Chůvička - video,či audio? Doporučíte konkrétní typ?

104
5.3.16 20:04

Chuvička - video,či audio?Doporučíte konkrétny typ?

Chcela by som sa spýtať,,uvažujeme o kúpe chuvičky, 2.mesačná holčička nám cez deň často spí vo vedlajšej miestnosti a niekedy nepočujeme plač. Tiež by sme chuvičku radi využili v lete na chalupe. Uvažovali sme o chuvičke buď video - phillips avent scd 603, prípadne audio phillips avent scd 501,,prípadne si rada nechám doporučiť nejakú konkrétnu s ktorou máte dobré skúsenosti. Myslíte že stačí audio, alebo je lepšia video? Ďakujem za vaše odporúčania.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2303
5.3.16 20:29

S Phillips avent nemám zkušenost, ale máme video (tuto http://chuvicky.heureka.cz/…en-m-014407/) a jsme moc spokojení. Na baráku to pro nás není zbytečnost, protože když se prcek jen zavrtí, zakňourá a já vidím, že se jen převaluje, nemusím ze zahrady letět nahoru… koukám, že využijete i na chatě…
Já si teda užívám i to „špehování“, když se ráno probouzí a já vidím, jak se tam nerušeně rozkoukává a brouká si :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
5.3.16 20:53

Já sice ještě mimi nemám, ale hlídala jsem děti v rodině, kde měli video chůvičku (značku si nepamatuji). Bylo to super, podle mě lepší než jen audio, protože bylo vidět, co se děje, jestli pláče, nebo se jedná jen o převalování, nebo si třeba hraje. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22697
5.3.16 20:55

Já osobně mám starou Philips a kdybych měla znova první dítě, jdu do video chůvičky. Ale typ bohužel neporadím. Ale ty staré Philips jsou naprosto úžasný, tak třeba budou dobré i nové.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11366
5.3.16 21:06

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 10.09.19 v 19:50

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1988
5.3.16 21:12

Máme video Philips Avent (typ už nevím) a za mě super věc, taky doporučuju. Máme ji už na druhé dítě a neměnila bych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
157
5.3.16 21:21

@Aromar
Ja mela videochuvicku avent scd 603, pouzivala jsem ji od miminka a bylo to super. Jedina nevyhoda teto chuvicky je, ze nema takovy dosah. Bohuzel prestala fungovat, kdyz malymu bylo 14 mesicu. S reklamaci nebyl problem. Misto ni jsem si vybrala avent 570. Jsem s ni rovnez spokojena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
106
5.3.16 21:29

Giga set PV 830, za me bomba, nejlepší investice co jsme mohli udělat. Muzu srovnat s avent video kterou ma ségra (nevím typ) a nedá se to vůbec srovnat, jak dosah tak kvalita videa. Za me jedine videochuvicku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
270
5.3.16 22:15

My máme Avent SCD505 a naprostá spokojenost měli jsem video chůvičku Topcom BabyViewer 4400 a to byla katastrofa pořád vypadával signál, špatné ukazování teploty. Nakonec vrátili peníze a pořídili jsem Avent.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
6.3.16 13:18

Diky moc holky za cenne informacie. Vidim ze video chuvicka teda nie je spatna investicia :) pojdeme teda asi do tej phillips avent scd 603,neviete ajy dosah to cca ma aby bol obraz a signal ok? a da sa ta video chuvicka len tak polozit tam kde miminko aktualne lezi a jednoducho potom opat premiestnit? mala totiz lezi stale niekde inde takze pripevnovanie na stenu ci postielku nehrozi.este raz dakujem za vase prispevky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama