Dlouhá procházka

2.2.21 16:23

Chuze, neni to moc

Ahojda,
Denne chodim na prochazky na dve hodiny dlouhe 7-9km, je to hodne mela bych ubrat? Dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
917
2.2.21 16:28

Když tě to v ničem neomezuje tak choď. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16922
2.2.21 16:32
@Anonymní píše:
Ahojda,
Denne chodim na prochazky na dve hodiny dlouhe 7-9km, je to hodne mela bych ubrat? Dekuju

může to být hodně, ale i akorát, případně za jistých okolností i málo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
2.2.21 16:34

To se nedá takto úplně posoudit, když tě neznáme :) Záleží na mnoha faktorech, např. věku, tělesné kompozici, zdravotním stavu a také třeba na tvé energetickém příjmu, abys ho neměla oproti výdeji nějak výrazně podhodnocený. Pokud je vše v pořádku, máš dostatečný příjem energie a tyto procházky tě nijak nevyčerpávají a pokud s nimi nemáš žádné jiné problémy, tak je to asi v pořádku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
979
2.2.21 16:36

Ubrat určitě ne, spíš vytrvat a pak trošku přidat. Právě jsem se vrátila z 10 km okruhu:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76229
2.2.21 16:36
@Anonymní píše:
Ahojda,
Denne chodim na prochazky na dve hodiny dlouhe 7-9km, je to hodne mela bych ubrat? Dekuju

A intinmího či osobního je na tom co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1269
2.2.21 16:38

Co to je za otázku? pokud se cítíš dobře tak je to akorát, pokud se cítíš špatně, vyčerpaně, bolí tě nohy je to moc… za mě je to standart, to nachodíš tak 15-20 000 kroků a to je za den ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20927
2.2.21 16:49

A kolikrát se na to ještě budeš ptát? Tak po stý - ne není, na tohle neumřeš neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16657
2.2.21 16:54
@Anonymní píše:
Ahojda,
  1. nechápu, co je na tom intimního, že dotaz musí být anonymní
  2. proč to děláš? Chceš tím hubnout, zlepšit kondici nebo se tu jen pochlubit?
  3. já chodím denně na takto dlouhou „prochajdu“ a dávám jí i za hodinku, když mám dobrý den, tak spíš přidej na rychlosti anonyme :mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20927
2.2.21 16:56
@Anonymní píše:
Dobrý den, je mi 22 let a zjistili mi rakovinu prsu. Léčit se jít zatím nechci. Pracuji v cizině a jsem momentálně na měsíc doma v ČR. Nedávám na sobě nic znát. I když to občas bolí, tak si někam zalezu aby nikdo nevěděl ze to zaboli. Rodina samozřejmě o tom ví. Ale teď k věci co mě zajímá.. mamka má doma pejska, ale od doby co jsem se vrátila do ČR tak se ode mě nehne ani na krok, pořad letí u mě a nejčastěji na tom prsu, když někam jdu hned jde se mnou, nikdo teď na ni nesmí pomalu ani sáhnout protože hned na ne začne vrčet ze ji berou ode mě.. nesetkali jste se s tímto prosím někdo? Děkuji :)

Trapný pokus :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
2.2.21 16:58

Tolik denně ujdu rychlým krokem se psem. V práci se taky dost nalítám a večer ještě cvičím. Mám se bát, že z toho umřu? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17979
2.2.21 17:05

Ja jsem asi uplne mimo realitu, ale prochazky ani do sportu nepocitam, tudiz si ani neumim predstavit, ze je „toho moc“. Jasny pohyb to je, ale spis bych rekla pridavat nebo zrychlovat at se to nekam pohne. Jeste va fazi prochazek si rikat, ze to mozna prehanim…to jako fakt? 8o
Samozrejme, pokud tady mluvime o zdrave osobe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5767
2.2.21 17:27
@Anonymní píše:
Ahojda,

Kolik je ti? Jestli jsi zdravá, mladá, tak přidej na rychlosti. Jestli chodíš o berlích a je ti nad 60 tak uber. Jinak každý krok je fajn. Ti, co nemohou chodit by byli rádi i za sto kroků denně, někdy i za jeden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6018
2.2.21 17:52
@Anonymní píše:
Ahojda,

jestli to má být kondiční nebo na hubnutí, tak chodíš hrozně pomalu a v tomto ohledu tedy dost zbytečně. Za 2h bys měla ujít MINIMÁLNĚ 10km, spíš více

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16481
2.2.21 18:55
@Anonymní píše:
Ahojda,

Hodně na co? Nebo v čem? Se bojíš že na to umres?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat