Chybějící zub 6 a 7 - lze nahradit jinak než implantáty?

Anonymní
29.1.21 21:29

Chybejici zub 6 a 7

Ahoj holky, pred tydnem mi museli vytrhnout 6 a 7 zub nahore. Jde je nahradit jinak nez implantaty?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7949
29.1.21 21:31

Nemusite nicim a kousejte jen na druhe strane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
29.1.21 21:34

@Cenarius je tam dira jak vrata a opravdu to je neprijemne…takze necim by to zaplnit asi opravdu chtelo🤗

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2099
29.1.21 21:35

Mustek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
29.1.21 21:37

@hani28 a kde ho zachyti? za 5 na jedne strane a na te druhe? osmicky nemam vubec, nevyrostly mi🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14815
29.1.21 21:55

Pokud nemáš osmičku, tak pouze ty implantáty. Díru bych tam nenechávala. Rozjede se ti celá horní čelist.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.1.21 21:56

Můžou se tam dát mikroimplantáty…ta nová korunka se na ně jakovy nacvakne…jinak pokud tam. nechate diru tak za par let zacnou povylezat zuby na protejsi celisti…neno jeden implantat a mezi to mustek…moznosti je vice…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2099
29.1.21 22:26
@Ashleight píše:
@hani28 a kde ho zachyti? za 5 na jedne strane a na te druhe? osmicky nemam vubec, nevyrostly mi🙈

Tak to pak asi jedine ty implantaty… ale poradila bych se se zubarem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.1.21 23:12

Měla jsem stejný problém, mám implantát, zubař udělal mi jeden trošku větší než byla šestka. Ale já mám hodně úzkou čelist, takže sedmička nechybí. Díra tam není. Jsem za to moc ráda. Už ho mám roky. Jiná možnost nebyla. A mezera mi hodně vadila, když jsem se snála, bylo to vidět.

• Citovat
  • Nahlásit
95
30.1.21 19:38

Teoreticky by se dal dát můstek na 4, 5 + volný člen nahrazující 6. Nebo implantát s dvoukorunkou. To ti vše zubař vysvětlí a najede nejvhodnější řešení, jistě zná stav tvého chrupu lépe než holky na emiminu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat