Chůvička pro dvě děti v různých pokojích?

2964
9.1.08 22:31

Chuvicka pro dve deti v ruznych pokojich?

Ahoj zeny,

tolikrat jste mi dobre poradily, tak se chci opet zeptat, jestli nevite, zda existuje nejaka chuvicka, ktera by mela dve vysilacky a jeden prijimac? Jde mi o to, ze nase batole spi uz ve svem pokoji a mimi bude spat v loznici. A kdyz s manzelem budeme v obyvaku, radi bychom meli na chuvicce oba dva. Myslite, ze je to mozne?

Predem dekuju za odpovedi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15043
10.1.08 08:02

Leda koupit dvoje stejne chuvy a naladit stejnou frekvenci, to by mozna slo,ne? A proc nemuzete mit v obyvaku dva prijimace, dyt je jedno kolik jich tam stoji. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
10.1.08 09:30

Spíš bych řekla dvoje chůvičky a dvě frekvence, aby bylo jasné, ke kterému dítěti běžet:-) Ale je fakt, že bude asi slyšet, kdy se ozve miminko a kdy batole. Jsou i chůvičky se čtyřmi frekvencemi (máme takovou - Philips) a hodilo se nám to třeba na dovče, kde bylo hodně dětí a my jsme pak slyšeli jen to svoje. Ale je fakt, že dvoje chůvičky se prodraží:-(

Ulrika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
10.1.08 10:52

Ahoja,
přikláním se k názoru na dvě různé chvůičky.
A rozhodně nepůjde mít dva vysílače a jen jeden přijímač. Nikdy nejsou ty chůvičky úplně stejně naladěné, aby to přenášely bez šumu a rušení.
My jsme měli Philips 467 a rozbil se nám přijímač. Kamarádka mi půjčila svůj, abych vyzkoušela, jak to půjde, ale vůbec se nechytl, jen to šumělo.
Takže dvě stejné jsou asi na nic, i když třeba někomu to může jít.
My jsme měli dlouho právě Philips a teď jsme kvůli Ondrovi dokoupili ještě jednu, ale digitální, aby nám jí opravdu niko nerušil. http://www.consumer.philips.com/…SUMER/SCD497
Jsme teď v paneláku a když jsem zkusila zapojit tu klasickou (že jako budeme poslouchat oba kluky), tak mi všechny kanály něco rušilo :twisted: ).
Takže Mates má místo chůvičky otevřené dveře :wink: , jelikož už je velkej, a třetí chůvičku teda kupovat nebudu.M.

Jak to ale budu řešit jinde, to nevím. Spíš to vidím tak, že Ondra spí jindy než Mates, takže budu chůvičku v případě potřeby přenášet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
10.1.08 17:33

Určo jde mít 2 chůvičky a jeden přijímač … my posloucháme naše dítko a ještě sousedy - ovšem obráceně to nejde :-P.
Jak mi vysvětloval tchán, jsou chůvičky na určité frekvenci, já mám obyč sencor a ta třeba přijímá a vysílá na frekvenci 40 ale přijímačka vezme třeba i 39,5 - 40,5 (plácám jen čísla, nevím jak je to přesně) ale ty lepší chůvičky nemají prý takový rozsah jsou přesnější, takže vezmou opravdu jen 40.
No a naše „poslouchání“ je spojené s neustálím škvrkáním :roll: Jenže líp poslouchat i soused bo na druhý frekvenci je to ještě horší, nějak se kolem nás vyrojili děti a ruší nám to.
Já bych koupila 2 levnější chůvičky, nebo třeba z druhý ruky, a měla v obyváku 2 příjímače a fertig … každou na jinou vlnu a není co řešit. :)

• Nahlásit
  • Citovat
4472
15.4.16 13:41

Obnovuji, poraďte prosím, co máte doma vy (O babymoov digital premium vím, něco v tom stylu bych chtěla, ale potřebuju aby to fungovalo spolehlivě i na baterky bez zapojení do sítě - ideálně i dobíjecí)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4472
16.4.16 12:41

Nikdo nic? nebo je lepší mít dvě sady analogových chův? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu