Chvilková bolest na zádech na pravé straně dole

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 21:14
Chvilkova bolest na zádech na prave straně dole

Ahoj holky chtěla bych se zeptat už druhy den ne cely den ale vždy tak hodinu pozoruju nepříjemné bolest na prave straně na zádech dole jakoby na pedvinach obcas mě pobolivava i v podbrisku jen na prave straně ale ty bolesti na zádech no toje něco jsem cca 6tt ve středu jdu do Caru na ultrazvuk bojím se aby vše bylo. Pohode plus nechutenství k jídlu absolutně nemám na nic chuť nezvracim ale mám problém do sebe dat sousto nějakého jídla potřebovala bych radu jsem už z toho docela zoufalá pozoruji to jen chvily… :(

Reakce:

anonymni_prezdivka
Kecalka 365 příspěvků 15.10.18 21:27

Může to být cokoli, od ničeho až po něco vážného s prďolkou. Mě bolely záda od 6-7tt neskutečným způsobem, občas mě musel manžel zvedat a to nejsem zrovna precitlivela… začalo to na pravé straně, pak se to stěhovalo… přešlo to až po porodu, možná týden, dva. Podbrisek/břicho mě bolelo celé těhotenství, 2× mne můj dr kvůli tomu poslal do ordinace pro rizikové, nic nenašli. Teď uspavam skoro 5m chlapečka zdravého :) narodil se teda 35+2, ale nemyslím, ze by to mělo jakoukoli souvislost.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 21:31
@anonymni_prez­divka píše:
Může to být cokoli, od ničeho až po něco vážného s prďolkou. Mě bolely záda od 6-7tt neskutečným způsobem, občas mě musel manžel zvedat a to nejsem zrovna precitlivela… začalo to na pravé straně, pak se to stěhovalo… přešlo to až po porodu, možná týden, dva. Podbrisek/břicho mě bolelo celé těhotenství, 2× mne můj dr kvůli tomu poslal do ordinace pro rizikové, nic nenašli. Teď uspavam skoro 5m chlapečka zdravého :) narodil se teda 35+2, ale nemyslím, ze by to mělo jakoukoli souvislost.

Juj aha hlavní je ze je chlapeček zdravý :-* ja to pozoruji prave druhy den ale vždy tak hodinu mě silene boli vzadu na prave straně a tak cca po hodině to přejde levá strana úplně v pohode jsem tady se svirala a chodil po bytě naštěstí to před chvíli přešlo prave ja si myslela ze v těhotenství by měly bolest obe ty strany tak sem si myslela zda mě nechytla spíše jen ledvina zda sem neprochladla nu ve středu mě čeká první ultrazvuk tak jsem zvědavá … zda je vše v pořádku

anonymni_prezdivka
Kecalka 365 příspěvků 15.10.18 21:43
@Anonymní píše:
Juj aha hlavní je ze je chlapeček zdravý :-* ja to pozoruji prave druhy den ale vždy tak hodinu mě silene boli vzadu na prave straně a tak cca po hodině to přejde levá strana úplně v pohode jsem tady se svirala a chodil po bytě naštěstí to před chvíli přešlo prave ja si myslela ze v těhotenství by měly bolest obe ty strany tak sem si myslela zda mě nechytla spíše jen ledvina zda sem neprochladla nu ve středu mě čeká první ultrazvuk tak jsem zvědavá … zda je vše v pořádku

Jo, může být i prochladnuti… Ale pokud by se to mělo zhoršovat nebo se přidaly nějaké silné křeče, šla bych k dr hned… radši 10× zbytečně, než si jednou něco vyčítat. Já jsem tam pokaždé došla jak zpraskany pes, ze jsem zbytečně hysterická, ale dr byl vždy naprosto v pohodě…
Držím palce, ať to nic není (i když je pak na palici, když se kolebas bolestí jak kacena od druhého měsíce a není ti pomoci…).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >