Chůvička Phillips Avent 570 - zkušenosti

765
11.4.16 10:47

Chůvička Phillips Avent 570 - zkušenosti

Ahoj, ráda bych si porovnala zkušenosti maminek s touto chůvičkou. Jsme vesměs spokojeni až na to, že poměrně brzo přestalo fungovat podsvícení chůvičky i ostatní diody, když chůvička není v nabíjecí jednotce. Tzn. chůvička vypadá jako vypnutá a poznám, že funguje až ve chvíli, kdy dítě začne křičet a „vidím ten zvuk“. Kdo má tu zkušenost a ví co myslím… Kdysi jsem četla nějakou recenzi, ve které si někdo stěžoval na totéž (bohužel už jsem nenašla), tak by mě zajímalo, jestli je nás takových víc a zda jste proto výrobek reklamovali, příp. jestli se problém vyřešil nebo se objevil znovu. Nechce se mi úplně kvůli tomu věc reklamovat, přeci jen to nějakou dobu trvá.. každopádně je to nekomfortní a zajímalo by mě, zda vám příp. reklamaci uznali (jestli jste řešili přes obchod nebo přímo Avent). Předem díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

674
11.4.16 11:36

Chůvičku používám déle jak 4 měsíce a od začátku v případě že je zapnutá svití jen levá žlutá dioda. Pokud malej začne plakat tak blikají ty puntíky. Ta " obrazovka" nebo jak to pojmenovat, se mi rozsvítí jen když například zhlasuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama