Chůvička s kamerou a velkým dosahem

449
3.9.21 14:52

Chůvička s kamerou a velkým dosahem

Ahoj všem,
hledám radu, ohledně osvědčených chůviček. Nejlépe nějaká maminka, která už používá a má zkušenosti.

Co hledám:

• Video chůvu
  • Velký dosah (přes tlustší zeď až na zahradu)
  • Aby se moc nesekala, menší prodleva nevadí
  • Noční vidění kamery
  • Ideálně aby obě měly vlastní baterii a větší výdrž

Na ceně nezáleží. Prosím o konstruktivní odpovědi - zkušenosti aj :)

Moc děkuji a přeji krásný den :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10875
3.9.21 15:06

Video chuvy moc velký dosah nemají. Mám Trulife a oproti Aventu co je jen na zvuk je ten dosah snad 1× takový. Jinak bych ti ještě doporučila takovou kde jde ta kamera otáčet na dalku pomoci rodicovske. Kolikrat ji nějak nastavím a dítě cestuje po postýlce tak že ho mám pak mimo zaber.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1977
3.9.21 15:08

Já taky hledala video chůvičky co by nám dosáhla na zahradu a byla to fakt bída. Ten dosah je mizerný. Já koupila bezpečnostní kameru co se spáruje s mobilem a to je super. U dítěte tedy musí být v zásuvce a obě jednotky musí mít přístup k internetu. Ale mohla jsem kouknout co dělá malá, když jsem byla s manželem na konzertě a hlídala moje mamka :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.9.21 15:10

@kakadel my máme Neonate BC-8000DV. Obě jednotky se nabíjejí, má noční vidění, v baráku vždy fungovalo video bezvadně, ALE při opuštění domu (nevím, kolik metrů) se přepíná do režimu audio. Jako mínus hodnotím, že nezoomuje a ani není otočná na dálku, je otočná jen ručně. Kvalita obrazu je taky nic moc, ale já ji chtěla hlavně kvůli nabíjení a uváděnému velkému dosahu. Svůj účel tedy plní a já jsem takto spokojená. Kdybych ji však chtěla použít na sledování, zda se dítě nezabíjí v pokoji při hraní, na to je podle mě zcela nepoužitelná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
3.9.21 17:54

My jsme místo klasické chůvičky koupili IP kameru :)
Zapojená do elektriky a na telefonu / tabletu se můžeme přes aplikaci dívat kdekoliv (musí být připojeno na internet)
S kamerou jde v aplikaci pohybovat, má noční režim, detekci pohybu i zvuku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.21 10:45

IBaby monitor M8
Je to online přes mobil, sledování na jakoukoliv vzdálenost, perfektní obraz i ve tmě, nevydává světlo, skvele přenáší zvuk. Nemá chybu. Cena je ale cca 7tisic.

• Citovat
  • Nahlásit
20174
15.9.21 17:19

To jsou dost náročné požadavky, opravdu nutně potřebuješ video? protože nejlepší dosah mají klasické a třeba Neonato jsou obě na baterie, což je super vlastnost :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat