Reklama

Chyba opraváře - zničený elektropřistroj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucie-1985
Kecalka 193 příspěvků 30.01.17 18:09
Chyba opravare - zniceny elektropristroj

Ahoj, mam dotaz. Pred par dny byl u nav v bytovce opravar a zapojoval sousedovi eleltrokotel. Omylem neco zkratoval v pojistkach naseho bytu. Po jeho oprave a nahozeni zpet do chodu nam shorel Dvd prehravac. Prisla jsem na to dnes, manzel to otevrel a vse co ma fungovat, spalene. Poradite co ted? Dokazeme mu to nejak? :nevim:

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12341 příspěvků 30.01.17 18:14

To je divné, ne? Nám už kolikrát vypadly hlavní pojistky, na chodbě, a nestalo se, že by něco při zpětném nahození shořelo.

Halamka
Závislačka 3465 příspěvků 30.01.17 18:29

Jak? To Vám mohl tedy teoreticky vyhořet kdykoli během výpadku proudu, ne?

Lucie-1985
Kecalka 193 příspěvků 30.01.17 18:38

Nevim kdy shorel. Kazdopadne prestal po zapojeni fungovat

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6263 příspěvků 30.01.17 19:19

Kolikrát nám vylítly pojistky až na baráku a nikdy nic neshořelo :think:. Moc si neumím představit, jak by to vzniklo a už vůbec ne, jak to chcete tomu opraváři dokazovat.

Lucie-1985
Kecalka 193 příspěvků 30.01.17 19:33

@ivašot. @Halamka @vokishka sama to nechapu, ale mela jsem se zeptat

JancaS84
Stálice 71 příspěvků 30.01.17 19:37

To mu asi těžko dokážete, co pojištění veci v domácnosti máte? To by vam asi mohlo pokrýt. Ale myslim ze DVD přehrávač není tak draha věc jako třeba pračka apod. ze by vam stalo za to nějak extra to resit.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Plačící Asia Argento z kauzy Me Too: Byla jsme mu nevěrná, ale kvůli mně se nezabil

Začala s hnutím Me Too, ve kterém jako jedna z prvních obvinila chlípného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama