Chybí mi muž a sex!

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.19 23:37
Chybí mi muž a sex!

Ani nevím, jak bych začla. Ale pokusím se svou situaci popsat stručně. Jsem totiž zvědavá jestli měla někdy nějaká žena podobny/ stejný problém.

S partnerem, teď už bývalým, jsme spolu byli bez mála 6 let. Náš vztah nebyl ničím extra jedinečný. Do života jsme si cosi předali. A nakonec jsme se oba vydali vlastní cestou.

Od té doby uplynul už nějaký čas. Jsem stále mladá (pod 30!). A čím dál víc mě začínají přepadat myšlenky na SEX! Během dne, večer. Představuju si, jak se sejdu s nějakým mužem a spolu si užijeme ty intimnosti.. líbání, doteky, hlazení, vášeň, sex, líbání, mužské tělo, teplo, společné chvilky JEN VE DVOU. Naplnit si potřebu.
Můj problém je asi z části ten, že nehledám typický vztah. Opravdu ne e. Ráda bych milence/kamaráda s výhodami.
Mám totiž jinak dost práce, starost o dítě a jiné aktivity mě natolik zaměstnávají, že si snad ani aktuálně na budování nějakého skály pevného vztahu netroufnu. A v neposlední řadě mi to takto vyhovuje.

Co je vlastně má otázka?

Už jsem si všimla, že takoví chlapi nerostou na stromech.. na seznamkách se vyskytují ženáči z dost velké většiny můžu, kteří tam hledají flirt..a to nejspíš není to co chci.
Gigolo? Ano..i to je možnost. Ale platit za to, co ní někdo může dát zdarma? :think:

O Vánocích jsem potkala jednoho muže na vánočním večírku známých. On i já jsme se dost opili. Oba jsme bez partnerů. Neskutečně jsme si sedli a tu noc se opravdu vášnivé pomilovali. Ikdyž vlivem míry opilosti sex netrval bůhví jak dlouho :mrgreen: oba dva jsme si sedli. I jeho tělo..a vybavení se mi vcelku líbilo. Ještě teď ho tam cítím. :oops: jen na něj pomyslim A.. achne!

A proč se mu tedy neozvu? Jediné co o něm vím je křestní jméno. Nikdo ze známých nemá kontakt, vím jen město ve kterém žije. A taky to, že je to prý pěkný de*kař. No. Zkrátka pan záhada :(

Omlouvám se za výlevy..plaší se mi hormony.. prostě mi TO CHYBI! :,(
VSECHNY ZENY SI ZASLOUZI BYT HÝČKANÉ, MILOVANE A JEDNOU ZA CAS I PORADNE O*UKANE!!! :oops: :P

Takže.. jak jste řešily sex v delším období bez stálého partnera???
Vím, že se možná nedočkám pochopení. Ale já zkrátka nejsem puritánka.

Prosím anonym.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Reakce:
Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 16533 příspěvků 04.03.19 23:39

@mrav in 3,2,1

mrav
Nadpozemská drbna 26438 příspěvků 04.03.19 23:43

Tak která z vás dvou chce moji adresu do SZ? :mrgreen: :mavam:

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 16533 příspěvků 04.03.19 23:45

Tak kdo další? @jege @Milan42

Milan42
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 04.03.19 23:46

No tak vidíš zakladatelko. A já zase neúspěšně hledám milenku už 6 měsíců. A jak mi ženská společnost chybí…

Je v tom nějaká spravedlnost? Není!

Ale takový svět prostě je. Jak říká Smrť: „SPRAVEDLNOST NENÍ. JSEM JEN JÁ!“

mrav
Nadpozemská drbna 26438 příspěvků 04.03.19 23:49

Napiš nám, odkud jsi. Třeba se tu nadržený milenec najde. :mrgreen: :mavam:

Milan42
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 04.03.19 23:53
@Mango_Lassi píše:
Tak kdo další? @jege @Milan42

Mango ty jsi taky všude, co? :lol:

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33971 příspěvků 04.03.19 23:54
@Milan42 píše:
No tak vidíš zakladatelko. A já zase neúspěšně hledám milenku už 6 měsíců. A jak mi ženská společnost chybí…

Je v tom nějaká spravedlnost? Není!

Ale takový svět prostě je. Jak říká Smrť: „SPRAVEDLNOST NENÍ. JSEM JEN JÁ!“

Do kamene tesat

Milan42
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 04.03.19 23:57
@Denisa76 píše:
Do kamene tesat

Není to zmé hlavy. To pan spisovatel Terry Pratchett

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.19 23:59

Proč nechceš seznamku?

Mně naopak přijde, že na tvůj typ vztahu se tam dají najít zajímaví muži. Moje zkušenost je v tomto ohledu dobrá… ;)

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33971 příspěvků 05.03.19 00:02
@Milan42 píše:
Není to zmé hlavy. To pan spisovatel Terry Pratchett

Zrovna jsem se na tě na to chtěla zeptat. Děkuji :kytka:

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33971 příspěvků 05.03.19 00:06
@Anonymní píše:
Ani nevím, jak bych začla. Ale pokusím se svou situaci popsat stručně. Jsem totiž zvědavá jestli měla někdy nějaká žena podobny/ stejný problém.

S partnerem, teď už bývalým, jsme spolu byli bez mála 6 let. Náš vztah nebyl ničím extra jedinečný. Do života jsme si cosi předali. A nakonec jsme se oba vydali vlastní cestou.

Od té doby uplynul už nějaký čas. Jsem stále mladá (pod 30!). A čím dál víc mě začínají přepadat myšlenky na SEX! Během dne, večer. Představuju si, jak se sejdu s nějakým mužem a spolu si užijeme ty intimnosti.. líbání, doteky, hlazení, vášeň, sex, líbání, mužské tělo, teplo, společné chvilky JEN VE DVOU. Naplnit si potřebu.
Můj problém je asi z části ten, že nehledám typický vztah. Opravdu ne e. Ráda bych milence/kamaráda s výhodami.
Mám totiž jinak dost práce, starost o dítě a jiné aktivity mě natolik zaměstnávají, že si snad ani aktuálně na budování nějakého skály pevného vztahu netroufnu. A v neposlední řadě mi to takto vyhovuje.

Co je vlastně má otázka?

Už jsem si všimla, že takoví chlapi nerostou na stromech.. na seznamkách se vyskytují ženáči z dost velké většiny můžu, kteří tam hledají flirt..a to nejspíš není to co chci.
Gigolo? Ano..i to je možnost. Ale platit za to, co ní někdo může dát zdarma? :think:

O Vánocích jsem potkala jednoho muže na vánočním večírku známých. On i já jsme se dost opili. Oba jsme bez partnerů. Neskutečně jsme si sedli a tu noc se opravdu vášnivé pomilovali. Ikdyž vlivem míry opilosti sex netrval bůhví jak dlouho :mrgreen: oba dva jsme si sedli. I jeho tělo..a vybavení se mi vcelku líbilo. Ještě teď ho tam cítím. :oops: jen na něj pomyslim A.. achne!

A proč se mu tedy neozvu? Jediné co o něm vím je křestní jméno. Nikdo ze známých nemá kontakt, vím jen město ve kterém žije. A taky to, že je to prý pěkný de*kař. No. Zkrátka pan záhada :(

Omlouvám se za výlevy..plaší se mi hormony.. prostě mi TO CHYBI! :,(
VSECHNY ZENY SI ZASLOUZI BYT HÝČKANÉ, MILOVANE A JEDNOU ZA CAS I PORADNE O*UKANE!!! :oops: :P

Takže.. jak jste řešily sex v delším období bez stálého partnera???
Vím, že se možná nedočkám pochopení. Ale já zkrátka nejsem puritánka.

Prosím anonym.

Nijak.. brala a beru vše tak jak přijde. Každopádně nikdy nehledám ono vždy vše přišlo samo :kytka:

Milan42
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 05.03.19 00:07
@Denisa76 píše:
Zrovna jsem se na tě na to chtěla zeptat. Děkuji :kytka:

Jestli neznáš, tak doporučuji. Nelekni se toho počtu knih a začni pěkně od první.
Výborný relax, skvělá legrace a přitom i hromada hlubokých myšlenek!

• Barva kouzel
  • Lehké fantastično
  • Čaroprávnost
  • Mort (tady se Smrtě dočkáš vrchovatě)

Tisíce děkovných dopisů, budeš jistě spokojená. :lol:

není možná
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 05.03.19 00:09
@Milan42 píše:
Mango ty jsi taky všude, co? :lol:

Ona tyhle ujeté anonymní diskuse zakládá. :mrgreen:

Příspěvek upraven 05.03.19 v 00:10

Milan42
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 05.03.19 00:10
@Anonymní píše:
Proč nechceš seznamku?Mně naopak přijde, že na tvůj typ vztahu se tam dají najít zajímaví muži. Moje zkušenost je v tomto ohledu dobrá… ;)

Ano na tenhle typ vztahu existuje specializovaná seznamka … jejíž URL tady nemůžu dát. Ale má v názvu slovo milenecke a pak druhé slovo.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Váš příspěvek
Reklama