Reklama

Chyba testu? políčko zůstalo celé růžové (nejen čárka)

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 14:02
chyba testu? políčko zůstalo celé růžové (nejen čárka)

Ahoj holky, potkal se s tím někdo? Dělala jsem si mamatest a ani po několika hodinách to políčko nevybledlo a zůstalo celé růžové. Druhou čárku tam sice tuším, ale nevíte, čím to může být? Chtěla jsem vidět, jestli sílí nebo slábne (jsem po hormonální stimulaci) a takhle z toho nic nevyčtu. Kde jsem mohla udělat chybu?
Vkládám anonymně, omlouvám se, ale je to v začátcích a citlivé.

Reklama

Reakce:

lpetra
Echt Kelišová 8266 příspěvků 01.02.17 14:18

Test je pozitivní někdy se mi to také stalo ale po nějaké době tam zůstala jen čárka

Avocado123
Kecalka 481 příspěvků 5 inzerátů 01.02.17 14:21

Taky se mi to stalo. Pak mi to vybledlo, čárka zůstala a ja těhotná nebyla. Zkus jeste jiný.

cilam
Kecalka 339 příspěvků 01.02.17 14:24
:)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 14:39

@lpetra díky za reakci, ono je to právě test z rána - takže určitě 5 hodin a nesvětlá.

@Avocado123 zkusím zítra a uvidím. Nahoře je právě včerejší a ten byl pěkný, tak budu doufat, že i zítra bude.

Děkuju, holky

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 01.02.17 14:47

Udělala bych jiný test, osobně mamatestu nevěřím (z vlastní zkušenosti)…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 14:52

@Kotatko03 zkusila jsem i Dr.Max, čárka tam je, ale je to mnohem větší duchařina.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19330 příspěvků 01.02.17 15:16

Podle mě si měla test ponořený déle než je psáno (proto se to takhle rozpilo).
Uvidíš zítra ;)

vulpes
Závislačka 4959 příspěvků 01.02.17 15:27

To je přemáčený test. Byl v moči moc dlouho nebo se moč dostala i přímo na okénko nahoře.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 15:51

@Mar__tanka1983 @vulpes děkuju holky, namáčela jsem ve skleničce, oproti těm papírkovým testům to leze nahoru strašně pomalu, v návodu píšou alespoň 15sec, o maximu nic nepíšou, ale příště dám pozor

Maja Z
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 01.02.17 16:19
@Anonymní píše:
@Mar__tanka1983 @vulpes děkuju holky, namáčela jsem ve skleničce, oproti těm papírkovým testům to leze nahoru strašně pomalu, v návodu píšou alespoň 15sec, o maximu nic nepíšou, ale příště dám pozor

Těch 15 sekund stačí, pak ho položíš a ono to tam doleze, jen to chvili trva ;-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama