Chybí mi moje bývalá kamarádka

Anonymní
29.4.20 19:31

Chybí mi moje bývalá kamarádka

Dobrý den.
Je mi moc, líto že to takhle dopadlo. Snažila jsem se ji kontaktovat, ale nemá zájem, prý mě už nepotřebuje. :(
Po tom co si našla přítele, jsem se mu moc nezamlouvala a začala se mi vyhýbat…pak jsem se dozvěděla že mě začala i drsně pomlouvat. Rozhádala mě s mýma dalšími kamarádkama. Já jsem ji kontaktovala ještě před tím vším, neměla zájem. Přivezla jsem ji tričko z dovolené, a dosud ho mám ve skříni, už to jsou dva roky. Po tom co jsem ji ho chtěla dát, řekla že se sama ozve a já nepsala. Nepsala půl roku, rok, pak si mě smazala z přátel a začala dělat ty hnusárny. Začala mě nenávidět a nikdy mi neřekla jediný důvod.
Moc mě to bolí. Jak se mám přes to přenést? :( už je to opravdu dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
29.4.20 19:42

Ahoj, taky mám kamarádku, o kterou jsem přišla, a to jsem měla pocit, že jsme spřízněné duše. Občas koukám na její fotky na Instagramu s jinými kamarádkami a také je mi to líto. Dělala jsem pro ni první poslední a nějak to přátelství nakonec prostě vyšumělo, odstěhovala se do jiného města… už je to dost let a pořád mě to mrzí. A o to víc, že najít si v dospělosti pořádnou kamarádku je složité. Myslím, že nám nezbývá, než to nakonec jednoduše přijmout jak to je. :-( A doufat, že se buď naše cesty jednou zase zkříží nebo že se objeví někdo nový. Ale je to bolestivější, než rozchod s klukem, viď? Držím Ti pěsti, ať to brzy překonáš.

• Nahlásit
  • Citovat
9280
29.4.20 19:44

Chápu, že tě to mrzí, ale podle toho, jak se k tobě zachovala, to kamarádka nebyla. Kvůli příteli, kterému ses nelíbila, tě odkopla, a ještě tě pomlouvala? Vykašli se na ní, tokový člověk nestojí za trápen :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nicky_en
29.4.20 19:45
@Anonymní píše:
Ahoj, taky mám kamarádku, o kterou jsem přišla, a to jsem měla pocit, že jsme spřízněné duše. Občas koukám na její fotky na Instagramu s jinými kamarádkami a také je mi to líto. Dělala jsem pro ni první poslední a nějak to přátelství nakonec prostě vyšumělo, odstěhovala se do jiného města… už je to dost let a pořád mě to mrzí. A o to víc, že najít si v dospělosti pořádnou kamarádku je složité. Myslím, že nám nezbývá, než to nakonec jednoduše přijmout jak to je. :-( A doufat, že se buď naše cesty jednou zase zkříží nebo že se objeví někdo nový. Ale je to bolestivější, než rozchod s klukem, viď? Držím Ti pěsti, ať to brzy překonáš. [/citace :srdce: Odkud jsi anonymní? Napiš mi. Mám to naprosto tak stejně. :srdce:
  • Nahlásit
  • Citovat
491
30.4.20 07:08

Možná se časem ozve.

Mě se stalo něco podobného :,(. Osoba, kterou jsem brala jakou mou vlastní maminku, se se mnou před deseti lety přestala ze dne na den bavit, vyloženě za sebou spálila mosty, změnila si telefonní číslo, všude si mě zablokovala, odstěhovala se a změnila práci. I po deseti letech věřím že se zase spolu začneme bavit a budeme pokračovat tam kde jsme skončili :srdce: :srdce:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.20 22:07
@Anonymní píše:
Ahoj, taky mám kamarádku, o kterou jsem přišla, a to jsem měla pocit, že jsme spřízněné duše. Občas koukám na její fotky na Instagramu s jinými kamarádkami a také je mi to líto. Dělala jsem pro ni první poslední a nějak to přátelství nakonec prostě vyšumělo, odstěhovala se do jiného města… už je to dost let a pořád mě to mrzí. A o to víc, že najít si v dospělosti pořádnou kamarádku je složité. Myslím, že nám nezbývá, než to nakonec jednoduše přijmout jak to je. :-( A doufat, že se buď naše cesty jednou zase zkříží nebo že se objeví někdo nový. Ale je to bolestivější, než rozchod s klukem, viď? Držím Ti pěsti, ať to brzy překonáš.
Holky, taky se mi tohle stalo, byli jsme v kontaktu denně, řešili spolu úplně vše, hodiny si volali když jsem se nemohli zrovna vidět, taky jsem dělala první poslední a měla ji upřímně ráda..A jednoho dne z ničeho nic už prostě neodepsala, neozvala se, smazala mě taky postupně, taky koukám na ig já se baví s jejím kamarádama které také znam, sice přes ni ale byli fajn, slavili jsme společně narozeniny, chodili pařit do centra..bylo to fajn, od ty doby nemám už žádnou kamarádku, už nikomu ani nevěřím a už ani nemám chuť hledat, někomu se směřovat, dělat pro někoho vše a dostat zase kudlu do zad. MAM jen přítele rodinu pár „znamych“ a miminko, o to teď hůř ze je člověk s miminkem doma a nemá ani za kým jít, předtím jsem měla alspon práci, ale protože jsme se z Prahy odstěhovali na malomesto odkud pocházíme, ztratila jsem i milovanou Prahu a to co tam měla ráda..
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama