Chybí zuby stydím se

Anonymní
3.4.21 12:46

Chybí zuby stydím se

Ahoj chci se zeptat chybí mi už nějaký zuby hodně sem to zanedbala a teď mi Zubařka řekla ze nejdou 3-4 opravit tak sem se objednala na soukromou kliniku měl to někdo podobně? čím ste nahradily chybějící zuby? Na implantáty nemám bohužel teď jen na opravu podle toho kolik bude potřeba mám tam prý hluboký kaz a nejde prostě opravit. Sem z toho nešťastná v depresích mám 2 děti. Nevím jak to vše udělat abych zuby ještě měla mám přední nahoře na jedné straně chybí stoličky na druhé jeden zub dole v zadu taky chybí.. vím ze si za to z části můžu sama..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25928
3.4.21 12:48

Ne, za to si komplet můžeš sama. Jestli nemáš na implantáty nebo korunky tak možná tak umělá náhrada :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.21 12:50

@pikola tak já si cistila ne úplně pravidelně ale cistila.. i ústní vodu přes den.. a stejně po prvním těhotenství mi ještě opravila Zubařka ale teď už to prý nejde nebyla sem v těhotenství. Snad mi tam poradí co a jak.. co půjde a co ne. Je hodně lidí s horšíma zubama co sem koukala na net na před a po..

• Citovat
  • Nahlásit
317
3.4.21 12:51

Když někomu chybí šestka a dal, tak pohoda, ale představa, že mi chybí zub vepredu? Ja bych si vzala klidně i úvěr! Zuby jsou základ!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2210
3.4.21 12:58
@Anonymní píše:
@pikola tak já si cistila ne úplně pravidelně ale cistila.. i ústní vodu přes den.. a stejně po prvním těhotenství mi ještě opravila Zubařka ale teď už to prý nejde nebyla sem v těhotenství. Snad mi tam poradí co a jak.. co půjde a co ne. Je hodně lidí s horšíma zubama co sem koukala na net na před a po..

Určitě, se zubama se dají dělat zázraky… připrav se ale na to, že to rozhodně není zadarmo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10439
3.4.21 13:00

Já si myslím, že tohle řeší daleko více lidí, než si myslíš, kdo má jen tak třeba 70k na opravu tří zubů. Manželovi dělali jen korunku a nechal tam přes 10k korun. Možnosti prober se zubařem a uvidíš. Ale i umělá částečná náhrada (nasazovací můstek) se hradí, pokud vím. Na pojišťovnu jde snad jen úplná zubní náhrada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1853
3.4.21 13:01

Každý mesic dej nějaký peniz stranou a snad časem to půjde napravit. Ale asi jen novym zubem. Nebo popros kamaradky, rodinu o hlidani a jdi na brigádu. Bohužel se to neda jinak zachranit, než si vydelat na nový. A denně čistit a jednou ročně na dentalni hygienu, některé pojišťovnu dentalku proplaceji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.21 13:03

@heluska1992 @pikola tak já si cistila ne úplně pravidelně ale cistila.. i ústní vodu přes den.. a stejně po prvním těhotenství mi ještě opravila Zubařka ale teď už to prý nejde nebyla sem v těhotenství. Snad mi tam poradí co a jak.. co půjde a co ne. Je hodně lidí s horšíma zubama co sem koukala na net na před a po.. já normálně přední zuby mám ale spicaky mám špatný a ty prý nejdou dole.. ale nebolí mě nic.. tak uvidim co mi řeknou..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.21 13:04

@heluska1992 ano to je pravda mě chybí spíš zadní zuby.. ty přední mám.. ale taky ne úplně krásný.. ale jsou i lidi s horšíma zubama..

• Citovat
  • Nahlásit
317
3.4.21 13:06
@Anonymní píše:
@heluska1992 ano to je pravda mě chybí spíš zadní zuby.. ty přední mám.. ale taky ne úplně krásný.. ale jsou i lidi s horšíma zubama..

Ja si i v 28 dala rovnátka!
A pak si je necham i vybelit. Zuby řeknou o člověku dost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25928
3.4.21 13:09
@Anonymní píše:

No, neměla by ses spokojit s tím, že má spousta lidí horší zuby. Dentální hygiena tam jsi asi taky nikdy nebyla, co? Já nechápu, jak někomu vůbec můžou chybět nějaký zuby i kdyby zadní 8o kromě osmiček

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.21 13:11

@pikola protože špatná Zubařka nespíš vždy řekla ze něco když začne bolet půjde ven.. stoličky už kvůli ní nemám kdyby tenkrát opravila měla bych je nebo sem tenkrát měla jít k jinýmu zubaři.. lituju toho od teď.. na dentální hygieně sem byla jen dvakrát no potom sem už nešla..

• Citovat
  • Nahlásit
359
3.4.21 13:16

Dej si zatím protézu a šetři. mám to za sebou cca 3 roky. zubařka mi v 16 vytrhla mléčné horní špičáky, že proto nerostou druhé. Prd. Nerostly další 2 roky :D nosila jsem protézu a pak jsem musela na zákrok, aby mohly sestoupit. Nikdo to nevěděl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.21 13:17

@heluska1992 to je sice pěkný no ale někdo má hold problémy.. nevím čím to ještě může být.. četla sem o hodně lidech co to měli stejný.. nebo podobný hold nechám opravit co půjdou a pak budu šetřit na ty zadní.. chci to řešit dokud to jde 😏 🙈

• Citovat
  • Nahlásit
23793
3.4.21 13:17
@Anonymní píše:
@pikola protože špatná Zubařka nespíš vždy řekla ze něco když začne bolet půjde ven.. stoličky už kvůli ní nemám kdyby tenkrát opravila měla bych je nebo sem tenkrát měla jít k jinýmu zubaři.. lituju toho od teď.. na dentální hygieně sem byla jen dvakrát no potom sem už nešla..

Tak špatná zubařka, jo? Tak hlavně, že je na koho svádět vlastní zodpovědnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat