Chyba v pojišťovně u lékaře

12794
16.1.20 13:02

Chyba v pojišťovně u lékaře

Dnes jsem byla s dcerou na vyšetření bouličky na ruce. Má od ledna jinou pojišťovnu. U pediatry jsem to nahlásila a ta to správně vyplnila na žádanku. Potom nás odeslala na vyšetření do nemocnice (chirurgie, rentgen, rehabilitace), kde jsem pokaždé předala žádanku, papíry a kartičku nové pojišťovny, ale už mě nenapadlo to tam extra hlásit. Teď koukám doma na zprávu a na ní je kód staré pojišťovny. Zřejmě jeli doktoři podle systému, dcera už v nemocnici kdysi byla, tak tam asi měla kartu, tak to jenom opsali, kartičku zřejmě ani nekontrolovali a mě to nenapadlo hlásit, že je změna. Jak velký problém to je? Mám to nějak řešit nebo si to doktoři, event. pojišťovny vyřeší/předají mezi sebou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3124
16.1.20 13:13

Nepředají, oni to pošlou jako výkon na tu pojištovnu co mají uvedednou a ta to vratí nemocnici. A budou se pak pídit. takže bych spíše volala. Mě se to stalo u zubní, oni si spletli číslo. říkala že se jim výkon poslal zpět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70147
16.1.20 13:15

@geileenka Vykaslala bych se na to, jeji problem, ze si nejsou schopni aktualizovat udaje podle predlozene karticky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57604
16.1.20 13:24

Zavolej tam a nahlaš to. Není to tvoje chyba, ale usnadníš jim tak to vyřešit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 13:25

Je to jeden telefonát - já bych jim tam zavolala, ať si to změní :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12794
16.1.20 14:08

No a kam zavolat? Pediatra to má správně. Ale potom jsme byli na dětské chirurgii, z té na rentgenu, potom na rehabilitačním a potom na nukleární medicíně. To jsou 4 místa a dle mého to mají všude blbě, protože si jeli podle svého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12572
16.1.20 14:14

@geileenka No nahlásila bych to hned u prvního okýnka. U nás je to taky tak. Mají tam fofr a kolikrát si ani nevšimnou. Zkus zavolat do té první ambulance ať si to vyřeší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3124
16.1.20 14:14
@geileenka píše:
No a kam zavolat? Pediatra to má správně. Ale potom jsme byli na dětské chirurgii, z té na rentgenu, potom na rehabilitačním a potom na nukleární medicíně. To jsou 4 místa a dle mého to mají všude blbě, protože si jeli podle svého.

Zavolala bych už na jedno místo z toho. At si to už dají sami dokupy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17647
16.1.20 15:55

Zavolej kamkoli, zmeni to nejspis centralne, tedy vsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama