Chybí Vám nějaká aplikace, kterou byste uvítali?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.18 21:01
Chybí Vám nějaká aplikace, kterou byste uvítali?

Ahoj všichni, chci se zeptat, zda vám chybí nějaká mobilní aplikace, kterou byste uvítali a která by mohla něco zlepšit nebo by řešila nějaký problém? Ať jde o cokoliv, vaše nápady uvítám.
Momentálně mám nějaký volný kapitál, tak bych se klidně pustila do vývoje nějaké mobilní aplikace co by nám v něčem pomohla nebo ulehčila práci :think: :nevim:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.18 21:06

Třeba aplikace emimina? :lol:

joud1s
Nováček 2 příspěvky 14.11.18 21:29
@Anonymní píše:
Třeba aplikace emimina? :lol:

Tak mi nejprve sežeňte všechny kontakty na lidi co jsou tady, ať tam někdo chodí :D

Jeanny21
Kecalka 107 příspěvků 14.11.18 21:39

Tak já se hlásím, že chodit budu :P

Limi123
Závislačka 3679 příspěvků 14.11.18 21:41

Tak za me, pokud by byla aplikace, ktera by sdruzovala ruzne informace o detskych hernach, koutcich a akcich dle aktualni lokality, tak bych ji vyuzivala. Ale to by se ti asi nevyplatilo.

Historicky mi chybela aplikace s hrami typu Times Up, aktivity etc., kdyz clovek jede treba autobusem nebo autem, je na vylete nebo pod stanem a chce si zahrat. Aby to generovalo slova k hadani atp.

Jana-86
Povídálka 49 příspěvků 14.11.18 21:48
@Limi123 píše:
Tak za me, pokud by byla aplikace, ktera by sdruzovala ruzne informace o detskych hernach, koutcich a akcich dle aktualni lokality, tak bych ji vyuzivala. Ale to by se ti asi nevyplatilo.

Přesně to jsem také chtěla uvést, že bych velice ocenila. Seznam babyfriendly míst v dané lokalitě, včetně hotelů, restaurací atd. Též třeba nejbližší školku, jesle či koutek nabízející jednorázové hlídání.

bublinek
Kelišová 5206 příspěvků 14.11.18 22:13

Apikace pro práci s úřady. Pokud potřebuji vyřešit důchod, jakýkoli příspěvek nebo vše týkající se stavby. Zadala bych co potřebuji a apka by mi vypsala jaké dokumenty potřebuji a kde je vyřídím.

mrav
Neúnavná pisatelka 19661 příspěvků 14.11.18 22:34
@joud1s píše:
Tak mi nejprve sežeňte všechny kontakty na lidi co jsou tady, ať tam někdo chodí :D

Kontakt dám pouze do SZ :mavam:

MartinKa36
Závislačka 3446 příspěvků 14.11.18 22:48

aplikace kterou vyfotim zenskou a aplikace mi napise odkud je, kolik je jí let zda je zadaná a její telefoní číslo.

Aslanka
Povídálka 23 příspěvků 14.11.18 23:02

Aplikace kde mužů nafotit jakékoli jídlo a pití a ukáže to kalorií ,ma to mít nový Huawei ,ale ten stojí 25 tis.Takze rada by takovou aplikace stáhla

Uživatel je onlineMaui52
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 14.11.18 23:28

Aplikace, ve které mohu omezit prohlížení fotografie. Napr. Někomu ukazuji fotku a on si začne přejíždět doprava nebo do leva, kde uz jsou ale fotky, které nechci, aby viděl. Takže označit třeba 5 fotek, nějak je “uzamknout” a dat k prolistovani.

joud1s
Nováček 2 příspěvky 14.11.18 23:34
@Maui52 píše:
Aplikace, ve které mohu omezit prohlížení fotografie. Napr. Někomu ukazuji fotku a on si začne přejíždět doprava nebo do leva, kde uz jsou ale fotky, které nechci, aby viděl. Takže označit třeba 5 fotek, nějak je “uzamknout” a dat k prolistovani.

pěkný, ale tohle by použivalo tak 10 lidí z několika tisíc, takže to nezaplatí ani vývoj (preci jen jsem jiz par projektu delala) :?

Barborka93
Kecalka 194 příspěvků 15.11.18 00:04

Ahoj, spis se jdu zeptat na tip.
Doma se ted nudim v těhotenství a tak mobil pouzivam docela casto, tak jsem se chtela zeptat, jestli nevi nejaka z vas peknou apku pro nas zensky, neco jako zena.cz nebo pro zeny.cz.
Kdyz se clovek nudi, tak at si neco hezkyhp precte. Kdyz to otevru na googlu, tak je zam milion reklam a nez se proklikam, uz me to otravuje. Diky za tipy :hug: :palec: :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >