Chyba testu? políčko zůstalo celé růžové (nejen čárka)

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 14:02
chyba testu? políčko zůstalo celé růžové (nejen čárka)

Ahoj holky, potkal se s tím někdo? Dělala jsem si mamatest a ani po několika hodinách to políčko nevybledlo a zůstalo celé růžové. Druhou čárku tam sice tuším, ale nevíte, čím to může být? Chtěla jsem vidět, jestli sílí nebo slábne (jsem po hormonální stimulaci) a takhle z toho nic nevyčtu. Kde jsem mohla udělat chybu?
Vkládám anonymně, omlouvám se, ale je to v začátcích a citlivé.

Reakce:
lpetra
Echt Kelišová 8282 příspěvků 01.02.17 14:18

Test je pozitivní někdy se mi to také stalo ale po nějaké době tam zůstala jen čárka

Avocado123
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 01.02.17 14:21

Taky se mi to stalo. Pak mi to vybledlo, čárka zůstala a ja těhotná nebyla. Zkus jeste jiný.

cilam
Kecalka 339 příspěvků 01.02.17 14:24
:)
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 14:39

@lpetra díky za reakci, ono je to právě test z rána - takže určitě 5 hodin a nesvětlá.

@Avocado123 zkusím zítra a uvidím. Nahoře je právě včerejší a ten byl pěkný, tak budu doufat, že i zítra bude.

Děkuju, holky

Kotatko03
Echt Kelišová 8263 příspěvků 01.02.17 14:47

Udělala bych jiný test, osobně mamatestu nevěřím (z vlastní zkušenosti)…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 14:52

@Kotatko03 zkusila jsem i Dr.Max, čárka tam je, ale je to mnohem větší duchařina.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20485 příspěvků 01.02.17 15:16

Podle mě si měla test ponořený déle než je psáno (proto se to takhle rozpilo).
Uvidíš zítra ;)

vulpes
Kelišová 5065 příspěvků 01.02.17 15:27

To je přemáčený test. Byl v moči moc dlouho nebo se moč dostala i přímo na okénko nahoře.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 15:51

@Mar__tanka1983 @vulpes děkuju holky, namáčela jsem ve skleničce, oproti těm papírkovým testům to leze nahoru strašně pomalu, v návodu píšou alespoň 15sec, o maximu nic nepíšou, ale příště dám pozor

Maja Z
Zasloužilá kecalka 635 příspěvků 01.02.17 16:19
@Anonymní píše:
@Mar__tanka1983 @vulpes děkuju holky, namáčela jsem ve skleničce, oproti těm papírkovým testům to leze nahoru strašně pomalu, v návodu píšou alespoň 15sec, o maximu nic nepíšou, ale příště dám pozor

Těch 15 sekund stačí, pak ho položíš a ono to tam doleze, jen to chvili trva ;-)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >