Chůvičky na baterie do rodinného domu - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Snajl
Povídálka 22 příspěvků 05.09.18 06:08
Chůvičky do rodinného domu - na baterie

Ahojky. Vybírám chůvičky a nevím. :zed: Máme rodinný dům, na patro a zahradu, takže budu dávat mimčo i ven, tak bychom potřebovali obě jednotky na baterie s dobrým dosahem. Asi nejlíp podle recenzí vychází Avent, ale zase nepotřebujeme ukolebavky, projekci, asi ani obousměrný provoz, protože stejně když něco, tak se na prcka půjdu podívat. Nebo je to k něčemu dobré? Nemáte zkušenosti s nějakou levnější, ale spolehlivou alternativou? Děkuju.

Reakce:

iwa83
Kelišová 6516 příspěvků 05.09.18 07:13

My máme avent a ukolébavky jsem jí pustila pár krát. Projekci nemáme. Takže tohle za nás zbytečnost. My jsme je dostali, takže jsme si nevybírali. Ale máme taky RD, zahrada, sklep. a chůvička vždy v dosahu. Výhodou je že i při výpadku proudu je tam beterie, nebo prostě vytáhneš a přemístníš jednotku bez problémů…

A obousměrný provoz jsem zkusila použít pár krát po druhém roce věku dítka s tím, že ji „domluvím“ ať tam nedělá bordel. Vždy z toho měla hysterák jak nepobrala že mě slyší a nevidí… takže ten taky nepoužívám. Ale dosah je fakt super.

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 05.09.18 07:25

Ja mam komplet od tommee tippee i s monitorem dechu. Jedna jednotka neni na baterie a je napojena v postylce na monitor a funguje i jako nocni lampicka, druhou nosim s sebou u te mi blika ze dycha, pise teplotu v mistnosti a kdyz zacne se hybat tak sviti, je slyset a muzu do ni mluvit a zesilovat a zeslabovat svetlo. Za me je prave u toho vyborny te monitor. Klidne okopavam venku zahradku i kdyz dite spi v postylce.

Janli
Kelišová 5982 příspěvků 9 inzerátů 05.09.18 07:48

Kup starší aventy z bazaru. Já to tak udělala, zaplatila třetinu ceny a jedou už čtyři roky. Podle typu a čísla mají už devět let. Jsou to fakt držáci, padají na zem, děti do nich občas kopnou, vozíme je po dovolených. Dosah luxusní, 60metrů přes několik kamenných zdí úplně v pohodě.

tereza12345
Echt Kelišová 9930 příspěvků 2 inzeráty 05.09.18 08:37
@Janli píše:
Kup starší aventy z bazaru. Já to tak udělala, zaplatila třetinu ceny a jedou už čtyři roky. Podle typu a čísla mají už devět let. Jsou to fakt držáci, padají na zem, děti do nich občas kopnou, vozíme je po dovolených. Dosah luxusní, 60metrů přes několik kamenných zdí úplně v pohodě.

A ze vim, ktery to jsou.. :mrgreen: u svagrove mam tyto stejne a taky maji uz 9let. Domu jsem si je koupila taky a jedou uz 6a pul roku nepretrzity provoz. :palec:
zakladatelko za me urcite Avent. Staci levnejsi varianta, jen aby byla rodicovska jednotka nabijeci- tzn. Vlozena baterie se nabiji primo zapijenim chuvicky do zasuvky.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1648 příspěvků 05.09.18 09:23

@Snajl máme videochuvicky od aventu a asi jedna z nejlepších věcí, do které jsme pro mimco investovali. Nemusím tam furt lítat, protože vidím, jestli se jen kroutí ze spaní nebo fakt probouzí. Hlavně v noci je to super ;) máme nové, ale dají se sehnat i za pěknou cenu bazarové. Ukolebavky ani zpětný chod jsme zatím nevyužili, možná na to později dojde. Jen jednotka u dítěte je pouze do sítě - pokud není k dispozici, řešíme powerbankou a v pohodě 8)

OMiLu
Nováček 10 příspěvků 05.09.18 11:03

Mám Beurer BY84, cena asi 1400,–, dosah 800 metrů, kupovala jsem je kvůli tomu a dosah je opravdu dobrý. Jsou to úplně obyčejné chůvičky, ale bohatě stačí. Mají jednoduché ovládání a hlavně obě části jsou jak do sítě tak na baterie, přičemž u rodičovské jednotky jsou přímo dobíjecí baterie součástí balení a chůvička i dobíjí. Já mám tedy dvě sady dobíjecích baterií a měním to, protože v nabíječce je to nabito rychleji než v chůvičce. Tato chůvička má i dobrou hlasitost, oproti Babymoov, které jsem měla předtím. Při hluku nebo pohybu se rozsvítí displej chůvičky, takže i vidíte, že už se dítě chruje. Pokud budete kupovat jakokoliv chůvičku,je fajn, když brečení či pohyb, signalizují i diody nebo displej, protože pokud zrovna přeslechnete, tak toho blikání si člověk většinou hned všimne. Zrovna u té Babymoov lítaly nejdřív diody a až pak šlo slyšet. Jinak musím souhlasit s tím, že ty staré Avent byly nejlepší :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >