Chválení po sexu

Anonymní
5.9.20 13:22

Chválení po sexu

Chválíte svého partnera/muže po sexu?
Skoro pokaždé mu řeknu, jak uzasny byl, ze to bylo takové a makové.. a on mi řekne, ze mu to nestačí.
Ptá se mě kolik bylo orgasmu (zřejmě to prý nepozná jestli můj orgasmus byl) a jak se mi to libilo.. nevím co více mu říct. Orgasmy nepočítám.. a když se mě na to ptá ob den, pěkné mě to štve.
Co říkáte svému partnerovi vy? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
767
5.9.20 13:23

Říkám mu Dobrou noc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13585
5.9.20 13:24

Můj chlap pozná že jsem spokojená a nepotřebuje ujistovani

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3943
5.9.20 13:30

My si říkáme: bylo mi dobře, ale teď je mi líp. Ani jeden toho druhého nechválíme. Jako mluvit po sexu o tom, jaký: “jsi, ty bláho, samec“, nebo: “ty jsi nejlepší milenka”, to je podle mě dost umělý. My si to uspokojení vidíme v očích. Tvůj muž je asi málo spokojený sám se sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5183
5.9.20 13:37

To je snad samozrejmost a zaklad slusnosti, ne :mrgreen:? Ja pokazde, kdyz se me Ontar zmocni, nezanotovat „You´re simply the best“, propuka v plac, ktery je nasledovan pocity marnosti a zmaru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8936
5.9.20 13:37

Tak s takovým chlapem bych orgasmus ani snad neměla. To je zaměření na výkon, ne milování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
968
5.9.20 13:38
@Anonymní píše:
Skoro pokaždé mu řeknu, jak uzasny byl, ze to bylo takové a makové.. a on mi řekne, ze mu to nestačí.
Ptá se mě kolik bylo orgasmu (zřejmě to prý nepozná jestli můj orgasmus byl) a jak se mi to libilo.. nevím co více mu říct. Orgasmy nepočítám.. a když se mě na to ptá ob den, pěkné mě to štve.
Co říkáte svému partnerovi vy? :nevim:

Prijde mi to trapny takove vyslechy po sexu a ujistovani se o poctu orgasmu. Normalne si nic nerikame, obcas jsem rekla, ze se mi to libilo, kdyz bylo neco noveho, necekaneho. Jinak ho ujistovat nemusim. Dam to najevo jinym zpusobem a zajmem o sex celkove.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9738
5.9.20 13:42
@Anonymní píše:

Takové trapné vynucování 8o Neříkala bych mu nic, snad byl u toho, tak ví ne? To potřebuje poplácat po zádech a půl hodiny poslouchat jak je dobrej? Má asi malé sebevědomí nebo nevím, normálně se přece není třeba o tom vůbec bavit :think: To by asi čuměl kdybys mu řekla že se ti to nelíbilo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3417
5.9.20 13:52

Neříkám mu nic - otočím se na bok a spokojeně usnu. Nesnáším průpovídky po sexu a navíc ještě takový výslech :roll: asi chlapec má problém se sebevědomím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
492
5.9.20 13:54

Casto si reknem- Hele, jeste nepatrime do staryho zeleza, co?
Ne vzdy, ale vetsinou si delame srandu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50446
5.9.20 13:57

Nerikam nic, nevyzaduje, ale pozna, ze jsem spokojena. Kdysi jsem byla tak vyrizena, ze jsem sla po do sprchy a tam omdlela. Odkrvil se mi mozek :lol:. Jinak mam takovy ritual nebo spis tik na prstech na nohach, kdyz jsem hodne spokojena. Ceho si pochopitelne vsimnul.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
5.9.20 13:58
@Anonymní píše:

To snad nemyslíš vážně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3724
5.9.20 14:01

Tak mu po sexu připrav powerpointovou prezentaci, zakonči to slovy „jenom chudák potřebuje chválu na svůj výkon, jestli to nepoznáš tak jsi De.bil“. Po sexu si nic neříkáme, jdeme chrápat jako normální lidi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3604
5.9.20 14:03

Pochvala na mě měla účinek někdy v mateřské školce… třeba na takové úrovni se zasekl tvůj přítel vyžadující půlhodinový pochvalný přednes po sexu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.9.20 14:03

@Nihanin.1
Bohužel ano..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu