Chybné určení potratu - stalo se někomu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kiari
Nováček 10 příspěvků 12.04.18 08:47
Chybné určení potratu - stalo se někomu?

Zdravím všechny, chtěla bych se asi jen podělit nebo uklidnit, že to není zase tak ojedinělé. 1.4. se mi ukázala slaboučká druhá čárka, 3.4. už byla silnější a test ukázal 1-2 týdny od oplodnění. (Poslední MS 23.2.2018) Volala jsem tedy ke svému doktorovi a objednala se na 9.4. na potvrzení. Nicméně 4.4. ráno jsem začala silně krvácet, odpoledne odcházely i „kusy“, volala jsem znovu a ještě ten den jela k lékaři (můj tam nebyl, tak k náhradnímu s ne moc dobrou pověstí), který provedl ultrazvuk a oznámil mi, že těhotenství tam bylo, ale to krvácení byl potrat, vzali mi krev, druhý den přišla SMS s hodnotou hCG (304), která prý odpovídá hodnotám po potratu a ať v pondělí 9.4. přijdu na kontrolní ultrazvuk, aby se potvrdilo, že odešlo vše a nebudu tedy muset na revizi. Když jsem přišla v pondělí, už tam byl můj gyndr. Povídali jsme si, udělal mi ultrazvuk a oznámil, že jsem „úplně normálně těhotná“ a bublina má 4mm. Ale tato velikost prý neodpovídá stáří těhotenství, musela být tedy později ovulace. Že jemu se zdá vše v pořádku. Ten den jsem dělala test a byl mnohem silnější než před údajným potratem. Je možné, že vážně první doktor vážně nic neviděl? Děkuji moc. K.

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 11490 příspěvků 12.04.18 08:56

Je u mě mudr nenašel těhotenství ve 12tt

Uživatel je onlineFjodorka
Extra třída :D 11022 příspěvků 12.04.18 08:59

4 dny po duchu na testu nemohl vidět vůbec nic. Je to příliš brzy.
To je tak, když se běží k lékaři pár dní po oplodnění, na všechny závěry je příliš brzy.
Prostě je třeba teď pár týdnů počkat.

P4ja
Závislačka 3587 příspěvků 12.04.18 09:00

@Kiari Je to možné, a proto si myslím, že hned letět na potvrzení je zbytečné. A pokud jsi krvácela, tak nc moc vidět nemusel. Klidně tam mohla být 2 embrya a nebo opravdu dojít k oplodnění později.

doumi
Závislačka 4991 příspěvků 12.04.18 09:01

U prvního jsem měla to stejné. V 7tt mě zastupující doktorka poslala na potrat pro neprosperující těhotenství. Šla jsem k ní také kvůli krvácení. Nešla jsem na něj, počkala jsem si na svého doktora a teď místo potratu mám 4 letého chlapečka…

Petruna21
Echt Kelišová 9219 příspěvků 12.04.18 09:10

Tak asi možné to je :nevim: ale buď ráda že to je tak ja to je a vše je v pořádku :kytka:

chs.jasmin
Kelišová 6599 příspěvků 12.04.18 09:13

@Kiari

Ahoj,

ano je to možné, první UZ byl opravdu velmi brzy. Není to neschopnost doktora, i tvuj by pravděpodobně nic neviděl. Krvácení mohlo být hnízdění a kusy sražená krev, nebo byly dvě a jedno se neudrželo.
Bud ted chvíli opatrná, netahej se s těžkými věcmi a odpočívej.
Gratuluji k těhotenství :kytka:

Zabatko
Závislačka 3874 příspěvků 12.04.18 09:15

Počkej a uvidíš, to je ten problém časného testování, nemá smysl chodit k doktorovi dřív než v nějakém 11. týdnu. Mně nenašli těhotenství v 9. týdnu a strašili mě mimoděložním. V dalších těhotenstvích jsem na to už kašlala a šla až později rovnou pro průkazku.

dickys
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 12.04.18 09:29

Určitě to možné je, tak brzo není na ultrazvuku nic vidět, doktor holt vzhledem k většímu krvácení usoudil, že se jedná o potrat. Tak ať už vše probíhá bez problémů 8)

markyj
Závislačka 3909 příspěvků 12.04.18 09:57

@Kiari možné to je, na první utz jsi se objednala moc brzy. Divím se, že tě tak brzy vůbec objednal :nevim:
Důležité je, že je vše v pořádku.

Markéta80
Hvězda diskuse 37236 příspěvků 12.04.18 09:58

@Kiari při tak nízké hodnotě hcg tam ani nic vidět nemohl ;)

novakova.t
Závislačka 2716 příspěvků 12.04.18 10:16

Já šla 20.11 na krev protože ms jsem mela někdy zari/rijen a nevěděla jsem kdy presne :nevim:. Hcg 2…ok tak nic.. Tak me pak boleli měsíc prsa tak říkám udělám si test a 20.12 jsem zjistila ze jsem těhotná…okamzite dalnice :lol: Cumela jsem jak pero z gauče… Na utz jsem byla v 7tt :jazyk: A tlouklo srdicko

kacakaca
Ukecaná baba ;) 2274 příspěvků 12.04.18 10:19

Udajne jde neco videt od hcg 1000, takze nemusel nic videt. A ovulace mohou byt i dve behem mesice, takze vse muze byt naprosto v poradku. Trpelivost.

Kiari
Nováček 10 příspěvků 13.04.18 08:56

Ahoj holky, moc děkuju za reakce, jsem o něco klidnější :) Pozvali si mě takhle brzy asi kvůli termínu poslední MS, která byla v tom únoru. Tak snad bude všechno ok. Ještě jednou díky :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePána blokl správce YouTube, přišel o vše. Všechno vyřeším, utěšuje se

Známý Youtuber MikeJePán dojel na své provokování. Byl mu zablokován kanál na... číst dále >

Královská svatba: Proč byli mezi hosty Clooney, Beckhamovi nebo Serena?

O víkendu si královské ano řekli Američanka Meghan Markle (36) a princ Harry... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama