Chyba v rodném čísle při registraci na očkování proti Covidu

4299
16.2.21 20:21

Chyba v rodném čísle při registraci na očkování proti Covidu

Ahoj, zajímala by mě zkušenost či rada, pokud víte, jak to u očkování funguje. Babičce přišla SMS k registraci termínu. Jenže si všimla, že rodné číslo v sms se v jedné číslici liší od jejího skutečného r. č. Bude to problém, vyhodí ji od očkování? Pěkně prosím, pište jen ti, kdo něco ví. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
777
16.2.21 21:27

Tak nejspíše nastala chyba při registraci.
Problém by to neměl být, jen je potřeba upozornit, aby to upravili při zadávání do systému při očkování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5250
16.2.21 21:45

To je zajímavý, že tam nemají kontrolu rodných čísel.. 8o Když tam změníš jednu číslici, tak by to nemělo sedět. Zejm pokud je třeba číslo 2 na 3. pozici nebo něco tak. Ale asi se to nekontroluje přes CRO. :nevim: Podle mě v pohodě, jen bych to tam pak řekla, ale stejně budou chtít OP. Rezervaci má, cíl ji naočkovat bude splněn, čili bych se nebála. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4299
16.2.21 21:45
@leryl píše:
Tak nejspíše nastala chyba při registraci.
Problém by to neměl být, jen je potřeba upozornit, aby to upravili při zadávání do systému při očkování.

Je možné, že je to překlep. Já jen doufám, že to není nějaký nutný identifikátor a bez něj ji nevezmou, že do toho záznamu mohou vstoupit a opravit jej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4299
16.2.21 21:47

@mau-mau Právě že ne, normálně se tam ručně vše vyplňuje. Je to chyba až v posledním čísle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5250
18.2.21 07:56

Tak vzhledem k tomu, že paní bude asi ročník před 1953, tak asi nemá rodné číslo dělitelné 11 jako jsou ta po roce 1953, tak to nemá tuhle kontrolu, nicméně napojit to na CRO by se mohlo. Když to nemají, tak asi preferují kontrolu na místě. :palec: Podle mě to projde. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat