Chystáme se začít snažit v červnu 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sally87
Nováček 8 příspěvků 08.02.19 22:51
Chystáme se začít snažit v červnu 2019

Ahoj holky, kdo z vás se chystá začít se snažením od 1.6.2019? :potlesk: :srdce: :andel:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.19 23:04

7U nás to vypadá spíš na konec července ( vysněná první společná dovolená po 7 letech) Třeba to toho sedmého roku života vstoupíme ve třech.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.19 00:52

Tadyy, hlásím se, vidím to na červen až červenec, jak to vyjde s dovolenou…
Prosím anonym, zatím to nikdo neví… manžel teda ano… :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.19 00:59

A holky, berete už třeba teď nějaké vitaminy nebo tak? Já mám problémy s nepravidelným, delším cyklem, ovulace tedy je (beru i drmek na to), ale prostě mám nervy, jestli to bude ok :roll: :nevim: :andel:

Sally87
Nováček 8 příspěvků 09.02.19 08:28

Já jediný co zatím beru je antikoncepce. V květnu snad poslední platicko a od června už nic. Můžou se nějaký podporující vitaminy k tomu? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.19 09:03

K té HA bych nic nebrala, kdyžtak až potom po vysazení, na srovnání cyklu, ale to uvidíš, jestli bude třeba, je možné, že se zadaří hned a pak až nasadíš listovku nebo tak, příp. hořčík, železo, podle nedostatku… já teda HA neberu už několik let, nedělalo mi to dobře, no i tak je ten cyklus rozházený, navíc tak 37-45 dnů… jinak ty vitaminy, myslím jako Femibion, Mimistar apod. se mají brát aspoň 3 měs. před otěhotněním, takže na to asi pak naběhnu v dubnu… u tebe kvůli té antikoncepci bych určitě počkala

Sally87
Nováček 8 příspěvků 09.02.19 09:46

Hooilky, já se tak těším. Přítele ukecavam 3roky, raksnad už svoli… Kolik Vám je? A budete prvorodicky? :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.19 11:22

Taky se těším, už jsme mysleli, že se začneme snažit vloni, nakonec jsme to kvůli financím odložili na tento rok, snad to klapne… je mi 28 a manželovi 30, jsme spolu 10 let a bude to naše první :srdce: a co ty? :hug: @Sally87

Sally87
Nováček 8 příspěvků 09.02.19 11:34

Mě bude v dubnu 26 a přítelovi 31 :D taky to bude první. A protože jsem vozíčkářka, tak je možné, že i poslední :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.19 20:20

@Sally87 Tak i kdyby, hlavně když bude :) teda ale nebudeš to mít lehké, ale přítel se taky zapojí a půjde to… a jemu se do mimča nějak nechce? Že jsi předtím psala, že už ho přemlouváš nějaký ten rok..

Sally87
Nováček 8 příspěvků 09.02.19 20:25

Vůbec se mu nechce :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.19 21:38

@Sally87 A má k tomu nějaký důvod? Jak dlouho jste spolu?

Sally87
Nováček 8 příspěvků 09.02.19 22:06

Skoro 4 roky. Podle mě se prostě boji.. :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.19 22:30

@Sally87 Chlapi to prostě mají jinak… taky se toho bojím, ale ta touha je pořád silnější… toto oni tak „vyvinuté“ nemají… někdy je lepší o tom moc nepřemýšlet, jinak si člověk vždycky najde něco, čeho se bojí a proč to odložit, taky jsne si tím prošli, naštěstí jsme to měli oba stejně a teď už chceme oba (já asi malinko víc, to je fakt, ale přijde mi to normální)… naštěstí manžel chápe, že to není jen tak, že to může trvat a děti chce, takže doufám, že mě v červnu nepřekvapí :) :lol:
A co když se tvůj chlap do toho června nerozhoupe nebo se na to nezačne cítit?

Sally87
Nováček 8 příspěvků 09.02.19 22:51

No, tak já ho zpracovávám roky. Doufám, že si to sám uvědomí, že to nemusí jít noo. Holka co bych mohla dělat? Určitě se s ním nerozejdu a svině taky nejsem, abych přestala brát prášky nebo propichovala kondomy. :(

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >