Chůvičky nereagují na alarm monitoru dechu

1
8.3.16 16:40

chůvičky nereagují na alarm monitoru dechu

Včera jsem si přinesla nové chůvičky BEURER BY 84, vybrala jsem tyto, protože obě jednotky fungují jak do sítě, tak i na baterie, resp. akumulátory, které lze dobíjet přímo v chůvičce. Mám taky monitor dechu SNUZA HERO, taková malá myš, která se připevní přímo na plínku dítěte, lze používat v kočárku, autosedačce apod., zkrátka dítě jej má pořád na sobě. Dnes jsem zjistila, že chůvičky nehlásí alarm z monitoru. A to se sepnou dokonce když je v místnosti otevřené okno na ventilaci a venku projede auto. Jenže to pípání alarmu je prostě nesepne! Máte někdo podobnou zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2344
8.3.16 16:48

@jadak Ja metka klasicky monitor dech, takovou tu placku pod matraci a delalo to takovy kraval, ze jsem to slysela pres troje zavrene dvere i ze zahrady.Je divne, ze by to nereagovalo, asi je to o takove frekvenci, ze na to chuvicka nereaguje. S tim asi nepujde nic delat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
583
3.5.16 15:11

Ja mam podlozku nanny a beurer jeji signal take nebral. Koukala jsem, ze v recenzich si na to maminky stezuji casto. Proc to tak je vubec netusim a je to opravdu na pytel :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama