Reklama

Chystáme se na snažení v roce 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Esmara
Povídálka 39 příspěvků 04.01.17 14:50
Chystáme se na snažení v roce 2017

Ahoj holky:-) Je to někdo, kdo se plánuje letos, ale ne ještě úplně hned, začít snažit?:-) Kdy plánujete? :kytka: My se máme v květnu stěhovat, takže začneme asi až v novém, ale nemůžu se už dočkat! :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

sakota
Kelišová 5458 příspěvků 04.01.17 14:53

Možnáááá, možná, když budu hrozně statečná, tak někdy koncem roku. ;)

Esmara
Povídálka 39 příspěvků 04.01.17 14:54
@sakota píše:
Možnáááá, možná, když budu hrozně statečná, tak někdy koncem roku. ;)

Jak to myslíš, když budeš statečná? :D

lisma
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 1 inzerát 04.01.17 15:00

My určite, teraz som po revízii kvôli zamlklému tehotenstvu, tak nemôžeme hneď, ale za 2-3 mesiace už snáď áno. Neviem sa dočkať :)

Příspěvek upraven 04.01.17 v 16:24

sakota
Kelišová 5458 příspěvků 04.01.17 15:01

@Esmara Mrská se mi tu na dece pětiměsíční holčina. Tak jestli usoudím, že jsem schopná přežít dvouletý rozestup mezi děckama. Jako zatím je docela hodná, takže ZATÍM by to asi šlo. :D Ale kdo ví, jak to uvidím za půl roku…

Markéta N.V.
Kecalka 262 příspěvků 04.01.17 16:14

My máme doma 17.měsíčního kluka a chteli jsme začít pracovat na druhém září - říjen 2017,ale začala jsem mít strach, že to logicky nemusí jít hned, jako to první a tak jsme začali hned :lol: Koncem příštího týdne chci dělat první test :lol:

Mango_Lassi
Extra třída :D 12926 příspěvků 04.01.17 16:21

Máme 19 měsíčního a snažení ještě ne. Vidím to tak ve 2. půlce roku. Jsme uz teď velmi unavení a vyčerpaní. Špatně spí v noci a špatně jí. Možná to casem ještě přehodnotíme a zůstaneme u jednoho.

Breberka123
Kecalka 162 příspěvků 04.01.17 17:39

Ahoj holky, také se přidávám. Zatím jsme s partnerem domluveni na září, ale doufám, ze se mi povede ho ukecat už aspoň od června :lol:

Esmara
Povídálka 39 příspěvků 05.01.17 08:59
@sakota píše:
@Esmara Mrská se mi tu na dece pětiměsíční holčina. Tak jestli usoudím, že jsem schopná přežít dvouletý rozestup mezi děckama. Jako zatím je docela hodná, takže ZATÍM by to asi šlo. :D Ale kdo ví, jak to uvidím za půl roku…

haha, tak to chápu, já mám už pětiletou holčičku:) ale do současného pidibytu to nešlo, v květnu se stěhujeme do baráčku, tam to bude lepší :mrgreen: ale zase si chci ještě chvíli užít zařizování a zakládání zahrady bez velkého břicha 8) :mrgreen:

Esmara
Povídálka 39 příspěvků 05.01.17 08:59
@Breberka123 píše:
Ahoj holky, také se přidávám. Zatím jsme s partnerem domluveni na září, ale doufám, ze se mi povede ho ukecat už aspoň od června :lol:

tak cca od června bych chtěla i já :palec: :mrgreen:

lovethelife
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 2 inzeráty 05.01.17 12:40

Ahok holky, rada se k Vam pridam :-) Se zatím (tusim) partnerem jsme se dohodli, ze bychom radi tento rok zacali, tak cca za 3 mesice… ale moc neplanuji presne. Uz delší dobu se stravuju zdrave rekla bych, od kvetna nekourim, od srpna neberu antikoncepci, od zari piju kontryhelove caje. Nyní jsem zacala brat listovku a sem tam damsky vitamin E… tu listovku jim uz ted dopředu, a doufam, ze ji me telo umi stepit :-) Zijeme nyní v Anglii, tak jsem si v ČR teď na Vanoce nabrala 6 baleni mamatestu po 2 ks… no musela jsem jim prijit, jako blazen :D ale tady jsou testy drazsi, tak nebudu blba, ze jo :D Vzhledem k naší situaci, by si kdekdo řekl, ze to není moc dopředu naplanovany, jak to s nami bude, ale po předchozím tehotenstvi mam naplanovane pouze věci do zacatku snazeni, pak ani prd, je to zbytecne ;) Co vy holky, jak se pripravujete :-)

lisma
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 1 inzerát 05.01.17 13:36

@lovethelife: Ja som teraz pred Vianocami potratila, tak teraz do seba tiež lejem kontryhel a listovku som ani neprestala brať. Snáď to bola len blbá náhoda a nabudúce už bude všetko ok. Jednoho prcka už doma máme, zdravého a krásneho :srdce:

Esmara
Povídálka 39 příspěvků 05.01.17 13:42

@lovethelife @lisma jé holky, to mi je líto:( já jsem si taky koupila vitamíny, snažím se jíst trochu zdravěji, nekouřím, antiko už dlouho neberu. Na co jsou ty kontryhelové čaje dobré? Slyšela jsem ten název, ale blíž o tom nic nevím:-)

lisma
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 1 inzerát 05.01.17 13:58

@Esmara: Kontryhel pijem kvôli rastu děložnej sliznice. Bola som na revízii, tak nech pekne rastie, aby sa miminko malo kam uhniezdiť :)

lovethelife
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 2 inzeráty 05.01.17 14:08

@lisma to je mi moc moc líto :( Věřím, že velice pomůže úsměv pokladu, který už doma máte :-) :hug: Budete dodržovat nějakou pauzu?
@Esmara děkuji, ale jsem již v pořádku. Z prvu to člověk nebere vůbec, pak u mě přišla vlna - mám problém a teď už vyšší pravděpodobnost, že se to stane znovu a držel se mě strach. Dnes ale po roce a čtvrt už vidím vše jinak. Drtivá většina potratů v 1. trimestru se stane proto, že plod se špatně vyvíjel, uhnízdil… naopak je to věc, která se stane zdravému tělu, které správně diagnostikovalo problém, a pokud na to člověk kouká takto, zjistí, že vlastně jeho tělo funguje správně ;) a člověk je oproti přírodě malý pán a tuto možnost by měl přijmout každý, kdo jde do výzvy zvané těhotenství. Já už se ničeho nebojím, naopak :dance: :dance:
Jinak kontryhel je bylinka (u nás roste snad všude :-) ), ale já mám čaje z lékárny, která má příznivý vliv na ženské orgány. Já ji začala pít po vynechání antikoncepce, aby se mi lépe srovnal cyklus, jelikož jsem jej nikdy neměla pravidelný. Pomáhá zpravidelnit cyklus, pomáhá správnému růstu děložní sliznice (třeba pro případné těhotenství) a tak dále… je toho spousta na internetu :) Já jsem jej pila, jak jsem si vzpomněla, teď se snažím každý den :-) Dále někdo píše, že při aktivním snažení jej pít jen do ovulace, někdo, že pořád, to neřeším, budu pít, jak budu cítit :-)
A pak tu čistou listovku, všechny umělotiny jako Femibion, Zdravé miminko a podobné, jsem v lékárně odmítla. A ty ceny, za které to prodávají 8o
Už máš tedy doma 5ti letou holčičku? :potlesk: Tak to už je velká holka, to bude pomocnice :-) Když sestra porodila druhou holčičku, první bylo 6 let, byla úžasná, pomáhala se vším od přebalování po cokoli, a jak se cítila důležitá :dance:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama