Chvilka od orgasmu a agresivní přítel

Anonymní
2.2.20 23:51

Chvilka od orgasmu a agresivní přítel

Ahoj. Kde začít… Dříve jsme s přítelem byli v sexu celkem nezkušení, nějaké partnery jsme dříve měli, ale spíše jsme byli my ti submisivní a podřídili se spíš jim. Takže když jsme pak spolu začali být, přítel moc nevěděl co dělá a já si nedokázala říct (parádní kombinace, já vím). Z toho důvodu mi celkem dost znecitlivil klitoris i vnitřek vagíny. Byl celkem hrubý. Od té doby už pokrok jde určitě vidět. Dříve jsem ale měla opravdu nezapomenutelné orgasmy, klitoris reagoval pomalu na myšlenku a já se svíjela blahem. Teď mám orgasmus i s hračkou, i když mi to dělá přítel prsty, ale je to spíš povrchové (ne jako dřív) a rychle odezní. Našel se ale způsob jak se vrátit k tomu, jak to bylo úžasné, a to když mi to přítel dělá jazykem, tak to se opravdu dokážu dostat pomalu do jiného světa a je to něco nepopsatelného.

Dnes mi to také dělal a už už se to blížilo. Stačilo by 5s… Přestal a já řekla ať ještě chvilku pokračuje prosím. V tu chvíli bouchl do postele a dost agresivně řekl že proč mi to tak trvá (bylo to tak 15-20min, jindy je to i 30 min a když se pak svíjím, schválně ještě pokračuje a líbí se mu to). Z víkendu opravdu unavený nebyl. Právě naopak byl odpočatý. Což to zkazilo atmosféru a raději jsem se na oplátku chopila já jeho chlouby. Tak nějak to skončilo. Nejde mi jen o orgasmus, ale když skoro před koncem přestane i když ho poprosím, tak byl jaký byl. Chce se mi brečet a mám opravdu špatnou náladu. On pak řekne: spokojená? Však to bylo úžasné… nedokázala jsme nic říct. Po tomhle orgasmu dokážu být ještě několik dní opravdu přítulná a je mi neskutečně skvěle. Přemýšlím jestli navrhnout, že tohle budeme praktikovat alespoň jednou za měsíc. Po jeho reakci se o tom bojím mluvit, sršela z něj přímo agrese a neměl proč být takový. Nemusel to dělat, když by nechtěl. Cítím se teď hrozně, že je něco semnou špatně a na sex, ani nic okolo nemám absolutně chuť. Co dál? Co si o tom myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13485
3.2.20 00:39

Holka upřímně, asi ho bolela čelist. Ono půl hodiny orálního sexu, to je fakt celkem dost. Zřejmě neměl úplně náladu, to se někdy stává. Nedělej závěry z jedné události. Pokud by byl nepříjemný často, tak to začni řešit, ale i tak mi přijde, že má fakt výdrž… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.2.20 01:09

Párkrát jsem spal s holkou, které to pokaždé taky hodně trvalo… No a jak bych ti to vysvětlil… Prostě dvacet minut tiše ležela se zavřenýma očima, já se celou dobu snažil pusou… Prostě nebavilo mě to, bolala mě ruka, jazyk… Už jsem pak na sex neměl ani náladu. Ono se to nezdá, ale zkuste si to někdy stopovat. Pět minut orálního sexu je v pohodě, deset se taky dá… Ale pak je patnáct, dvacet, pětadvacet… Ona sama si nebyla schopna říct, jak by to chtěla. Ale zároveň sex bez orgasmu nebrala jako dostačující. Taky jsem to pak zabalil, prostě jsme si v posteli nesedli.

• Nahlásit
  • Citovat
6290
3.2.20 06:21

Jestli ti 30 minut cucal klitak a ty nic, tak se mu nedivím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1983
3.2.20 06:30
@karkarka píše:
Jestli ti 30 minut cucal klitak a ty nic, tak se mu nedivím.

No pardon, ale agresivni? Asi jsem naivni, ale ja si na tom miste predstavim spis reakci, ze rekne - promin, ja uz fakt nemuzu.
A pro tebe, zakladatelko, zkus mu vic pomoct zjistit, co by se ti mohlo libit, aby to mohlo byt kratsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 06:42
@Anonymní píše:
Ahoj. Kde začít… Dříve jsme s přítelem byli v sexu celkem nezkušení, nějaké partnery jsme dříve měli, ale spíše jsme byli my ti submisivní a podřídili se spíš jim. Takže když jsme pak spolu začali být, přítel moc nevěděl co dělá a já si nedokázala říct (parádní kombinace, já vím). Z toho důvodu mi celkem dost znecitlivil klitoris i vnitřek vagíny. Byl celkem hrubý. Od té doby už pokrok jde určitě vidět. Dříve jsem ale měla opravdu nezapomenutelné orgasmy, klitoris reagoval pomalu na myšlenku a já se svíjela blahem. Teď mám orgasmus i s hračkou, i když mi to dělá přítel prsty, ale je to spíš povrchové (ne jako dřív) a rychle odezní. Našel se ale způsob jak se vrátit k tomu, jak to bylo úžasné, a to když mi to přítel dělá jazykem, tak to se opravdu dokážu dostat pomalu do jiného světa a je to něco nepopsatelného.Dnes mi to také dělal a už už se to blížilo. Stačilo by 5s… Přestal a já řekla ať ještě chvilku pokračuje prosím. V tu chvíli bouchl do postele a dost agresivně řekl že proč mi to tak trvá (bylo to tak 15-20min, jindy je to i 30 min a když se pak svíjím, schválně ještě pokračuje a líbí se mu to). Z víkendu opravdu unavený nebyl. Právě naopak byl odpočatý. Což to zkazilo atmosféru a raději jsem se na oplátku chopila já jeho chlouby. Tak nějak to skončilo. Nejde mi jen o orgasmus, ale když skoro před koncem přestane i když ho poprosím, tak byl jaký byl. Chce se mi brečet a mám opravdu špatnou náladu. On pak řekne: spokojená? Však to bylo úžasné… nedokázala jsme nic říct. Po tomhle orgasmu dokážu být ještě několik dní opravdu přítulná a je mi neskutečně skvěle. Přemýšlím jestli navrhnout, že tohle budeme praktikovat alespoň jednou za měsíc. Po jeho reakci se o tom bojím mluvit, sršela z něj přímo agrese a neměl proč být takový. Nemusel to dělat, když by nechtěl. Cítím se teď hrozně, že je něco semnou špatně a na sex, ani nic okolo nemám absolutně chuť. Co dál? Co si o tom myslíte?

Trochu myslím rozumím. Obvykle to trvá tak 10minut než manželku udělám jazykem. Občas to ale trvá dýl, a 20-30 minut lízat buchtičku je fakt o křeč do čelistí, jazyka apod. Mě to sice nevadí, páč mě to hodně baví :oops: ale pro někoho to může být pak trochu frustrující. Zkuste jinou polohu, třeba 69, kde se mu budeš věnovat taky a možná to výdrží déle :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
345
3.2.20 06:49

Tak jestli tě vždycky udělal a jen jednou naposledy už nemohl dál, tak bych z toho nedělala žádné závěry. Až se uklidní, tak si o tom s ním promluv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11757
3.2.20 06:53

Prostě už ho to nebavilo, nedivím se mu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 07:37

No, mam trochu jiny nazor nez ostatni. Za ten „vybuch“ bych se na nej az tak nezlobila, ale celkove to podelal, no :nevim: ono nekdy trva, nez se ustali nova, jina praktika a nez si na ni oba zvyknou. Ono by se to zkracovaĺo, takhle je mozne, ze se mu uplne zablokujes…

Tak uvidite. Kdyby to nemelo klapat, tak se rozejdete a ty si najdes zkusenejsiho milence. Proste skoda- jeho :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.2.20 07:38

Dělal to zcela nenuceně a kdyby přestal v polovině a něco normálně vklidu řekl, tak jsem v pohodě :/. Tím, že to byl takový kousek a já řekla :ještě chviličku prosím, a tím jak se zachoval. Z toho mám opravdu mizerný pocit a hází to vše na sebe, jak já blbá jsem si mohla dovolit aby mi dělal dobře… :/, Jen jsem se těšila na tu úžasnou náladu několik dalších dní, a očekávání bylo jiné než realita no :/. Podle mě to mohl říct přeci taky slušněji

• Nahlásit
  • Citovat
652
3.2.20 08:07
@Anonymní píše:
Ahoj. Kde začít… Dříve jsme s přítelem byli v sexu celkem nezkušení, nějaké partnery jsme dříve měli, ale spíše jsme byli my ti submisivní a podřídili se spíš jim. Takže když jsme pak spolu začali být, přítel moc nevěděl co dělá a já si nedokázala říct (parádní kombinace, já vím). Z toho důvodu mi celkem dost znecitlivil klitoris i vnitřek vagíny. Byl celkem hrubý. Od té doby už pokrok jde určitě vidět. Dříve jsem ale měla opravdu nezapomenutelné orgasmy, klitoris reagoval pomalu na myšlenku a já se svíjela blahem. Teď mám orgasmus i s hračkou, i když mi to dělá přítel prsty, ale je to spíš povrchové (ne jako dřív) a rychle odezní. Našel se ale způsob jak se vrátit k tomu, jak to bylo úžasné, a to když mi to přítel dělá jazykem, tak to se opravdu dokážu dostat pomalu do jiného světa a je to něco nepopsatelného.Dnes mi to také dělal a už už se to blížilo. Stačilo by 5s… Přestal a já řekla ať ještě chvilku pokračuje prosím. V tu chvíli bouchl do postele a dost agresivně řekl že proč mi to tak trvá (bylo to tak 15-20min, jindy je to i 30 min a když se pak svíjím, schválně ještě pokračuje a líbí se mu to). Z víkendu opravdu unavený nebyl. Právě naopak byl odpočatý. Což to zkazilo atmosféru a raději jsem se na oplátku chopila já jeho chlouby. Tak nějak to skončilo. Nejde mi jen o orgasmus, ale když skoro před koncem přestane i když ho poprosím, tak byl jaký byl. Chce se mi brečet a mám opravdu špatnou náladu. On pak řekne: spokojená? Však to bylo úžasné… nedokázala jsme nic říct. Po tomhle orgasmu dokážu být ještě několik dní opravdu přítulná a je mi neskutečně skvěle. Přemýšlím jestli navrhnout, že tohle budeme praktikovat alespoň jednou za měsíc. Po jeho reakci se o tom bojím mluvit, sršela z něj přímo agrese a neměl proč být takový. Nemusel to dělat, když by nechtěl. Cítím se teď hrozně, že je něco semnou špatně a na sex, ani nic okolo nemám absolutně chuť. Co dál? Co si o tom myslíte?

Jeho reakce by mi taky vadila, jako vy se ho tu zastáváte, ale jak by se vám líbilo, kdyby se vás partner naštvaně zeptal, proč vám to tak dlouho trvá? To byste se mohli ptát zase jeho, proč to má tak rychle, ne? A jestli na něm bylo poznat naštvání, že to jako dělal dlouho a nechce to takhle dělat, tak by mi to taky bylo líto. Nicméně pokud to dělal takhle dlouho, tak si mohl chvíli odpočinout a dráždit tě rukou, nemusí pořád jen jazykem, že. To aby pak žena u toho myslela, jestli je to už dlouho a jestli to partnera už neobtěžuje. Takže já bych z toho jako žena byla taky zklamaná. Tohle se mi ještě nikdy nestalo, aby mi manžel řekl, proč mi to tak trvá. Řekl to opravdu dost nevhodně. Kdybys chtěla být zlá, tak můžeš odpovědět, protože to líp neumíš. Podle mě by spolu takhle partneři mluvit neměli. Hodně žen nemá orgasmus nikdy a on ti řekne, proč ti to tak dlouho trvá…Já mám třeba raději pomalý sex, nechci to mít vše odbyto za 5 minut. Ženám to trvá déle, to by měl pochopit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23564
3.2.20 08:15

Ano, bylo to dlouho, ale jako to je snad i jeho vizitka :roll:.Me nechat manžel pred orgasmem s takovyma kecama, tak ho asi vystrelim. A ne ze mu jeste honem rychle zacnu delat dobre ja, to zase nechapu ja. Muselo to byt ponizujici a frustrující. Ja bych se na delsi dobu asi pěkně zasekla. Prijde mi, ze celkove v seku si asi moc neeozumite, jestli je to ale jen nezkušeností, to nevim :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
652
3.2.20 08:17
@wildcherry píše:
Ano, bylo to dlouho, ale jako to je snad i jeho vizitka :roll:.Me nechat manžel pred orgasmem s takovyma kecama, tak ho asi vystrelim. A ne ze mu jeste honem rychle zacnu delat dobre ja, to zase nechapu ja. Muselo to byt ponizujici a frustrující. Ja bych se na delsi dobu asi pěkně zasekla. Prijde mi, ze celkove v seku si asi moc neeozumite, jestli je to ale jen nezkušeností, to nevim :nevim:
:potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21401
3.2.20 09:31
@wildcherry píše:
Ano, bylo to dlouho, ale jako to je snad i jeho vizitka :roll:.Me nechat manžel pred orgasmem s takovyma kecama, tak ho asi vystrelim. A ne ze mu jeste honem rychle zacnu delat dobre ja, to zase nechapu ja. Muselo to byt ponizujici a frustrující. Ja bych se na delsi dobu asi pěkně zasekla. Prijde mi, ze celkove v seku si asi moc neeozumite, jestli je to ale jen nezkušeností, to nevim :nevim:

Presne. A ne ho jeste za tohle 8o „odmenit“ tim, ze udelam dobre ja jemu… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 09:45
@wildcherry píše:

Tohle ale není sex, ale nucený práce, to není divu, že se vplíží frustrace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama