Chůvičky na baterie do rodinného domu - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Snajl
Povídálka 26 příspěvků 05.09.18 06:08
Chůvičky do rodinného domu - na baterie

Ahojky. Vybírám chůvičky a nevím. :zed: Máme rodinný dům, na patro a zahradu, takže budu dávat mimčo i ven, tak bychom potřebovali obě jednotky na baterie s dobrým dosahem. Asi nejlíp podle recenzí vychází Avent, ale zase nepotřebujeme ukolebavky, projekci, asi ani obousměrný provoz, protože stejně když něco, tak se na prcka půjdu podívat. Nebo je to k něčemu dobré? Nemáte zkušenosti s nějakou levnější, ale spolehlivou alternativou? Děkuju.

Nejnovější recenze z kategorie Chůvičky a monitory dechu

Reakce:
iwa83
Kelišová 6995 příspěvků 05.09.18 07:13

My máme avent a ukolébavky jsem jí pustila pár krát. Projekci nemáme. Takže tohle za nás zbytečnost. My jsme je dostali, takže jsme si nevybírali. Ale máme taky RD, zahrada, sklep. a chůvička vždy v dosahu. Výhodou je že i při výpadku proudu je tam beterie, nebo prostě vytáhneš a přemístníš jednotku bez problémů…

A obousměrný provoz jsem zkusila použít pár krát po druhém roce věku dítka s tím, že ji „domluvím“ ať tam nedělá bordel. Vždy z toho měla hysterák jak nepobrala že mě slyší a nevidí… takže ten taky nepoužívám. Ale dosah je fakt super.

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 05.09.18 07:25

Ja mam komplet od tommee tippee i s monitorem dechu. Jedna jednotka neni na baterie a je napojena v postylce na monitor a funguje i jako nocni lampicka, druhou nosim s sebou u te mi blika ze dycha, pise teplotu v mistnosti a kdyz zacne se hybat tak sviti, je slyset a muzu do ni mluvit a zesilovat a zeslabovat svetlo. Za me je prave u toho vyborny te monitor. Klidne okopavam venku zahradku i kdyz dite spi v postylce.

Janli
Kelišová 6869 příspěvků 05.09.18 07:48

Kup starší aventy z bazaru. Já to tak udělala, zaplatila třetinu ceny a jedou už čtyři roky. Podle typu a čísla mají už devět let. Jsou to fakt držáci, padají na zem, děti do nich občas kopnou, vozíme je po dovolených. Dosah luxusní, 60metrů přes několik kamenných zdí úplně v pohodě.

tereza12345
Extra třída :D 10679 příspěvků 05.09.18 08:37
@Janli píše:
Kup starší aventy z bazaru. Já to tak udělala, zaplatila třetinu ceny a jedou už čtyři roky. Podle typu a čísla mají už devět let. Jsou to fakt držáci, padají na zem, děti do nich občas kopnou, vozíme je po dovolených. Dosah luxusní, 60metrů přes několik kamenných zdí úplně v pohodě.

A ze vim, ktery to jsou.. :mrgreen: u svagrove mam tyto stejne a taky maji uz 9let. Domu jsem si je koupila taky a jedou uz 6a pul roku nepretrzity provoz. :palec:
zakladatelko za me urcite Avent. Staci levnejsi varianta, jen aby byla rodicovska jednotka nabijeci- tzn. Vlozena baterie se nabiji primo zapijenim chuvicky do zasuvky.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1855 příspěvků 05.09.18 09:23

@Snajl máme videochuvicky od aventu a asi jedna z nejlepších věcí, do které jsme pro mimco investovali. Nemusím tam furt lítat, protože vidím, jestli se jen kroutí ze spaní nebo fakt probouzí. Hlavně v noci je to super ;) máme nové, ale dají se sehnat i za pěknou cenu bazarové. Ukolebavky ani zpětný chod jsme zatím nevyužili, možná na to později dojde. Jen jednotka u dítěte je pouze do sítě - pokud není k dispozici, řešíme powerbankou a v pohodě 8)

OMiLu
Povídálka 15 příspěvků 05.09.18 11:03

Mám Beurer BY84, cena asi 1400,–, dosah 800 metrů, kupovala jsem je kvůli tomu a dosah je opravdu dobrý. Jsou to úplně obyčejné chůvičky, ale bohatě stačí. Mají jednoduché ovládání a hlavně obě části jsou jak do sítě tak na baterie, přičemž u rodičovské jednotky jsou přímo dobíjecí baterie součástí balení a chůvička i dobíjí. Já mám tedy dvě sady dobíjecích baterií a měním to, protože v nabíječce je to nabito rychleji než v chůvičce. Tato chůvička má i dobrou hlasitost, oproti Babymoov, které jsem měla předtím. Při hluku nebo pohybu se rozsvítí displej chůvičky, takže i vidíte, že už se dítě chruje. Pokud budete kupovat jakokoliv chůvičku,je fajn, když brečení či pohyb, signalizují i diody nebo displej, protože pokud zrovna přeslechnete, tak toho blikání si člověk většinou hned všimne. Zrovna u té Babymoov lítaly nejdřív diody a až pak šlo slyšet. Jinak musím souhlasit s tím, že ty staré Avent byly nejlepší :D

Ayira
Povídálka 12 příspěvků 27.11.18 14:19
Chůvička Avent

Ahoj, oživuji diskuzi :D
Ráda bych pořídila chůvičku, taktéž bych potřebovala alespoň dětskou jednotku na baterie… hodně se kloním ke značce Philips Avent, avšak nějak se nemůžu dopídit jestli vůbec mají nějakou, která může fungovat komplet jen na baterie… jestli teda jo, tak nevíte který typ to je? :mrgreen:
Díky moc :roll:

Uživatel je onlineFazulina
Závislačka 4177 příspěvků 27.11.18 14:21
@Ayira píše:
Ahoj, oživuji diskuzi :D
Ráda bych pořídila chůvičku, taktéž bych potřebovala alespoň dětskou jednotku na baterie… hodně se kloním ke značce Philips Avent, avšak nějak se nemůžu dopídit jestli vůbec mají nějakou, která může fungovat komplet jen na baterie… jestli teda jo, tak nevíte který typ to je? :mrgreen:
Díky moc :roll:

My máme, funguje komplet na baterie

https://www.prodeti.cz/…lni-scd506-1?…

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9279 příspěvků 27.11.18 14:22

@Ayira než nám umřela měla jsem tuto a může být komplet na baterie ale i na elektřinu - za mě nejlepší chůvička :)
https://chuvicky.heureka.cz/…vent-scd510/
Teď máme nějakou obyčejnou od Sencoru a ta stojí za prd, silně uvažuji na koupí této - bazarové :)

Maci1987
Ukecaná baba ;) 1322 příspěvků 27.11.18 16:16

My máme ty jednodušší Philips Avent SCD 505. Jsou obě jednotky jak na baterie tak na kabel. Dětská jednotka je na 4 tužkové a rodičovská jednotka na dvě mikrotužkové. Nevím jak moc žere baterky ta dětská (máme jí pořád v zásuvce) ale rodičovská vydrží klidně týden na baterkách. A určitě doporučuji mít v ní nabíjecí. Dětská myslím neumí kabelem nabíjet baterky, ale ta rodičovská to umí. Máme je už asi tři roky a jsme s ní maximálně spokojeni. Jen jsme tedy museli koupit druhé, protože ty první nám umřely…

biancaa
Stálice 68 příspěvků 27.11.18 21:27

Vybirala jsem podle teto recenze https://www.arecenze.cz/…ke-chuvicky/
a koupila jsem tu druhou nejlepe hodnocenou. obe jednotky lze nabijet tuzkovymi bateriemi,ale ta detska jednotka hrozne zere :) takze idealne nabijeci baterie :palec:

Káťa19
Echt Kelišová 8265 příspěvků 19 inzerátů 29.11.18 16:17

@Ayira mám starší model Avent a fungují obě dvě jednotky buď na baterie nebo na síť ;)
tady můžeš mrknout na recenze a ostatní, můžete přidat :mavam:

Ayira
Povídálka 12 příspěvků 06.12.18 10:13

Díky všem, nakonec jsem vybrala od Philipsu SCD 506 a výborná :D

Káťa19
Echt Kelišová 8265 příspěvků 19 inzerátů 06.12.18 10:28

@Ayira fajn, budu ráda, když přidáš recenzi sem , moc to pomůže ostatním :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >