Chybí mi a chtěl bych se vrátit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 14:30
Chybí mi a chtěl by jsem se vrátit

Zdravím ;)
Je nějaká šance na to se vrátit tam odkud jsem před 11 lety odešel?
Ano, byl jsem to já kdo opustil svoji ženu, v tu dobu jsme si každý žil podle svého hádky nadávky vyčítání napadání a asi to tak mělo přijít prostě zblbnul jsem se do mladší kolegyně spálil jsem mosty a odešel jsem od manželky od dětí které v tu dobu byli dospělé 18 +.
Manželka podala žádost o rozvod vše proběhlo v klidu dodnes jsem dobří přátelé a kamarádi.
S kolegyní jsem nějaký čas žil po pár létech se nám narodil syn kterému bude 5 let Oženil jsem se s ní když čekala naše dítě ale opravdu spokojený jsem nikdy nebyl protože jsem pořád cítil jako by mě to táhlo zpět domů. S novou ženou to nebyl nikdy klidný a pohodový vztah často vzájemné hádky nadávky sprostá slova rozchody a zase návraty. Také jsem čekal víc od tohoto vztahu ale cítím že chyba je tak trochu i ve mě nikdy jsem se nedokázal své nové ženě přiblížit tak jak by asi potřebovala. Přiznám se hodně často jsem jí i lhal a nejednal s ní fér a pokud se to dozvěděla tak to opět začalo vše na novo.
O co mi jde? Jsem v tomto manželství nespokojený z toho všeho se odvíjí i mé špatné nálady kdy řvu nadávám někdy i sprostě pak mě to mrzí uvědomuji si to ale je to silnější než já a vím kde je ten problém strašně se mi stýská po domově stýská se mi po tom co jsem mohl mít a co jsem opustil mrzí mě to hrozně rád by jsem držel svojí ex ženu opět v náručí miloval se s ní už by jsem si dokázal vážit všeho co mi poskytla.Na druhou stranu tady mám syna kterého mám strašně rád a svoji nynější ženu mám také pořád rád. Ale rád by jsem spíš řekl že je to zvyk a jediné co mě tu drží je syn také je ale pravda že tady mám takovou tu jistotu že se můžu vrátit když potřebuji. Nynější žena se o domácnost stará dobře uklízí vaří o syna je vzorně postaráno do práce chodí v tomhle jí nemohu vytýkat vůbec nic bohužel i přesto jak jsem psal mě to táhne domů. Naše manželství je bez tolerance, spokojenosti respektu úcty prostě přežíváme. Hodně sme si ublížili jsem si toho vědom jsou i hezké chvilky ale nedokážu je prožít tak jak by jsem si přál. Přeju si je prožívat někde jinde mít klid pohodu a usměvavou ženu.
Má ex žena bydlí s jiným mužem asi 8 let její přítel je cizinec říká mi že je spokojená jen jí mrzí že její přítel je stále ženatý a má pořád podvědomý strach aby jednoho dne neodešel pryč. Hodně se svěřujeme a pomáháme si mohu se u ní vypovídat a vážím si jí za vše co dokázala. Jsem rád je spokojená a její přítel jí dá vše co potřebuje, zabezpečí ji ale také si přiznám jak jsem rád že se doposud nerozvedl a pořád je tam ta malá šance návratu.
Nikdo netuší a neví jak strašně mi chybí zatím si přeji to nechat na anonym díky

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
jege
Ukecaná baba ;) 2309 příspěvků 23.03.19 14:38

2× nevstoupíš do stejné řeky! Jeden vztah jsi kvůli vlastnímu egoismu rozbil, druhý nenaplnil a teď to chceš zopakovat? Nech si zajít chutě a nekaž další životy, za chvilku tě i staronová exmanžeka omrzí a bude Tě to táhnout zpět k malému synovi. Pokud má ex rozum, na tohle nikdy nepřistoupí a kvůli Tvé rozmazlenosti nerozbije rodinu malému dítěti, byť by na to morálně měla právo. :cert:

Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 23.03.19 14:39

Jestli má bývala žena aspoň trochu rozumu, tak na to nepřistoupí ani ve snu. Radši se starej o vztah se současnou ženou a synem

jege
Ukecaná baba ;) 2309 příspěvků 23.03.19 14:42
Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1667 příspěvků 23.03.19 14:43

Tedy zkráceně-zavoněla ti mladá holka tak jsi se celý poblázněný ve středních letech upíchl do nového vztahu, omluvil sis to tím že doma to stejně neklape a samozřejmě mladá chtěla mimčo že, tak proč ne, na starý kolena že.Teď už opadly růžové brýle.Přeješ si jak píšeš pohodu a klid, to by jsi teď prožíval s ex, děti už vyletěly z hnízda, takže ideál.Místo toho vychováváš malé dítě a to je ještě na dloooouho.Mladá žena má jistě také své nároky..Mám tři slova.Dobře ti tak.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 14:49
@Oplatečka píše:
Tedy zkráceně-zavoněla ti mladá holka tak jsi se celý poblázněný ve středních letech upíchl do nového vztahu, omluvil sis to tím že doma to stejně neklape a samozřejmě mladá chtěla mimčo že, tak proč ne, na starý kolena že.Teď už opadly růžové brýle.Přeješ si jak píšeš pohodu a klid, to by jsi teď prožíval s ex, děti už vyletěly z hnízda, takže ideál.Místo toho vychováváš malé dítě a to je ještě na dloooouho.Mladá žena má jistě také své nároky..Mám tři slova.Dobře ti tak.
:potlesk: :potlesk: :potlesk: lip bych to nenapsala
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 14:53

Jsem si vědom toho co jsem provedl.Vrátit to zpět nelze pere se to ve mě .Podělal jsem si život sám vím to.Nedokážu se smát nedokážu se radovat je mi to často vytýkáno prý koukám jako čert nebo kakabus.Jenže jak to překonat když mi chybí to co jsem ztratil a dal by jsem vše za to aby jsem se mohl vrátit.Jsem tím přidušený jako peřinou pořád na ně myslím a nedokážu se soustředit.Nynější žena na mojí ex ženu hodně žárlí a kolikrát mi už řekla aby jsem vypadl spakoval si hadry a vrátil se domů.Nerozumím tomu vyhazuje mě tam přitom jí to vadí.Vše jsem si uvědomil vím že zním trapně co jsem si zavařil tak si mám sežrat kolikrát brečím jak malej harant jak jsem si pohnojil život.Píšete aby jsem se věnoval ženě a dítěti ale já ani nějak nechci nemám potřebu neužívám si to myšlenkama jsem stejně někde jinde a místo ženy a syna si představuji svoji rodinu je mi líto toho co jsem s nima promeškal a nikdy to už nevrátím zpět.Zničil jsem život všem a hlavně sám sobě že já čů! jsem do toho šel!Mohl jsem být v klidu a nenervovat se!Mladá pořád doma držkuje pořád se jí něco nelíbí mě chybí ex žena mám z toho všeho akorát deprese

Náměsíčná
Závislačka 4336 příspěvků 23.03.19 14:54

@Oplatečka a ještě bych dodala. Ex bude uričtě celá žhavá mít doma jeho 5ti leté dítě dalších x let starat se o něj i kdyby 1 za 14 dnů.

Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 23.03.19 14:56

Já, já, já. Tak ty si neuzivas novou ženu a syna? No problemo, tak je opustis, praxi v tom mas, a zkusíš se nacpat zpět k ex, která je zadaná jinde. Někteří chlapi se snad musí pohybovat jen plazením jak slimejsi, neb se rodí bez páteře

Aragua
Ukecaná baba ;) 1516 příspěvků 23.03.19 15:06

A to jako myslis vazne? :lol: Chyba je v tobe, presuny mezi zenami ti ji nevyresi.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1667 příspěvků 23.03.19 15:07
@Anonymní píše:
Jsem si vědom toho co jsem provedl.Vrátit to zpět nelze pere se to ve mě .Podělal jsem si život sám vím to.Nedokážu se smát nedokážu se radovat je mi to často vytýkáno prý koukám jako čert nebo kakabus.Jenže jak to překonat když mi chybí to co jsem ztratil a dal by jsem vše za to aby jsem se mohl vrátit.Jsem tím přidušený jako peřinou pořád na ně myslím a nedokážu se soustředit.Nynější žena na mojí ex ženu hodně žárlí a kolikrát mi už řekla aby jsem vypadl spakoval si hadry a vrátil se domů.Nerozumím tomu vyhazuje mě tam přitom jí to vadí.Vše jsem si uvědomil vím že zním trapně co jsem si zavařil tak si mám sežrat kolikrát brečím jak malej harant jak jsem si pohnojil život.Píšete aby jsem se věnoval ženě a dítěti ale já ani nějak nechci nemám potřebu neužívám si to myšlenkama jsem stejně někde jinde a místo ženy a syna si představuji svoji rodinu je mi líto toho co jsem s nima promeškal a nikdy to už nevrátím zpět.Zničil jsem život všem a hlavně sám sobě že já čů! jsem do toho šel!Mohl jsem být v klidu a nenervovat se!Mladá pořád doma držkuje pořád se jí něco nelíbí mě chybí ex žena mám z toho všeho akorát deprese

Joo, to sis měl rozmyslet když jsi celý říčný hépal po mladé..S takovou si mladá najde mladého co se nebude tvářit jako kakabus a tajně brečet v rožku, a zůstaneš nakonec sám.S ex se můžete kamarádit jak chcete ale věř že ta zrada v ní zahnívá a jen tak ti vesele náruč neotevře, kór když by ji měl na povinných návštěvách obšťastňovat tvůj pětiletý synek.Ber to jako trest a přestaň se litovat.Jsi jak rozmazlené děcko.Mět to doma taky akorát držkuju.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 15:08
@Anonymní píše:

Nechceš zkusit žít sám? Žít si podle sebe, nenervovat se, věnovat se synkovi v klidu, počkat, co ti život přinese? Co je pryč, je už pryč. Možná by s první ženou fungovalo, možná ne. Umíš být sám a nebo by jsi to nezvládl?

jege
Ukecaná baba ;) 2309 příspěvků 23.03.19 15:08
@Anonymní píše:
Nynější žena na mojí ex ženu hodně žárlí a kolikrát mi už řekla aby jsem vypadl spakoval si hadry a vrátil se domů.Nerozumím tomu vyhazuje mě tam přitom jí to vadí.

To je fakt nepochopitelné, že žárlí na někoho, na koho celou dobu myslíš a kvůli komu koukáš doma jako čert nebo kakabus. Rovněž je nepochopitelné, že ji občas kvůli tomu rupnou nervy a raději by Tě neviděla a celé to rozřízla … Určitě bude asi nějaká divná … :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 15:08

Snesu kritiku je oprávněná jenom vina odchodu nebyla jen na mé straně s ex ženou jsme si jeli každý jinak to že jsem potkal nynější ženu bylo spíš vyústění toho všeho.Však píšu rozvod proběhl v poklidu bez scén emocí pořád jsme dobří kamarádi.
Má ex žena mi dala šanci se vrátit zpátky bylo to v době kdy jsem byl s nynější ženou asi rok a neklapalo nám to rozmýšlel jsem se dlouho ale pořád jsem byl asi zaláskován do nynější ženy a nevrátil se domů.
Kdyby jsem dostal tuto nabídku znova neváhal by jsem přijal jí byl by jsem konečně spokojený a věřím že i vztah s nynější ženou by se hodně spravil ale jako partnerku by jsem jí opravdu už nikdy nechtěl .Nevěřím jí hodně mě zklamala nebyl v tom jiný muž ale zklamala mě jinak myslel jsem že je jiná.Jako ona je hodná,pracovitá pomůže každému ale je hodně hysterická labilní neumí se napomenout a ovládat vše řeší hned nekouká na pravo na levo jede a jede jede až do dna.Pak mi vyčítá jak nikdy se nechovala tak jako se chová se mnou neměla potřebu nikdy vyvádět tak jako se mnou za její stav prý můžu já

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 15:12

Nezvládnu nedokážu nechci žít sám to je mi k ničemu.Bylo by to pro mě to poslední

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama