Chybí mi vášeň a respekt ve vztahu, touha po jiným muži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 13:37
Chybí mi vášeň a respekt ve vztahu, touha po jiným muži

Ahoj, chtěla bych se Vás upřímně zeptat. Chodím s přítelem, jsme spolu rok a půl. Je o něco starší já, mně je 24 let. Předem bych chtěla říct, že věk s tím v tomto případně nesouvisí. Mám přítele moc ráda, je to vzorný otec dětí (z předešlého vztahu), můžu se na něj spolehnout, upřímně mě miluje. Byl 8 let sám po rozchodu s ex bez jakéhokoli vztahu. Prošli jsme si obdobím, kdy jsme na sebe naráželi. Do nedávna ale se nám dařilo spolu celkem hezky vycházet. Poslední dobou (2 měsíce) máme celkem velkou krizi. Hodně na sebe narážíme, máme jiný pohled na věci, on si myslí, že má vždy pravdu a že já mu naschvál oponuju. Po pár pivech je urýpaný nebo naopak se chce pořád mazlit a na to zase nemám náladu já. Chybí mi od něj respekt a tolerance mě, jako osobnosti. Někdy mám pocit, že jsem další třetí dítě a má potřebu mě vychovávat. Několikrát denně mě nějakým způsobem „setře“ a na konec, když toho mám plný zuby a ozvu se, tak se mi omlouvá. Často jsme naráželi zároveň na problém v sexu. Já jsem mladá a mám sex ráda, potřebuju k tomu ale občas vášeň a jiskru. Nedávno mi řekl, že nám ženám stačí jenom roztáhnout nohy, že chlapy to mají o dost těžší :pocitac:… v tu chvíli mi bylo na zvracení. Poslední dobou na to nemám chuť, včera mi bylo řečeno, že když nechci, že si teda někoho najde… nijak se nesnaží, abych byla třeba v sexu spokojená i já. Další problém je ten, že se mi pochopitelně za nějaký čas naskytla příležitost (sexuální) s mužem, který je taky zadaný a hrozně mě přitahuje. Mám pocit, že se tomu neubráním. Je mezi námi velká jiskra. Nevím co s tím, je mi ho pak líto jak se omlouvá… :zed: :nevim: Budu ráda, pokud mi řekněte svůj názor. Děkuju.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineLioness34
Zasloužilá kecalka 965 příspěvků 09.08.18 13:40

Nemáte deti - jsi mladá - nohy na ramena a pryč…

Russet
Extra třída :D 11725 příspěvků 09.08.18 13:44
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se Vás upřímně zeptat. Chodím s přítelem, jsme spolu rok a půl. Je o něco starší já, mně je 24 let. Předem bych chtěla říct, že věk s tím v tomto případně nesouvisí. Mám přítele moc ráda, je to vzorný otec dětí (z předešlého vztahu), můžu se na něj spolehnout, upřímně mě miluje. Byl 8 let sám po rozchodu s ex bez jakéhokoli vztahu. Prošli jsme si obdobím, kdy jsme na sebe naráželi. Do nedávna ale se nám dařilo spolu celkem hezky vycházet. Poslední dobou (2 měsíce) máme celkem velkou krizi. Hodně na sebe narážíme, máme jiný pohled na věci, on si myslí, že má vždy pravdu a že já mu naschvál oponuju. Po pár pivech je urýpaný nebo naopak se chce pořád mazlit a na to zase nemám náladu já. Chybí mi od něj respekt a tolerance mě, jako osobnosti. Někdy mám pocit, že jsem další třetí dítě a má potřebu mě vychovávat. Několikrát denně mě nějakým způsobem „setře“ a na konec, když toho mám plný zuby a ozvu se, tak se mi omlouvá. Často jsme naráželi zároveň na problém v sexu. Já jsem mladá a mám sex ráda, potřebuju k tomu ale občas vášeň a jiskru. Nedávno mi řekl, že nám ženám stačí jenom roztáhnout nohy, že chlapy to mají o dost těžší :pocitac:… v tu chvíli mi bylo na zvracení. Poslední dobou na to nemám chuť, včera mi bylo řečeno, že když nechci, že si teda někoho najde… nijak se nesnaží, abych byla třeba v sexu spokojená i já. Další problém je ten, že se mi pochopitelně za nějaký čas naskytla příležitost (sexuální) s mužem, který je taky zadaný a hrozně mě přitahuje. Mám pocit, že se tomu neubráním. Je mezi námi velká jiskra. Nevím co s tím, je mi ho pak líto jak se omlouvá… :zed: :nevim: Budu ráda, pokud mi řekněte svůj názor. Děkuju.

Na co čekáš? Až zahřmí? Vzorný otec dětí a jinak hulavát.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 13:51

@Russet
Vím, že to bude znít jako klišé..ale vím, že je to v jádru hodný chlap. Kdyby se cokoliv dělo, tak vím, že se o mě postará a bude stát při mě. Bydlíme spolu…nechci to ještě úplně vzdát. Spíš se ve mně vře ta touha po jiným muži :nevim:

elinka90
Závislačka 2523 příspěvků 09.08.18 13:53

Už jsi to tu psala včera. Co chceš slyšet víc?

Šarlota4
Echt Kelišová 9888 příspěvků 09.08.18 13:54

Proc zakladas diskuzi znovu? To same jsi psala vcera

malá_holka
Kelišová 5417 příspěvků 09.08.18 13:55
@Anonymní píše:

dyť říkám, kámen cihlu, opice s tabletem :nevim: když se neubráníš, není co řešit.

Sworley
Generální žvanilka 20459 příspěvků 09.08.18 13:57

Nebylo to tu už,neni to ten jak lemtá pivo a prdí?? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 13:57

@elinka90 @Šarlota4
no jo… :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 13:58
@Sworley píše:
Nebylo to tu už,neni to ten jak lemtá pivo a prdí?? :think:
:potlesk: :potlesk: :potlesk: no jo, když mě přišlo potom, že jsem ho tady vybarvila jak největšího prdomila :D :D

sanyv
Povídálka 31 příspěvků 09.08.18 13:58

Zní to, jako bys to nechtěla vzdát kvůli tomu, že spolu bydlíte… Měla by ses zvládnout postarat o sebe sama a nebýt závislá na chlapovi. Takového hulváta bys pak k ničemu nepotřebovala a bylo by ti krásně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 14:00
@sanyv píše:
Zní to, jako bys to nechtěla vzdát kvůli tomu, že spolu bydlíte… Měla by ses zvládnout postarat o sebe sama a nebýt závislá na chlapovi. Takového hulváta bys pak k ničemu nepotřebovala a bylo by ti krásně.

já zázemí případně mám…v tom problém není…spíše je mi to všechno líto…i kvůli jeho dětem, mám je hrozně ráda :( ale co potom chci že jo…to je těžký no :nevim:

Petule030
Kelišová 5760 příspěvků 1 inzerát 09.08.18 14:01

Nebude to lepší, rozejdi se, ať už chceš nebo nebo nechceš spát s jiným. Sex hrůza, je to sobec a navíc si tě neváží, chová se k tobě jako k dítěti. Tohle se bude jen stupňovat. :nevim:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8312 příspěvků 09.08.18 14:03

jestli se nemůžeš udržet, tak je to všechno v pořádku a jdi do toho, to je zcela dostatečná omluva :kytka:

Petule030
Kelišová 5760 příspěvků 1 inzerát 09.08.18 14:05

A že máš ráda jeho děti… Až bys měla svoje dítě, ty jeho by ti začaly vadit a vadilo by ti, že se otec nevěnuje plně vašemu dítěti. Tady bys o tom v diskuzích mohla přehrabovat vidlema… Sama cítíš, že to není v pořádku. Jinak bys tu nezáklada diskuze 2 dny po sobě.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Mareš překvapil: Umí se nadchnout i pro jiné věci, než je jeho „soukoncertí“

Vánoce se kvapem blíží a ještě než Leoš Mareš (42) překvapí choť Moniku a své... číst dále >

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >