Chystám se na čtvrtý císařský řez

145
19.3.17 21:07

Chystám se na čtvrtý císařský řez

Zdravím, holky jste tu některá po 4 cisarich? Nebo se některá chystáte? Já jsem po třech cisarich, aktuálně v 6tydnu těhotná… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2605
19.3.17 21:08

Tož gratuluju… Pokud máš jizvy v pohodě, problém by být nemusel, nicméně… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4877
19.3.17 21:10

Kdy naposledy byl císař? Může to byt risk, taky záleží na. stavu jizvy. Jinak gratuluji a hodně štěstí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145
19.3.17 21:16

@Nowuka2 @Moniňoň Mám odstup od posledního císaře 12 let, jizvu sem si nechala zkontrolovat asi od pěti doktorů a jizvy prý dobrý v nejslabším místě 6mm, tak doufám že to vše dobře dopadne :srdce: Prostě musí. Rodit se chystám u Apolináře, mají tam zkušenosti i s pěti, šesti císařskými řezy, tak jim budu věřit… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4877
19.3.17 21:26
@Věra8057 píše:
@Nowuka2 @Moniňoň Mám odstup od posledního císaře 12 let, jizvu sem si nechala zkontrolovat asi od pěti doktorů a jizvy prý dobrý v nejslabším místě 6mm, tak doufám že to vše dobře dopadne :srdce: Prostě musí. Rodit se chystám u Apolináře, mají tam zkušenosti i s pěti, šesti císařskými řezy, tak jim budu věřit… :lol:

Tak to je dlouhá doba, to bude v cajku. Přeju ti to :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6018
19.3.17 21:29

:mavam: před čtyřmi lety jsem byla na pokoji u Apol. s paní po pátém CS, 12 let je dlouhá doba, mělo by to být ok ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145
19.3.17 21:32

@Eva 13 Ani nevíš jak moc jsi mě potěšila :hug: Mě doktor říkal že dělal pátý i šestý císař, ale dumala jsem nad tím zda mě jen neuklidnuje, tak to je super… :srdce: :dance: a paní se cítila určitě úplně ok, že? :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6018
19.3.17 21:34
@Věra8057 píše:
@Eva 13 Ani nevíš jak moc jsi mě potěšila :hug: Mě doktor říkal že dělal pátý i šestý císař, ale dumala jsem nad tím zda mě jen neuklidnuje, tak to je super… :srdce: :dance: a paní se cítila určitě úplně ok, že? :potlesk:

to si piš, byla naprosto v klidu, držím palce, bude to ok :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145
19.3.17 21:37

@Eva 13 Moc ti děkuji :hug: přeji moc štěstí i tobě :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6018
19.3.17 21:38
@Věra8057 píše:
@Eva 13 Moc ti děkuji :hug: přeji moc štěstí i tobě :palec:

děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30296
19.3.17 21:43

Ja po ctyrech SC, mam dovoleno od primare tehitnet klidne dal, budu li chtit.
Pokud nebyly komplikace, je to zcela OK.
Neboooj :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145
19.3.17 21:48

@farska Tak to je supeeer :potlesk: to ráda slyším :hug: a jak si se cítila po čtvrtém? A ještě dotaz kde si rodila? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21807
19.3.17 21:50
@farska píše:
Ja po ctyrech SC, mam dovoleno od primare tehitnet klidne dal, budu li chtit.
Pokud nebyly komplikace, je to zcela OK.
Neboooj :palec:

a budeš? :mrgreen: Šest holčiček, to už by byla pěkná partička :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30296
19.3.17 22:01
@Věra8057 píše:
@farska Tak to je supeeer :potlesk: to ráda slyším :hug: a jak si se cítila po čtvrtém? A ještě dotaz kde si rodila? :think:

Za mne jedine a pouze KRNOV.
At jsi zblizka nebo zdaleka, maji rodinne pokoje i na ubytovani pred porodem ajsou zvykli, ze k nim jezdi maminy pres celou republiku(i dal).Nevim, kde jinde nabizeji moznost otce na sale po celou dobu porodu a kd ejinde si muzes vzit na hrud mimouse takrka IHNED po vytazeni z bricha ( a tam si ho nechat libovolne dlouho, treba uz nafurt):)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30296
19.3.17 22:01
@pe-terka píše:
a budeš? :mrgreen: Šest holčiček, to už by byla pěkná partička :palec:

No to nevim, okolnosti tomu nenasvedcuji a ja uz se moc necitim, vekem jsem spis babicka;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama