli: presne naopak fungovala ta stara…:) pipani - signal
blikani - baterka :)

ale me blikala a pak zase prestala… ze by se baterky vzpamatovaly?

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34056 příspěvků 03.02.10 16:40

zkusila jsem tedka zapnout jen tu rodicovskou, asi to chvilku trva, nez si vsimne, ze neni signal

blby je, ze baterky dal manzel nabijeci, mophou taky dojit brzy

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34056 příspěvků 03.02.10 16:44

hm, tak neblika ani nepipa…

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34056 příspěvků 03.02.10 16:54

aha, tak jsem zjistila, ze jsem mela detskou jednotku od rana zapnutou :-))) jedeme od zacatku ted…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >