Chybí mi dcera jako miminko

Anonymní
18.9.21 20:40

Chybí mi dcera jako miminko

Zdravím dámy :kytka: Mám skoro 9 měsíční dcerku a každý den myslím jen na to, jak byla miminko. Pořád si říkám, jak bych chtěla vrátit to, jak ji byl týden nebo pár dní :D Asi jsem blázen, ale někdy i brečím, když koukám na ty fotky a videa. Pořád se nedokážu smířit s tím, že už to není to spící a ležící miminko, které jenom kouká a prohlíží si svět :,( Máte to taky někdo? Přeji hezký večer :*

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3856
18.9.21 20:42

Vidíš, a já to mám naopak :mrgreen: dceři je měsíc a já už bych nejradši, aby jí byl rok :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4348
18.9.21 20:43

Synovi je 2,5r a vrátila bych čas o ty 2 r. Už mi to přijde skoro neskutečne. Užívej si to, letí to rychle ať si užiješ jak je teď ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.21 20:47

@Lily Evans No když je mimčo třeba plačtivé nebo věčně nespokojené, tak bych se asi taky těšila :lol: Já se teda těšila, až nám skončí koliky. Ty by měli končit kolem 4-5 měsíce a opravdu to tak bylo :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1233
18.9.21 20:48

Nooo ne :lol: Jako jo, jako mimina jsem si oba syny ‚uzila‘, samozřejmě ze jsou a byli ultra nadherni a roztomilí. ALE pro me je ten první rok, rok a pul proste extremne narocnej a cim větší kluci jsou, tim vic me to bavi. S prvním synem jsem pul roku snad jen kojila a spala a u toho ztrácela vahu, do roka jsem nespala vic, nez dve hodiny v kuse, nektere noci jenom ty dve hodiny. Druhy je znacne pohodovejsi mimino, ale porad je to mimino, co mamu potrebuje porad. Starsi uz je dvouletak a to je naprosta parada, spousta her, vyletu, objevování. Kdyby tak vylezli i dalsi, nadelam si jich treba pet :mrgreen: Takhle hoooodne zvazim do budoucna treti a uprimne jo, uziju si miminko, ale budu odpocitavat kazdej měsíc alespon do toho lozeni. A snad jednou aspon jeden bude chtit mit deti a pak si mile rada mimino vezmu na hodku, dve, ci co snacha (ci zetak) bude potřebovat a jeste radsi ho na vecerni prdeni a kojeni vratim :oops:

Příspěvek upraven 18.09.21 v 20:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.21 20:48

@Leviatan Letí to neskutečně! To období jsem si užívala úplně nejvíc na světě :srdce: Rostou nám ty děti před očima. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
568
18.9.21 20:52

Jen se modli, aby si Tvůj manžel nestýskal, že Ti není pořád 20 a nevyměnil Tě za mladší model :mrgreen:
Ne, vážně, člověk si posteskne, to jo, ale bulet kvůli tomu? Co jen ženské nevymyslí.. Každá životní etapa má svoje..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16128
18.9.21 20:54

Me taky chybi dcera :mrgreen: ne vážně..Mám kluky 9,5roku, 7,5roku a čerstvě 5let. Občas mě přepadne stesk, že jsou už tak strašně velcí a život tak strašně leti. Byla jsme doma s klukama skoro 8let a prijde mi že jsem si to málo uzila :) :) :)

Ale teď to má taky něco do sebe, dá se mnohem více s kluky podnikat, ale zase se řeší jen skola a prace :mrgreen: :mrgreen:

Do čtvrtého bych šla jen v tom případě, že by to byla na 100% holčička. Takže už nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
812
18.9.21 20:55

Proto chci aspoň 3 a delší věkové rozestupy.. :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.21 21:00

@Lojzísek Jsem sama, takže to nehrozí :D A 20 mi zrovna je :lol: :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
3856
18.9.21 21:10
@Anonymní píše:
@Lily Evans No když je mimčo třeba plačtivé nebo věčně nespokojené, tak bych se asi taky těšila :lol: Já se teda těšila, až nám skončí koliky. Ty by měli končit kolem 4-5 měsíce a opravdu to tak bylo :lol:

Vůbec, malá je zlatá, pláče málokdy, spí jak dudek, akorát mě ty miminčí časy moc nebavěj :mrgreen: Ale je fakt že je to snesitelnější než se starší dcerou, ta první tři týdny prořvala snad celý, než jsme se sžily. Pak už pohoda, taky zlatý spinkací dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3253
18.9.21 21:12

Taky mám 9 měsíční a letí to šíleně. Za chvilku budu řešit narozeniny..ale jak už tu nekdo psal. Ten prvni rok je i nejvic náročný a omezující. Se třetím si to užívám, protože už vim, jak rychle to uteče. Vše má svoje a je dobré hledat pozitiva na každém věku. Ja se třeba těším, že zestarnu se svým mužem, budu mit zahrádku a děti za nama budou jezdit s vnoučaty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26530
18.9.21 21:22
@Anonymní píše:
Zdravím dámy :kytka: Mám skoro 9 měsíční dcerku a každý den myslím jen na to, jak byla miminko. Pořád si říkám, jak bych chtěla vrátit to, jak ji byl týden nebo pár dní :D Asi jsem blázen, ale někdy i brečím, když koukám na ty fotky a videa. Pořád se nedokážu smířit s tím, že už to není to spící a ležící miminko, které jenom kouká a prohlíží si svět :,( Máte to taky někdo? Přeji hezký večer :*

Nemám. Děti bych ideálně kupovala až tak od roku výš. :lol:
Nesnáším ležící placky bez interakce. Mám ráda, když můžu s dětmi něco podnikat, když mají to svoje a ploc, když si zafilisofujeme, koukneme spolu na film nebo si zahrajeme deskovku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
18.9.21 21:33

Mám to přesně naopak. Čím je syn starší, tím víc mě veškeré aktivity s ním baví. První tři měsíce mám v mlze, od šestého se to začalo pomalu lámat (začal se plazit).

Teď je mu rok a 9 měsíců (téměr) a je to super. Dá se s ním v rámci možností domluvit a podnikat spousta věcí (s miminem šly taky, ale bez větší interakce).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2979
18.9.21 21:36

Já jsem si vždycky stýskala, když jsem vozila v kočárku svoje druhé dítko, které ještě kolem druhého roku spalo po obědě v kočáře, že už je to naposled, že už bude muset přejít z kočáru do postele, kvůli školce apod. Bylo mi to líto. Pak jsem si řekla, že chvála bohu, že je syn zdravý, že běhá po svých, vyvíjí se, jak má. Že chudinky mámy, které vozí v kočárku starší děti, protože jsou nemocné. A tak to bylo se vším. Jo, občas jsem nad fotkama zavzpomínala, ale byla jsem ráda za pokrok a správný vývoj svých dětí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat