Chvilkové odložení několikaměsíčního miminka

46
20.2.21 19:57

Chvilkové odložení několikaměsíčního miminka

Maminky, možná trochu hloupý dotaz, kam dáváte mimčo, které už se plazí/přetáčí a momentálně nespí, když si potřebujete chvilkově odskočit? (Otevřít pošťákovi, vyluxovat, poklidit…) Nechci dávat malou do ložnice do postýlky, mám ji v obyváku…
Cestovní postýlka? Ohrádka?
Děkuji ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
470
20.2.21 20:00
@Mischae píše:
Maminky, možná trochu hloupý dotaz, kam dáváte mimčo, které už se plazí/přetáčí a momentálně nespí, když si potřebujete chvilkově odskočit? (Otevřít pošťákovi, vyluxovat, poklidit…) Nechci dávat malou do ložnice do postýlky, mám ji v obyváku…
Cestovní postýlka? Ohrádka?
Děkuji ;)

Ja jeste zkusenost nemam, ale co mam kamaradky v okoli s malym mimcem, tak ho maji, jak pisete, bud v ohradce nebo v cestovni postylce, kterou si presouvaji po byte.

Ani ja to s dvojcaty nemam v planu jinak 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
20.2.21 20:03

Na zem, na deku/puzzle? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
20.2.21 20:05

Otevřít pošťákovi v náručí, vyluxovat v šátku/nosítku, poklidit na mě koukala z menší podložky, kterou jsem přemisťovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1830
20.2.21 20:06

Na starsiho jsem mela ohradku. Mladsi v ni rval, takze byl na zemi-hraci deka, puzzle nebo zem. Postak-dite v ruce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4352
20.2.21 20:17

Ohrádka… Ještě skoro ve dvou letech do ní lezl sám, měl tam jen svoje království.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1615
20.2.21 20:19

Na zem na podložku, příp. může být v náruči. Ohrádku ani cestovní postýlku nemáme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
601
20.2.21 20:24

Na zem. At se plazi, kde chce. Domácnost byla vždy zabezpečena, aby si dítě nemohlo ublížit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4876
20.2.21 20:27

Když to bylo nutné, tzn otevřít pošťákovi nebo dojít si na záchod, tak normálně do postýlky kde bylo dítě v bezpečí…a odnikud nebo nikam nemohlo sletět

mmch, mě si takhle máma odložila v mých 8 měsících na pohovku a u pohovky se vařila vroucí voda na čaj na plynovém malém vařiči

ani nemusím vykládat co se dělo dále…ano, skončila jsem na popáleninovém a pobyla jsem si tam…

:roll:

nějak se jim to povedlo zhojit vcelku zázračně, tzn v obličeji žádné viditelné jizvy nemám, jen při zcela jasném a bočním osvětlení

na hlavě ve vlasech ano, mám tam i „vypálená“ místa :roll:…vždy se kadeřnice podiví, která mě neznala, ale mám plno vlasů a tak to ani není v reálu vidět, jen když se mi hrabou ve vlasech

holky, raději do postýlky, nebo kamkoliv na chvíli na ZCELA bezpečné místo, než aby Vám dítě dopadlo takto!!!

:kytka:

Příspěvek upraven 20.02.21 v 20:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24115
20.2.21 20:27

Pokud jsem je nemela nebo nemohla mit na ruce, tak byly povetsinou na zemi (hracu deka, puzzle). Ohradku jsme ne vedli, v postylce by rvali.
Lezouci dite si za mnou stejne vsude dolezlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4876
20.2.21 20:31

Ááále co, klidně to dopovím, samozřejmě že jsem slítla hlavou přímo do toho hrnce a opařila si vlasy a obličej a to pořádně…a ty cejchy do vlasů mi vypálil ten vařič, ten kov

nejprve mě tipovali že už neuvidím a že jsou oči v čudu

vidím dobře, zřejmě nade mnnou stáli všichni svatí…raděj nemyslet, fakt ne

:?

prej to „byla vteřina“ říkala mi pak máma, ono…vždycky je to vteřina…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97390
20.2.21 20:33

Do postýlky, ohrádku jsem nikdy neměla. Nikdy jsem nenechávala dítě volně v bytě, když nebylo pod přímým dozorem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97390
20.2.21 20:34
@Borrealis píše: Ááále co, klidně to dopovím, samozřejmě že jsem slítla hlavou přímo do toho hrnce a opařila si vlasy a obličej a to pořádně…a ty cejchy do vlasů mi vypálil ten vařič, ten kov

nejprve mě tipovali že už neuvidím a že jsou oči v čudu

vidím dobře, zřejmě nade mnnou stáli všichni svatí…raděj nemyslet, fakt ne

:?
prej to „byla vteřina“ říkala mi pak máma, ono…vždycky je to vteřina…

To je děsivý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52836
20.2.21 20:42

@Borrealis 8o to je strašný :jazyk:. U nás taky chvilka a Vali byl v otevřeném okně. jak ho otevřela vůbec netuším ale byla na čtyřech a půl těla z okna ven :oops: Ten pohled nikdy nezapomenu a asi jediné štěstí že jsem k ní šla potichu a rychle jí sundala, zakřičet tak měla letecký den :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
422
20.2.21 20:43

Kromě výše uvedeného mě ještě napadlo takové to houpátko s hrazdičkou, jak se dítě přichytí pásy. Pryč bych nešla, ale děti na mě z toho rádi koukali když jsem třeba žehlila, luxovala, vařila. Jako nesmí tam být dítě v tom celý den… ale když jsem je zrovna nechtěla někde chytat, tak takto. Nebo do vajíčka autosedačky, ale to je dost nestabilní když dítě kope nohama - dokázali to pěkně rozhoupat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat