Chůvička na nabíjení či baterky - doporučení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bastidlo
Nováček 2 příspěvky 16.03.18 16:40
Chůvička na nabíjení či baterky

Ahojte :)
Chci se zeptat jestli poradíte nějakou dobrou chůvičku, která by byla i na baterky. Případně na nabíjení. Hlavně se mi jedná u dětské jednotky. Kdyby malý usnul v kočárku venku, tak mu tam nechat chůvičku. Ať nemusím pořád běhat dolů z patra (RD). Hodně si lidi chválí Avent ale netuším, který typ… :oops: :( :nevim:

Reakce:
zuza92
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 16.03.18 16:46

My máme sencor už 3,5 roku bez poruchy a tak 3 roky jedou přes noc každý den.
Dohledala jsem typ SBM 1600

Příspěvek upraven 16.03.18 v 16:48

Verca1901
Kecalka 195 příspěvků 1 inzerát 16.03.18 16:47

@bastidlo máme https://chuvicky.heureka.cz/…t-scd570-00/#… a naprostá spokojenost. jednotka u miminka je buďto na baterie nebo na kabel do zásuvky, to samé rodičovská jednotka. Chuvicka je citlivá, má slušný dosah a pár jednoduchých ukolebavek. Za mě doporučuji ☺️

Edit: máme ji necelé 3 roky a absolutně bez problémů :palec:

janik81
Kecalka 356 příspěvků 18 inzerátů 16.03.18 16:50

My máme chuvicky Phillips, starší typ 6let a fungují naprosto perfektně. Použití na baterky využíváme při cestování.

luci.no
Kecalka 353 příspěvků 16.03.18 16:53

@bastidlo máme Philips Avent SCD506/52 a super. Slouží 4 rok bez problémů. Dětská jednotka na 4 tužkové baterie a v pokoji ji mám rovnou do zásuvky. Je dost citlivá a snímá stále. Švagrová má takovou, která se sepne jen při hluku.

anonymka227
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 16.03.18 17:16

Máme chůvičku babymoov easy care a naprostá spokojenost. Dosáhne hooooodně daleko. Bydlím na vesnici, takže jsem chtěla, aby byl dosah co nejdelší a udělala jsem tímto výběrem doopravdy dobře. Spokojená jsem i s cenou a citlivostí chůvičky.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 16.03.18 17:35

Máme chůvičky IKEA, 3.5roku nonstop a perfektní.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >