17měsíční si neumí hrát

Anonymní
19.4.20 21:49

Chybějící ”funkční" hra u 17. měsíčního

Ahoj maminky, za měsíc nás čeká mChat test. Doma jsem si ho projížděla a zarazila mě jedna věc. Že by si měly děti již v 18 měsících hrát „na něco”. Náš malý si takto nikdy nehrál. Chvilku ho zabaví vkladacky, kroužky, rád ukazuje v knížkách a to je tak vše. Jinak ho baví takové ty miminovske věci - hrabání se v suplikach, nakukovani do odpadkoveho kose a záchoda, zapínání pračky..S autickama jezdí jen tam a zpět, na pisku pisek jen vysypava z pískoviště nebo si ho sype na kalhoty. Když si hrajeme s umělým ovocem, tak mu předvádím jak krmit plyšáky a on je krmí, nebo mu řeknu, panda chce pití, tak jí dá svoje pití. Ale ze by si sám od sebe takto hrál tak to vůbec…zajímalo by mě, od kdy si vaše děti začaly ”funkčně” hrát.??

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25875
19.4.20 22:00

„Na neco okolo“20. mesicu pod taktovkou starsich deti. A to jsou oba velmi kooperativni a od mala na svuj vek nadprumerne socialne zdatni. Vetsina deti tohle zacne zvladat mezi 2.-3. rokem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1799
19.4.20 22:08

Však o to „jako krmení“ tam jde. Dcera si bere kabelku a mává, že jako jde pryč. Nejraději si hraje na tatínka, když ten někde zapomene noťas :mrgreen:. Opravdu nejde o nějakou složitou hru s několika hrdiny, ale o základní napodobování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8330
19.4.20 22:28

To co popisujes je funkcni hra umerna veku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3230
19.4.20 22:58

Tvůj syn je úplně v pohodě :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu