Chystáte se na Valentýna s partnerem někam ven?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cowlinka
Povídálka 48 příspěvků 06.02.18 12:57
Chystáte se na Valentýna s partnerem někam ven?

Ahojte, chystáte se s partnerem na Valentýna někam mezi lidi? Restaurace, kino, společná masáž, něco nevšedního, co běžně spolu neprožíváte? Díkes za tipy! :srdce:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 38766 příspěvků 06.02.18 13:00

@Cowlinka většinou x měsíčně chodíme sami dva na jídlo tak si dáme dárek a bude i jídlo ale asi až o víkendu až manžel bude mít volno v práci ;)

b22
Kecalka 270 příspěvků 06.02.18 13:00

Chodíme každý rok většinou na oběd nebo večeři, já dávám chlapovi nějakou čokoládu nebo si dáváme doma sano(teď jsem tehu, tak to bude bez)

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.18 13:03

To je těžko, my chodíme na večeři spolu sami tak dvakrát do měsíce minimálně, na wellnes tak jednou měsíčně, kino taky… takže nevím, určitě dostanu obrovskou kytici jako každý rok a já nevím co mu dám, ale slavit to budeme určitě, slavíme vše co se dá slavit :mrgreen:

Londenite
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 06.02.18 13:12

@Cowlinka Jo, minuly rok jsme byli na objednane romanticke veceri, tesne pred odchodem jsme se pohadali, resp. nedorozumeni a cela vecere byla nah.vno. Od te doby zadny Valentin neresim :mrgreen:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1616 příspěvků 06.02.18 13:15

Ne, Valentyna neslavime. Kazdy vecer spolu sedime a povidame si, casto s vinem a necim dobrym na zub. Valentyn nevalentyn.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30696 příspěvků 06.02.18 13:17

Tentokrát neplánovaně, ale máme lístky na Prezident Blanik :mrgreen: takže bude dobrý valentyn :mrgreen:

Cowlinka
Povídálka 48 příspěvků 06.02.18 13:32
@Markéta80 píše:
@Cowlinka většinou x měsíčně chodíme sami dva na jídlo tak si dáme dárek a bude i jídlo ale asi až o víkendu až manžel bude mít volno v práci ;)

Páni! Fakt několikrát měsíčně? :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Uživatel je onlineHroznej puberťák
Závislačka 3436 příspěvků 06.02.18 13:37

Ven ne, dovnitř :srdce: :D :palec:

Cowlinka
Povídálka 48 příspěvků 06.02.18 13:40

@Doe_Jane jj, vždycky se najde důvod něco slavit :-D. U nás babičky právě nefungují, tak dost troškaříme :-/. V dospěláckým kině jsem nebyla, co máme děti, sami na večeři ani nepamatuju… Normálně taky neslavíme, ale letos jsem se hecla a sehnala hlídačku přes aplikaci. Teď vyrazíme faaaakt po dlouhý době, tak bych chtěla něco nevšedního. :dance:

Borůvka1990
Kelišová 5367 příspěvků 06.02.18 13:51
@ProfZav píše:
Ne, Valentyna neslavime. Kazdy vecer spolu sedime a povidame si, casto s vinem a necim dobrym na zub. Valentyn nevalentyn.

Pfff, to my letíme na víkend do Paříže :lol:
(kecám, my to taky neslavíme a užíváme si každý večer :palec: )

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 06.02.18 13:51

My letos vyrazime maximalne do porodnice :mrgreen: :mrgreen:.

Markéta80
Hvězda diskuse 38766 příspěvků 06.02.18 14:27

@Cowlinka ale to až poslední cca 2 roky ;). Tak si to užijte ;)

Markéta80
Hvězda diskuse 38766 příspěvků 06.02.18 14:27
@vertunka píše:
My letos vyrazime maximalne do porodnice :mrgreen: :mrgreen:.
:mrgreen: :mrgreen: nebo z porodnice ne ;)

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 06.02.18 14:31
@Markéta80 píše: :mrgreen: :mrgreen: nebo z porodnice ne ;)

No za to se modlim kazdej den, ale miminku se nejak nechce…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama