Chvilkové nevolnosti v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  10.03.13 12:48
Chvilkové nevolnosti v těhotenství

Ahoj holky,
potřebuju asi uklidnit a přečíst si pár zkušeností od ostatních..
Jsem v 8tt, kontrola mě čeká za 14dní a jsem hodně nervní. Než mi na kontrole potvrdili srdíčko, bylo mi každý den špatně od žaludku, ale bez zvracení. Teď posledních 14 dní mi bylo zle jen 2× a nebylo to v takové síle. Měl to někdo podobně? Narovinu se prostě bojím zamlklého :,( prsa mě bolí, nebo spíš bradavky a občas mě pobolívá podbřišek. Moc díky za jakoukoliv Vaši reakci.

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Krkael
Generální žvanilka 21860 příspěvků 10.03.13 12:50

Na základě toho, jestli ti je blbě a jak moc, ti nikdo nemůže říct, jestli jde nebo nejde o ZT. Na to ti odpoví JEN lékař :nevim:

theresicka
Závislačka 2622 příspěvků 10.03.13 12:55

Já třeba v těhotenství žádné nevolnosti neměla :nevim: ZT se pozná je z UZ.

pikola
Neúnavná pisatelka 15846 příspěvků 10.03.13 12:55

Prosperitu tehotenstvi nemuzes urcovat podle toho jak je ti spatne, ja treba doted nezvracela, ani nijak extra spatne mi nebylo a vse je v poradku, jsem na konci 20tt.

Anonymní  10.03.13 12:59

Díky 8) prostě na to nemyslet.. já vím :kytka: jen se stresuju ptákovinama!

pralinka2727
Závislačka 3120 příspěvků 10.03.13 13:59

Ahoj měla jsem to stejně, teď mi asi týden vůbec nic není. Teda jsem si to myslela :lol: dnes ráno mě bylo asi dvě hodiny fakt blbě a už zase nic. S tím se netrap, někdo problije celé těhotenství a někdo je bez nevolností.
Mysli pozitivně, já mám také pořád strach ale snažím se nic špatného nepřiouštět.

Anonymní  10.03.13 14:04

@pralinka2727 Já bych nejraději na UTZ chodila obden abych byla v klidu a v jakém jsi?

pralinka2727
Závislačka 3120 příspěvků 10.03.13 15:01

Dnes jsem 10 tt, v úterý jdu na krev na ten placený screening.

Anonymní  10.03.13 15:10

@pralinka2727 Na ten se budu objednávat příští týden ;)

Tajenka  10.03.13 15:42

Mě bývalo blbě jen k večeru a to ještě z hladu :) Podle nevolností se nic určit nedá. Znám víc holek, kterým blbě nebylo. Asi pořád lepší, než být permanentně ohnutá nad záchodovou mísou ;)

klarucha
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 10.03.13 15:47

Já zvracela až někdy kolem 11 týdne a to pouze ráno, kdy jsem nebyla najedená. Celkem zatím asi 4X. Mně ani prsa nebolely. Každý to má jinak… :hug:

mahdalka
Neúnavná pisatelka 16560 příspěvků 10.03.13 17:24

Tak já zítra začínám +é týden a kdybych neměla fotky z UTZ a těhotenskou průkazku, tak ani nevim že jsem těhotná :lol: Špatně mi je jen trochu večer, ale rozhodně nezvracim, břicho mě nebolí a prsa trochu. V pátek jsem byla na UTZ a prcek je v pořádku a odpovídá jak má

mahdalka
Neúnavná pisatelka 16560 příspěvků 10.03.13 17:24

Sakra - 10 týden :mrgreen:

Anonymní  10.03.13 17:31

@mahdalka tak to je parada :) kdyby nebyly takove rozestupy mezi kontrolama, tak jsem v klidu :oops:

mahdalka
Neúnavná pisatelka 16560 příspěvků 10.03.13 17:37

No já v CARU chodila každý týden, pak mě po potvrzení srdeční akce dali k obvoďákovi a tam už se chodí jednou měsíčně, ale já ho uprosila abych mohla přijít už po třech týdnech a pak jak se přehoupne ten 12 týden tak už budu klidnější a budu chodit jen jednou za měsíc, tak jako ostatní :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje rozmarné léto: Hlasujte, posílejte a soutěžte o ceny za tisíce

Moje rozmarné léto je téma fotosoutěže, kam můžete celé prázdniny posílat své... číst dále >

Emily Ratajkowski: Všichni myslí, že nejím, přitom se neustále cpu

Modelka Emily Ratajkowski (26) má dokonalé tělo bez jediného faldíku. V... číst dále >

Reklama